[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil lukasz3313

zgłoś
    Trochę stolarstwa
    siema! Akurat gotowe drzewo do tartaku zawieźć wcale tanio nie wyjdzie a robienie takiej konstrukcji z mokrego drewna spowoduje pękanie i rozsychanie się konstrukcji. Lepiej popytać po sąsiadach, na wsi na pewno ludzie mają deski i belki na sprzedaż. A do tej konstrukcji to koszt max 200-300zł za całość drewna. Do tego wkręty i narzędzia ( do cięcia jakaś piła , wiertarka/wkrętarka, heblarka by się też przydała ale wygładzić można zawsze papierem) W zasadzie jeżeli kupisz dobre deski i belki które nie wymagają obrzynania (wyrównywania krawędzi) to poradził byś sobie z samą piłą motorową... Przy dużym zapale 2 dni i plac gotowy a praca przy drenie jest "przyjemna" , łatwo się daje obrabiać i nie sprawia większych problemów.
    lukasz3313, 2011-05-31 12:51:04
    zgłoś
    Zagadka - Pomóżcie
    \'jacuś\' napisał(-a):hustla, troche niedopowiedziałeś wiec postaram sie to doprecyzowac:mamy 9 identycznych woreczków (niczym się nie różnią wizualnie),ale w jednym z nich jest coś co nas interesuje i ów woreczek wazy trochę więcej niż pozostałe ale ta różnica jest niewyczuwalna dla człowieka - natomiast wskaże ją waga.jak przy pomocy jednej wagi (takiej szalkowej, że kładziemy przedmiot po jednej i po drugiej stronie) oraz tylko 2 możliwości zważenia, określić w którym woreczku jest to czego pożądamy ?na obu szalach kładziemy 3 woreczki (dowolne) jeżeli waga wskaże cięższe wybieramy z nich 2 i układamy po jednym na każdej szali jeżeli będzie równowaga pozostały woreczek jest tym"wyjątkowym" .
    lukasz3313, 2011-07-13 22:43:15
    zgłoś
    Zagadka - Pomóżcie
    \'jacuś\' napisał(-a):zgadza sie. ciekawe ile w Twojej odpowiedzi bylo wiedzy zaczerpnietej z internetu a ile wrodzonej inteligencji, miejmy nadzieje ze tego drugiego bylo jak najwiecej pzdr, jak ktos ma jakies ciekawe zagadki to wrzucajcieSam wykombinowałem, chodziłem do szkół z mat inf fiz rozszerzoną i lubie takie "zagadki" rozwiązywać. Żeby nie robić offtopa, Waldek może sprecyzuj dokładnie w jakim kierunku ma zmierzać ta zagadka, wydaje mi się że ta zaproponowana przez Hustla jest całkiem fajna .
    lukasz3313, 2011-07-14 14:19:25
    zgłoś
    Zagadka - Pomóżcie
    \'pirat\' napisał(-a):zgadza się jacuś, ani razu trafiłem na osoby którym ręcznie musiałem to tłumaczyć... więc słuchaj dalej...Idzie facet ulicą, za nim idzie cyganka. Po chwili cyganka go wyprzedza, facet patrzy na rękę - nie ma zegarka. "Pewnie ta cyganka mi go zapieprzyła" - myśli. No to idzie za nią. Cyganka wchodzi do cukierni, to on również. Ale patrzy, rozgląda się, cyganki nie ma... skoro już wszedł, kupił sobie pączka. Zgadnij co miał w pączku dżem?
    lukasz3313, 2011-07-14 22:53:10
    zgłoś
    Soczewki zamiast okularów?
    dokładając soczewkę do oka skieruj wzrok na dół , puść górną powiekę na soczewkę później dolną i i soczewka powinna się nasunąć na tęczówkę i "trzymać" oka
    lukasz3313, 2011-09-10 22:08:49
    zgłoś
    Czy zdołam w miesiąc, choć trochę poprawić sylwetkę?
