[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil psyho89

zgłoś
    Nowe zasady treningu siłowego
    Jak by nie patrzeć głowna myśl tematu : " ćwiczyć megadynamicznie" jest naprawdę mądra. Nietrudno zgadnąć ze czytelnikom MH zależy na sylwetce zbliżonej do budowy lekkoatletów - szczupły, silny, muskularny Kto ogląda biegi z czarnoskórymi na 100m wie o czym mowie więc dynamika i motywacja typu " już nie mogę...ale jadę jeszcze! " to świetna sprawa, polecam gorąco. PS : Jeśli natomiast nie lubisz się mocno zmęczyć, upocić i błagać o koniec treningu... cóż, zależy na czym komu zależy, pozdrawiam
    psyho89, 2009-08-24 02:09:25
    zgłoś
    Czy przesada w cwieczeniach jest mozliwa?
    To oczywiste, że taki magazynier czy ktoś pracujący gdzieś gdzie wymagają od niego fizycznego wysiłku - nie powinien trenować zbyt ciężko, co nie znaczy w ogóle, zresztą to zależy od tego czego chce od Siebie, jesli pragnie wyglądu a'la Men's Health to niech nawet poćwiczy te 30 minut po pracy i pobiega rano, przy stosowaniu diety i jeśli mądrze to połączy to nie będzie narzekał na nic moim zdaniem
    psyho89, 2009-09-18 15:27:58
    zgłoś
    brzuch
    Mnie się wydaje ze nie ma co czarowac - jesli chodzi o brzuch to tylko pozbywając się tkanki tluszczowej go pokazemy...aeroby ( ale nie jakies nudne rowerki czy stepperki tylko ostre bieganie ( ostre!) i masakryczna skakanka 5razy w tyg) to podstawa plus dieta wysokobiałkowa = rzeźba i mięśnie. wiem po sobie, i wcale nie narzekam ani na brak mięśni ani na to zebym byl chudy. Wzrost 174 waga 74 kg . a6w jest fajna ale skupia się na gornej czesci a o fajnym dole czy bokach ( kto tak naprawde solidnie trenuje skosne?? no kto? ) mozesz zapomniec i niepotrzebnie masakruje krzyż. Jeśli rozpiszesz sobie wysokoczestotliwosciowy plan na brzuch w oparciu o ciezar wlasny z pomocą pilki gimnastycznej i drążka plus talerz obciążający ( spięcia standardowe i unoszenie boczne ) osiagniesz co chcesz. Tylko konsekwetnie. I klucz twki w psychice - jesli bedziesz maniakalnie patrzyl czy sa jakies roznice to dostaniesz jakiegos szalu nerwowego. Rob swoje i nie przejmuj sie resztą, kolezanki na basenie mowiące " Matko jaki masz fajny brzuch " są najlepszym prezentem - duzo lepszym niz Twoje wlasne " hmmm chyba zarysowal mi się lekko miesien poprzeczny nad piątym lewym żebrem... "
    psyho89, 2009-09-21 00:05:52
    zgłoś
    Konkurs "Czytelnik na okladke 2010"
    Witam - Pytanie raczej do redaktora - Czy będzie jeszcze jakaś edycja " Czytelnik na okładkę " ? Pozdrawiam
    psyho89, 2009-09-26 23:37:06
    zgłoś
    Konkurs "Czytelnik na okladke 2010"
    O! dzięki
    psyho89, 2009-09-27 12:13:52
    zgłoś
    Zbuduj brzuch jak model z okładki
    A to wy musicie polegać na czyiś treningach? Zauważcie że każdy z nich ma osobiste preferencje i to one działają najlepiej na danego modela. Zbuduj własny model treningowy i model z tego artykułu ma rację - nie ma co przesadzać z katowaniem brzucha - krótki ale solidny trening + rozsądnie zbilansowane rzeczy na talerzu = ABS. Pozdrawiam
    psyho89, 2009-09-27 23:02:56
    zgłoś
    Modele
    Oczywiście że mozliwe - wszystko zalezy od : motywacji, wiedzy i rozsądku. Naprawdę, czarów nie ma, jesteśmy tak samo człowiekiem jak i oni PS : Moim Zdaniem świetnie wyrzeźbiony jest Olly Foster owszem, lecz szkoda że ma bardzo szczupłe nogi a tak to, choć nie widziałem go w Men's Health - Nick Auger.
    psyho89, 2009-09-29 23:45:22
    zgłoś
    Problem z tricepsem
    powiedz ile czasu dokladnie stosujesz te wypisane wszystkie elementy ? (dieta, trening aeroby) ?
    psyho89, 2009-09-30 23:46:39
    zgłoś
    3 lata młodsza dziewczyna czy warto ??
    Jesli mialbys 23, ona 20 - tak, jesli masz 19 - ona 16 - nie. Próbowałem kilka razy z inteligentnymi dziewczynami w tym wieku ale zabijały nas różnice priorytetowe...
    psyho89, 2009-10-03 19:41:21
    zgłoś
    sylwetka...
    Każdy z modeli mh ma wycwiczoną dolną część klaty wiec nawet gdy nie jest ona fizycznie jakas ogromna to wydaja sie pelniejsza i zgrabniejsza poprzez wcięcie u dolu, ten charakterystyczny zarys. Wyciskaj ciezar mając głowę ponizej poziomu bioder.PS : moim zdaniem ten model z drugiego zdjęcia jest taki sobie;]
    psyho89, 2009-10-05 19:18:00
1 2 3 ... 182
STRONA 1 z 182
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij