REKLAMA

Profil niebieskilukasz

zgłoś
    9 zasad zwiększania obwodów
    czyli te 2 cwiczenia po 3 serie zupełnie wystarczą? ja zawsze robiłem 12 serii na partie.. pewnie dlatego nie rosne zbytnio. ale niektórych partii nie da sie zrobić w 2ch ćwiczeniach (tz nie mam pojęcia jakie ćwiczenia zostawić) np. plecy, barki, biceps ,triceps.. reszte jakoś podzieliłem. jakie ćwiczenia wtakim razie były by najlepsze gdyby ograniczyć do 2ch? pomożecie? mam tylko do dyspozycji hantle 2x15kg i drążek.. wzrost 184 waga 76 staż rok cel: masa mięśniowa
    niebieskilukasz, 2010-10-24 15:08:44
    zgłoś
    9 zasad zwiększania obwodów
    do tej pory właśnie też się przetrenowywałem.. i zero efektów, robiłem nawet po 16 serii xd.. ten art całe szczęście wyjaśnił moje przyrosty a raczej ich brak..i już wiem że poparty doświadczeniami..wybrałem takie ćwiczenia: barki: wyciskanie hantli sprzed klatki z supinacją, unoszenie ramion bokiem stojąc, unoszenie ramion bokiem w pochyleniu- wyszły 3 ćwiczenia ale myślę że będzie ok... zawsze robiłem 4 wiec już i tak przyciąłembiceps: uginanie z supinacją, uginanie młotkowo leżąc skosemplecy: drążki, wiosłowanie / martwy ciąg - tu nie wiem co wybrać, raczej jestem za wiosłowaniem bo mam tylko te hantle i przy mc nie mecze się zbytniotriceps: wyciskanie francuskie, pompki wąskoklatka: rozpietki poziomo, wyciskanie hantli skosbędzie ok?.. wszystko po 3 serie 8-12 powt wiadomo tylko nie wiem czy barki nie za dużo
    niebieskilukasz, 2010-10-25 16:45:45
    zgłoś
    Krótkie pytania / szybkie odpowiedzi / offtop
    czy moge jeść 800gram ryżu dziennie? jestem ektomorfikiem nie mam tendencji do zalewania sie a masa miesniowa też przychodzi mi z trudem.. chodzi mi bardziej czy nie dostane jakiejs hiperwitaminozy jakiegoś ze składników ryżu oczywiście ten ryż wraz z odpowiednią dietą
    niebieskilukasz, 2010-11-25 22:50:37
    zgłoś
    Moja Dieta i nie tylko...
    są jakieś sposoby na mniejsze wydzielanie tego hormonu? bo jestem ekto właśnie. masa rośnie ale bardzo powoli, każdy mi mówi że na stare lata samo przyhamuje ale nie chce mi sie czekać do 40tki.
    niebieskilukasz, 2011-01-17 18:26:24
    zgłoś
    Trening Push / Pull / Legs (Przełamanie stagnacji)
    a kiedy robić brzuch? i czy moge zamienić przysiady ze sztangą na przysiady na jednej nodze? bo nie mam wystarczającego obciążenia
    niebieskilukasz, 2011-01-24 20:11:06
    zgłoś
    Methoxy
    znalazłem artykuł o naturalnych anabolikach na stronie animalpak. polecają jego użycie, nie mając go nawet w ofercie wiec myśle że naprawde może jakoś działać:MetoksyizoflawonNiezależnie od tego, czy znamy ten środek jako metoksy, metoksywon, metoksyizoflawon, czy 5-metyl-7-metoksyizoflawon, ten nowy anaboliczny związek flawonowy jest najczęściej dyskutowanym środkiem stosowanym w kulturystyce w ostatnich latach. Zgodnie z Amerykańskim Urzędem Patentowym metoksy to „związek oddziaływujący anabolicznie”, który został stworzony do „wywoływania znaczącego wzrostu wagi”, szczególnie masy beztłuszczowej. Ponadto dokumentacja patentowa wskazuje, że mimo „silnego działania anabolicznego” metoksy nie wywołuje skutków „androgenicznych”. Sprawia to, że substancja ta jest bardzo atrakcyjna dla kulturystów, którzy obawiają się skutków ubocznych związanych ze sterydami i prohormonami.Bardzo przekonywujące badania prowadzone z udziałem sportowców potwierdziły zdolność metoksy do znaczącego powiększania mięśni beztłuszczowych. Uczeni z Uniwersytetu Delaware badali czternastu zdrowych mężczyznach ćwiczących sporty siłowe. Połowa z nich otrzymywała suplement w postaci metoksy, druga połowa nie. Pod koniec ośmiu tygodni grupa placebo wykazała wzrost obecności tłuszczu w ciele wynoszący średnio 0,72 kilograma. W grupie