    Według mnie zwykły dzielony trening na masę + suplementacja kreatyną ( dla szybkiego efektu "pompy") i np. A6W na brzuch + dobre odżywianie ( węgli nie za dużo aby się nie spasł zbytnio ) i w miesiąc sylwetka się "zauważalnie" poprawi , oczywiście czy taka poprawa Cię zadowoli... to już sprawa indywidualna.
    lukasz3313, 2011-09-11 12:27:25
    zgłoś
    Kreatyna i a6w sie wykluczaja? Dlaczego doradzam na tym etapie kreatyne? ponieważ chłopak chce szybkiego efektu , krea wiąże wodę w mięśniach więc efekt będzie zauważalny , choć krótkotrwały. I mój kręgosłup ma się dobrze podobnie jak brzuch po a6w i ABS II . Owszem, połączenie treningu na masę z a6w to średni pomysł ale efekt będzie większy niż w przypadku treningu na masę z cięzarami , raz w tygodniu na brzuch,....Po drugie myślę że gdybyście zamiast krytykować mnie ( mając siebie za wyrocznie ) doradzili chłopakowi coś lepszego niż ja... Nie chce ciągnąc tego "konfliktu" .
    lukasz3313, 2011-09-12 09:48:32
    zgłoś
    kreatyne stosuje sie przy budowaniu masy i robieniu sily a NIE PRZY ROBIENIU RZEZBY.A6W to trening gdzie priorytetem jest rzezba i katowanie brzucha.przy robieniu masy bilans energetyczny in +,przy rzezbie in - a jak wiadomo,wszystkiego miec nie mozna.No tak rzeźba dla osoby początkującej to jest dopiero dobry pomysł... Dla tego chłopaka to tylko masa i nic więcej.
    lukasz3313, 2011-09-12 16:12:02
    zgłoś
    Perfumy
    \'Kamiol\' napisał(-a):ja polecam Armani Code pierwszy raz jak go kupilem 2-3 psikniecia wystarczaly zeby go bylo CZUC... zapach rozchodzil sie po calym pomieszczeniu i co chwile slyszalem dobre wypowiedzi na temat moich perfum, mialem jeszcze Bossa nie pamietam jakiego dokladnie, ale slabo go bylo czuc... z tego co pamietam w szarym opakowaniu jesli komus to cos powie.Teraz mam Armani Code i Eisenberga - Love affair. Problem w tym ze juz nie czuje perfum tak jak za pierwszym razem... nikt mi juz nie mowi, ze mam fajne perfumy... mam wrazenie, ich w ogole nie czuc mimo iz psikam sie nie 3 lecz nawet 7 razy... nie wiem co sie dzieje...Wiesz markowy perfum kupuje się nie ze względu na to jak mocno pachnie tylko jak długo. Psikanie się 7 razy to gruba przesada... człowieku gdyby np na wykład, lekcje czy inne wydarzenie przyszło 40 osób psikajacych sie 7 razy takim nosoje*nym perfumem to byłoby chyba niezbyt przyjemnie? Zapach ma być widocznie delikatny, zreszta zawsze masz testery w perfumeriach wiec sprawdz przed zakupem . Ale psikac sie 7 razy markowym , i jakby nie bylo drogim zapachem , to zdecydowana przesada , marnowanie pieniedzy i zadawanie bólu receptorom wechu innych osob.
    lukasz3313, 2011-10-22 09:44:09
    zgłoś
    Poker, czyli jak nie splukac sie do zera
    zależy jaki jest Twój poziom. Np na PS czy PP graja prawie sami regularni gracze i cięzko jest z nimi wygrac. Ostatnio grałem na StarsGames bo tam podobno miało być łatwiej wygrywać. Żeczywiście poziom graczy był żaden... napewno łatwo tam wygrać jeżeli swój bankroll podzielisz na np 20 i bedziesz wchodzil 1/20 banku na stół. Ja niestety zlekceważylem to i grałem 2 stoły całym bankrollem. Efekt? all in przy rece AA , KK , na 1 stole flop A,4,10 (siadła trójka już liczylem kase) efekt ? na turnie 5 i gośc z ręka 2,3o zebrał pule stritem , druga reka KK nic nie doszło, a przeciwnik zkompletował kolor na rivierze... I tu sie moja przygoda z nimi skonczyla. Także główny problem to taki że "głupi ma szczęscie" wchodzisz all in przy ndobrym układzie i sprawdza Cie 3 gosci z kartami 2,7 itp i jednemu sie trafi i wygrywa. Za to na PS czy PP raczej mało osob sprawdzi all ina a jak juz to cos maja. Także zależy co Ci bardziej leży
    lukasz3313, 2012-04-16 19:11:27
STRONA 1 z 2
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij