Profil luki

zgłoś
    Tatuaż
    Na mtv puszczali ostatnio "Od zipa do dzentelmena". Mr. Bentley spytany o posiadanie tatuazu odpowiedzial: " Bentleya po prostu nie mozna okleic naklejkami." Dziwne, ale mi sie spodobalo i nie bede robil tatuazu.Luki
    luki, 2009-01-02 18:28:10
    zgłoś
    Jak pogodzić pracę z treningami
    Ja rowniez pracuje i studiuje. Czasem ciezko znalezc czas na trening, czasem po prostu wszystkiego sie odechciewa od zmeczenia. Generalnie staram sie wpoic sobie stwierdzenie " wyspimy sie po smierci". Oczywiscie nie biorac tego tak doslownie !!!!!!!Luki
    luki, 2009-01-02 19:05:09
    zgłoś
    Tatuaż
    Gajer = Garnitur Luki
    luki, 2009-01-03 13:29:34
    zgłoś
    Multiwitaminy
    Witaminach czy energy drinkach?;d
    luki, 2009-01-04 20:20:01
    zgłoś
    Mili faceci też mają szanse
    Inspiracja to nie to samo co uosobianie z dana postacia. Ale trafne spostrzezenie. Luki
    luki, 2009-01-04 20:21:47
    zgłoś
    Co trenujesz?
    1) Biegam - praktycznie caly rok oprocz zimy. 2-4 x tydzien po jakies 30 minut2) Silownia - 3 x tydzien po 1h 3) Streczing - przed silownia oraz bieganiem4) Rower - jak z bieganiem tylko rzadziej i intensywniej.5) Chcialbym zaczac samodzielne treningi Tai Chi.Luki
    luki, 2009-01-04 20:30:27
    zgłoś
    Co trenujesz?
    \'Shaq44\' napisał(-a):Rozciąganie to chyba lepiej po a nie przed ćwiczeniami... Rozgrzane mięśnie ect. Poza tym przyspiesza regenerację...Wlasnie sie ostatnio nad tym zastanawialem. Dzieki!Luki
    luki, 2009-01-05 08:55:36
    zgłoś
    Multiwitaminy
    Dokladnie. A mi wydaje sie, ze ten Tiger witaminy to pewnie jakis energy drink - a tego pic nie polecam. Wiem z doswiadczenia, ze mocna kawa dziala o niebo lepiej i jest napewno mniej niezdrowa. Luki
    luki, 2009-01-05 08:57:32
    zgłoś
    Urlop...
    W ostatnie wakacje bylem ze swoja dziewczyna na Korfu(Grecja). Piekne miejsce, odpoczniesz na 100% no i drogo. Ale jesli mialbym polecic miejsce dla zakochanej pary to wlasnie Korfu, ew. Grecja Luki
    luki, 2009-01-05 09:19:38
    zgłoś
    Brzuch na szóstkę
    Ja na brzuch nie stosuje zadnych planow treningowych. Przez 3-4 miesiace pod koniec kazdej wizyty na silowni robilem brzuch przez jakies 15-20 minut. Teraz, po jeseni i zimie, kiedy tylko jadlem i nie ruszalem sie nadal widac porzadny zarys 6paka. Do wakacji zrzuce tkanki tluszczowej moze ze nawet do 5% i znowu bedzie wszystko pieknie widac. Jedyny slaby punkt to miescie dolne, wygladaja tylko w polowie jak u panow na okladkach MH.:/Nie zapominajcie, miesnie brzucha jest bardzo latwo zrobic. Trudniej jest dopiero je wyeksponowac - niski poziom tkanki tluszczowej ( odpowiednia dieta !!!!!!!!!! ).Luki
    luki, 2009-01-06 12:25:11
1 2 3 ... 54
STRONA 1 z 54
REKLAMA