przyjmującej metoksy sportowcy stracili średnio 1,3 kilograma tłuszczu, jednocześnie zwiększając masę beztłuszczową o 1,2 kilograma. Co interesujące, wyniki te zostały uzyskane nawet chociaż sportowcy nadal stosowali inne suplementy, co wskazuje, że metoksy może działać w połączeniu z innymi dodatkami.Badacze wysnuli teorię, że metoksy działa poprzez zwiększenie działania anabolicznego: wzrost syntezy białkowej, polepszenie wykorzystania protein, ułatwianie utrzymania pozytywnego bilansu azotowego i zmniejszenie katabolizmu białkowego (rozpadu mięśni) poprzez hamowanie kortyzolu. Ale to, co czyni metoksy prawdziwie unikalnym, to jego funkcja jako środka rozdzielającego substancje pokarmowe. Metoksy jest w stanie transportować składniki pokarmowe, które się spożywa (np. proteiny) w selektywny sposób do masy beztłuszczowej. Innymi słowy więcej pożywienia, które się spożywa, zostaje spożytkowane do budowania mięśni, nie do tworzenia zapasów tłuszczu. A maksymalizowanie wzrostu mięśni jest celem każdego kulturysty. Jak zostało to wcześniej wspomniane, metoksy to anabolik, ale nie androgeniczny. Ponieważ jest to środek niehormonalny i niesterydowy, metoksy może rozbudzać anabolizm bez zmieniania normalnych funkcji dokrewnych ciała. Metoksy to nowy, legalny i prawdziwie przełomowy środek, który z pewnością poruszy najgłębsze podstawy kulturystyki.źródło: http://animalpak.pl/dieta/20/naturalne-anaboliki.html
    niebieskilukasz, 2011-01-27 18:24:10
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    jaka jest różnica między treningiem sztangą a hantlami, np. przy unoszeniu przedramion sztangą a hantlamiwszyscy upierają się żeby robić sztangą - bo tak wszyscy robią - a przecierz to ten sam ruch do którego można dołożyć supinację itp w niektórych ćwiczeniach można nimi pogłębiać ruch np wyciskanie płasko, a jednak wszyscy uważają że lepiej sztangą wiec moje pytanie - 1. dlaczego? 2. czy można masować samymi hantlami czy sztanga jest niezbędna bo zastanawiam sie nad jej zakupem
    niebieskilukasz, 2011-01-30 17:53:50
    zgłoś
    Trening siłowy: ćwiczenia na barki
    mam pytanie: moge połączyć przyciąganie sztangi do brody z wyciskaniem.. w jednym ruchu
    niebieskilukasz, 2011-02-22 14:43:31
    zgłoś
    Misje! Demoniczna pewność siebie
    Przecież jemu właśnie chodzi o podniesienie swojej pewności siebie "Misje!Demoniczna pewność siebie, ". Takim działaniem oczywiście może ją poprawić jednak są lepsze sposoby choćby np idź z tym kumplem do klubu daj mu 200zł w 50tkach. niech szuka ci lasek z którymi masz pogadać. jeśli nie zagadasz, podpala jedną 50tke . wtedy podchodząc do dziewczyny myślisz też o swojej kasie. może to być również skok na bungee, wykonanie jakiegoś salta, przejażdżka jakimś rollcasterem, i wiele innych np z dziedzin sportów ekstremalnych. to napewno pomoże mu bardziej podnieść pewność siebie bez potrzeby pajacowania na ulicy czy skorzystania z usług psychologa, który może mu pomóc rozwiązać problemy, podnieść na duchu, pomóc przejść przez życie, podnieść samoocenę ale po tym nie będzie bardziej skłonny np zagadać do dziewczyny. chyba że panicznie boi się psychologów/lekarzy chodzi o to żeby pokonywał trudne wyzwania jakim nie jest pójście do psychologa. ale z wojskiem się zgodzę.
    niebieskilukasz, 2011-02-27 21:28:50
    zgłoś
    Misje! Demoniczna pewność siebie
    fakt że nigdy nie byłem u psychologa hehe i obym nie musiał, ale pewnie masz racje. jednak psycholog wg mnie to ostateczność. jeśli ktoś ma bardzo niską samoocene, ma skłonności do depresji itp to psycholog jest najlepszym rozwiązaniem. jednak trzeba wiedzieć że to lekarz, leczy chorych ludzi, a nie zdrowych
    niebieskilukasz, 2011-02-27 21:57:39
1 2 3 ... 19
STRONA 1 z 19
REKLAMA