[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil luki

zgłoś
    Multiwitaminy
    Takie witaminki moim zdaniem powinno sie/mozna brac 2-3 w tygodniu. Oczywiscie do tego zdrowa dieta. Ja biore raz na jakis czas (moze 1 raz na tydzien) kwasy omega-3 w kapsulkach. Nie czuje zadnych zmian, ale to moze dlatego, ze i tak jem mnostwo ryb i orzechow. Ogolnie tego typu preparaty to pojscie na latwizne. P.S Multiwitaminki mozna brac na kacu, wtedy sa bardzo potrzebneLuki
    luki, 2009-01-02 18:17:11
    zgłoś
    Przyzwyczajenie
    \'Beloved\' napisał(-a):Zaproś ją na wystawną kolację, powiedz że to będzie wyjątkowa okazja, że chcesz z nią spędzic parę wyjątkowych chwil. Na pewno ubierze się porządnie (pamiętaj też o sobie, sam musisz wyglądac wyjątkowo!) a na koniec powiedz jej, że pięknie dziś wyglądała i chciałbyś spędzac z nią więcej takich chwil.Bardzo dobry pomysl.Tez jestem z dziewczyna 1.5 roku. Czesto przychodzi do mnie zwyczajnie ubrana, 0 podkladu itd. Jak ktos wczesniej wspomnial oznacza to, ze dobrze sie przy mnie czuje. Oczywiscie, na wyjatkowe sytuacje sie stroi, wiec uwazam, ze wszystko jest tak jak byc powinno.Co do strojenia sie dla kolezanek... Oczywiscie, ze musi dobrze wygladac. One rywalizuja ze soba (czesto podswiadomie). Moim zdaniem, nie ma sie czym przejmowac wsio jest ok !Luki
    luki, 2009-01-02 18:22:46
    zgłoś
    Tatuaż
    Na mtv puszczali ostatnio "Od zipa do dzentelmena". Mr. Bentley spytany o posiadanie tatuazu odpowiedzial: " Bentleya po prostu nie mozna okleic naklejkami." Dziwne, ale mi sie spodobalo i nie bede robil tatuazu.Luki
    luki, 2009-01-02 18:28:10
    zgłoś
    Jak pogodzić pracę z treningami
    Ja rowniez pracuje i studiuje. Czasem ciezko znalezc czas na trening, czasem po prostu wszystkiego sie odechciewa od zmeczenia. Generalnie staram sie wpoic sobie stwierdzenie " wyspimy sie po smierci". Oczywiscie nie biorac tego tak doslownie !!!!!!!Luki
    luki, 2009-01-02 19:05:09
    zgłoś
    Tatuaż
    Gajer = Garnitur Luki
    luki, 2009-01-03 13:29:34
    zgłoś
    Mili faceci też mają szanse
    Popieram przedmowcow i moze to zabrzmi troche w stylu Dody ale warto byc zawsze tylko soba.Jesli chodzi o skuteczne podrywanie coraz to nowszych kobiet to raczej kwestia obycia i odwagi.Jest cos takiego jak NLS i inne [beeep] (przepraszam, ale inaczej tego nie nazwe). Mozna dzieki temu ponoc wplywac niezauwazenie na podswiadomosc kobiet. I przed tym chcialbym ostrzec Was- kolegow. Kupilem ksiazke o tej tematyce i doszedlem do 2 wnioskow:1) Momentami skutecznosc takowych technik jest naprawde watpliwa2) Stosujac je czulbym sie naprawde podle.Proponuje zatem ciekawa i klimatyczna lekture, ktora mobilizowala mnie przed kazda randka - Pamietniki Giacomo Giovanniego Casanovy.Pozdro,Luki
    luki, 2009-01-04 11:23:19
    zgłoś
    Nike+
    Bardzo dobry pomysl. Przed chwila dowiedzialem sie jak to dziala. Tylko gdzie mozna kupic ta opaske na reke oraz buty i jaki poniose koszt.Luki
    luki, 2009-01-04 13:08:28
    zgłoś
    Multiwitaminy
    Witaminach czy energy drinkach?;d
    luki, 2009-01-04 20:20:01
    zgłoś
    Mili faceci też mają szanse
    Inspiracja to nie to samo co uosobianie z dana postacia. Ale trafne spostrzezenie. Luki
    luki, 2009-01-04 20:21:47
    zgłoś
    Co trenujesz?
    1) Biegam - praktycznie caly rok oprocz zimy. 2-4 x tydzien po jakies 30 minut2) Silownia - 3 x tydzien po 1h 3) Streczing - przed silownia oraz bieganiem4) Rower - jak z bieganiem tylko rzadziej i intensywniej.5) Chcialbym zaczac samodzielne treningi Tai Chi.Luki
    luki, 2009-01-04 20:30:27
1 2 3 ... 74
STRONA 1 z 74
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij