REKLAMA

Profil psyho89

zgłoś
    Niekontrolowane flirtowanie!
    Dodam od Siebie ze element niepewnosci powinien byc zawsze. Kobiety mają to cholerstwo, że jak czegoś są pewne i nie ma aury tajemniczości to podswiadomie lub swiadomie uznają tę rzecz za mało interesującą, nie kręcącą je, nie ma dla nich zadnego pociągu. A ten musi być. Z doświadczenia wiem, że można byc z nią, nie zdradzać jej, ale momentami być troszkę zdystansowanym, wręcz chłodnym. Wtedy one zaczynają walczyć. dziwne, ale ...Kobiety Dodam jeszcze, że dzięki tej strategii jestem z kobietą o której marzyłem, a która nie chciała mieć chłopaka ( a mogła mieć bo jest bardzo atrakcyjna i inteligentna ponadto miala duuuuzo propozycji i w ogole mogla zyc jak ksiezniczka, ale nigdy sie nie zgadzala) natomiast w momencie kiedy powiedzialem sobie " pie*dole " i olałem ją ona zaczęła walczyc o kontakt ze mną i ogólną puentą było to że jestesmy razem. Podkreslam - szczęśliwi jak cholera !
    psyho89, 2009-10-05 19:27:35
    zgłoś
    "Daj mi jeszcze jedną szansę"
    Mnie zainteresowało to, że podczas rozstania facet zawsze jest tym złym - nawet jesli rozstanie jest z jej powodu, nie wiem jak one to robią ale tak się tłumaczą, że wychodzi na to ze wszystko to Twoja wina. Masakra
    psyho89, 2009-10-05 19:33:46
    zgłoś
    Ideał kobiety?
    Ciekawe jest że preferuję kobiety niskie ( ok. 160 cm) i kruche ( 45-50 kg ) bo uwielbiam takie małe istotki - a mam kobietę mojego wzrostu ( 175cm ) i do tego o apetycznych kształtach i jest blondynką ( a wolę szatynki ) - i co jest najlepsze? Uwielbiam jej urodę od momentu kiedy ją pierwszy raz ujrzałem Charakter niezwykły. Piękny umysł...
    psyho89, 2009-10-05 20:33:49
    zgłoś
    POWRÓT DO FORMY ! TRENING + DIETA !
    Nie wiem dlaczego wielu facetow lubi cwiczyc brzuch na koncu - ja sobie tego nie wyobrazam - robie go na początku kiedy mam najwiecej powera bo potem to bym predzej sie porzygal.Plan jak na poczatek jest calkiem spoko choc w sumie niezle sobie dowalasz bo cwiczysz 3 partie jednego dnia - ja bym cwiczyl maks dwie, ponadto mało robisz na te barki - jesli chcesz by Ci ładnie szły dodaj do tego unoszenie hantli nad głowę i nie zaniedbuj tylnego i przedniego aktonu.Klatka - myślę ze spoczko choc jesli chcesz miec ją proporcjonalną cwicz rowniez jej górę więc na plaskiej równiez cwicz z glową powyzej bioder.triceps dobrze zacząc od pompek szwedzkich ale polecam rowniez cwiczyc je przy wyciągu gornym oburącz i uginac lokcie leząc znad czoła.co do brzucha - daj sobie w kosc i zrob 3,4 serie spięc na pilce gimnastycznej w serii laczonej z unoszeniem nóg w zwisie ( wyprostowanych najlepiej ) i opuszczanie ciężaru bokiem ( na skośne ) - jesli robisz te cwiczenia dynamicznie to efekt będzie bo brzucha nie trzeba mordować pol godziny.PS : i jesli chcesz te efekty utrzymać to wez sie w garsc i nie odpuszczaj. Pamietaj ze prawdziwy facet to facet z zasadami ktorych sie trzyma
    psyho89, 2009-10-05 22:40:13
    zgłoś
    Ideały
    Cialo - Nick Auger. Umysł - moj mi odpowiada jak najbardziej.
    psyho89, 2009-10-05 22:45:53
    zgłoś
    UWAGA KONKURS!!!!
    tralala ?
    psyho89, 2009-10-05 22:49:07
    zgłoś
    UWAGA KONKURS!!!!
    CYTAT(kubaaaaa @ Oct 6 2009, 8:48 AM) Waldek to Twój brzuch na tym avatarze? Nawet mnie nie denerwuj, że tak !Więc chyba muszę Cię zdenerwować
    psyho89, 2009-10-06 14:57:52
    zgłoś
    Konkurs "Czytelnik na okladke 2010"
    Czasem się zastanawiam czy to w ogóle możliwe że zwykły czytelnik, który naprawdę solidnie się wyrzeźbił i posiada interesującą osobowość może być u was na okładce. Bo zarówno Tomasz Brzuzka jak i Michał Gronowski zajmowali się fitnessem i kulturystyką zawodowo hmmm... z Brzózką gadałem w promenadzie :D
    psyho89, 2009-10-06 21:10:38
    zgłoś
    UWAGA KONKURS!!!!
    Nie ma specjalnych czrów jesli mam byc szczery - po prostu robię go systematycznie ale daję mu odpocząc nie cwicze brzucha 7 razy w tyg - 4, 5 razy. Genialne są spięcia na piłce i unoszenie nog w zwisie oraz spięcia boczne z ciężarem - jesli wykonujemy je powoli ( 5 sek jedno powtorzenie ) i z wstrzymaniem ruchu w momencie maksymalnego napięcia miesni - efekty są naprawdę fajne. PS : brzuch ktory " wysle " na konkurs na okładkę bedzie duzo bardziej scięty A właśnie : to strasznie ważne - praktycznie co miesiąc zmieniam cwiczenia : ich układ, ew. ciężar i częstotliwość - dzieki temu nie jest nudno i pobudzam brzuch do pracy
    psyho89, 2009-10-06 21:17:02
    zgłoś
    Konkurs "Czytelnik na okladke 2010"
    CYTAT(Ahmed @ Oct 6 2009, 21:14 PM) Waldemar Czy twoje zdjęcie to tak na prawde twój brzuch bo jakoś trudno mi uwierzyć ?No mój mój dlaczego trudno Ci uwierzyc?PS : Gronowski posiada sylwetkę bardziej fitness a Brzózka bardziej kulturystyczną, ale fakt jest jeden - obaj są mega wyrzeźbieni.
    psyho89, 2009-10-06 21:32:19
1 2 3 ... 182
STRONA 2 z 182
REKLAMA