Profil niebieskilukasz

zgłoś
    Krótkie pytania / szybkie odpowiedzi / offtop
    o jakich porach najlepiej pić wodę, przed, po, czy w trakcie posiłku? wiem że w trakcie treningu i nie za dużo przed snem a jak w stosunku do posiłków to niewiem
    niebieskilukasz, 2011-04-05 19:42:03
    zgłoś
    a jak ćwicze na mase? przed posiłkiem niezabardzo bo wypełnia żołądek i mniej jem, a jak nie w czasie posiłku to poprostu miedzy posiłkami bede pił - dopracowuje kolejny cykl na mono, liczy się każdy szczegół a podczas redukcji można jeść dużo jeśli to będzie owoc z dużą zawartością błonnika.. np jabłko. i raczej tylko rano i po treningu. a unikaj bananów, winogron, awokado itp- sprawdzaj na tabeli kalorycznej.
    niebieskilukasz, 2011-04-05 20:46:20
    zgłoś
    z umiarem sie nie da na cyklu mono 4 litry gdzieś muszę zmieścić - najlepiej chyba miedzy posiłkami i na treningu.. ale dobrze wiedzieć że do posiłku nie można, w każdym razie dzięki
    niebieskilukasz, 2011-04-05 21:46:39
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    a co z moim treningiem push & pull ;/ ktoś go oceni ? pomóżcie.. i gdzie dać abs2? rozpiska na poprzedniej stronie
    niebieskilukasz, 2011-04-06 13:27:41
    zgłoś
    gdzieś czytałem że owoce przed treningiem blokują podwyższanie testosteronu podczas treningu i chyba jest w tym troche racji wiem po sobie. no co do awokado to właśnie sakii wyjaśnił, ale to chyba mój błąd.. nie znam się zbytnio na redukcji bo cały czas masuje
    niebieskilukasz, 2011-04-08 16:15:20
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    białko jajeczne też się długo wchłania. szybkie białka to np z piersi z kurczaka, a najlepiej wszystko co wymieniliście + shake białkowy
    niebieskilukasz, 2011-04-08 16:28:23
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    "Berlin Calling" - film przeboski, spodoba się przede wszystkim wielbicielom muzyki klubowej i gwarantuje że od razu pobierzecie soundtrack fabuła też mega, życiowa, z odrobiną przesłania - ogólnie przyjemnie się oglądało. osobiście daje 9,5/10
    niebieskilukasz, 2011-04-10 19:34:45
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    bierz biogenixa, niedość że tani to z dodatkami masz (tauryna, ryboza) i w miare rozłożone węgle - nie masz muła jak wypijesz (nie ma gwałtownych wyrzutów insuliny). smaki wszystkie dobre. pij tylko po treningu
    niebieskilukasz, 2011-04-21 10:38:53
    zgłoś
    Offtop
    cała prawda o rządzie USA, FBI itp. Ogólnie władza na całym świecie jest mało wiarygodna, ciągle jakieś spiski.polecam obejrzeć wszystkie 8 części
    niebieskilukasz, 2011-05-04 17:36:59
    zgłoś
    9 sekretów dużych i silnych mięśni
    też się z wami zgadzam, odkąd robię podrzut, martwy ciąg, przysiady i inne ćwiczenia złożone zauważyłem progres wkońcu - testosteron więc ma ogromny wpływ - tylko że treningi mało przyjemne, bo bardzo intensywne, zadyszka, nie ma takiej pompy jak w ćw. izolowanych. na szczęście krótszy no i przynoszący efekty.ale też dużą wagę trzeba kłaść na diete!!!!, regeneracje!!!dużo ludzi chodzi na siłownie, nie wie co i jak ale rosną lepiej od tych co wiedzą, czasem mnie to wk***ia, bo to niewytłumaczalne : koksów nie biorą, dieta na kanapkach i to co mama zrobi, zalewają % często, trening to tylko zestaw dyskotekowy (bic, tric, klata), w dodatku technika nie taka a rosną..! i jest to trwała, czysta masa mięśniowa .niby człowiek stosuje się wszystkich zasad a jednak genetyka bierze NAJważniejszą rolę i to jest cały sekret budowania mięśni
    niebieskilukasz, 2011-05-07 23:01:31
1 ... 2 3 4 ... 15
STRONA 3 z 15
REKLAMA