REKLAMA

Profil tomek17

zgłoś
    Wyzwania na Nowy Rok
    Ja w tym roku jako uczeń chce poprawić swoej wyniki w nauce przytyć, nie opuszczac siłowni, zwiększyć wyskokjak samo motto gazety brzmi "małe kroki - wielkie rezultaty"życze wszystkim pełno takich małych kroczków i wielkich rezultatów
    tomek17, 2009-01-02 18:24:30
    zgłoś
    Co trenujesz?
    Ja dotychczas chodziłem 4 razy w tygodniu na siłownieraz w tygodniu chodziłem na treningi siatkówkiw domu szczerze mówiąc od czasu do czasu jeszcze sobie troszke poćwiczyłemi jak się ociepli zaczynam biegać
    tomek17, 2009-01-02 18:29:27
    zgłoś
    Wyzwania na Nowy Rok
    Jeśli chodzi o wspomagacze do rzucenia nałogu to tak czy siak nawet na opakowaniu jest napisane, że trzeba to połączyc z silną wolątakże za wszystkich którzy rzucaja nałóg trzymam kciukijeśli chodzi o raporty to hmm fajny pomysł wrzuce niebawem swój Mystery - chyba mamy podobny problem jeśli chodzi o wage ale trzeba wierzyć w to, że się uda
    tomek17, 2009-01-08 18:09:45
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    hmmmm ja również nie miałem styczności z Odżywkamijeśli ktoś byłby w stanie mi doradzić ćwicze juz od ponad 6 miesiecy mam szybką przemiane materiizastanawiam się nad kupnem gain bolica 6000 jak myslicie czy to dobry wybór czy może znacie cos lepszego przez co nabiore masy szybciej ?
    tomek17, 2009-01-08 18:12:24
    zgłoś
    Tolerancja muzyczna
    Jeśli chodiz o mnie słucham no żeby nie napisac wszystkiego to napsize prawie wszystkiego każdy rodzaj muzyki, choć najczęściej jest to muzyka zywa (gitarka, bas, perkusja, klawisze) ale wiadomo na imprezie się nie wybrzydza i bawi się przy tym co leci... powiedzmy sobie prawde kto świetnie bawi sie na weselach gdzie graja kawałki dosco polo ? Mysle, że każdy z nas
    tomek17, 2009-01-08 18:19:00
    zgłoś
    Do czego przywiązujesz wagę?
    Ja ostatnio mam straszna zajawke na "styl" T-shirt koszula z dlugim rekawem badz krotkim, lubie tez marynarki dobrze skrojone takie na codzien, fryzura to tez ważna rzecz ale aktualnie sam robie co moge gdyż zapsuzczam włosy do ustalonej juz przez siebie fryzury. Ale szczerze mówiąc najpewniej czuje się w garniturze. Wy tez tak macie ?
    tomek17, 2009-01-08 18:23:23
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    \'Jacek.G\' napisał(-a):Tak znamy micha mięcha Dieta + jeżeli już się uparłeś to kup kreatynę mono innych kreatyn na razie nie ma sensu .Pozdrawiam !tak diete ja mam juz od poczatku trenowania... fakt przytylem 2 kg ale mysle ze to troche mało i myśle nad tym gainerem... no cóz jeszcze sie nad tym zastanowie
    tomek17, 2009-01-08 19:22:07
    zgłoś
    co sądzicie o trampkach
    Ja sądze, że trampki to miła odmiana od standardowych butów taki Old school i tak jak stwierdziłes Saber fajnie wyglądają z jeansami
    tomek17, 2009-06-20 21:02:15
    zgłoś
    Co w związkach doprowadza nas do szału :)
    - spóźnianie się ja jeszcze zrozumiem 15 minut ale po telefonie "Kotku już ide bede za 5 minut" a zjawia sie po 40 to juz z deka przesada..- "no nie wiem..."- "obojętne"- brak jakiegokolwiek znaku zycia zandego maila smsa telefonu lub nie odbieranie masakra ;/- brak jakiegokolwiek planowania kolejnych dni kiedy chce sie umowic pytam sie czy ma jutro czas ona odpowiada" nie wie...nie zastanawiałam sie co bede jutro robic dam Ci znac jutro " no mozna zglupiec i oszalec
    tomek17, 2009-06-20 21:22:49
    zgłoś
    Fryzura
    Ja mam długośc włosów okolo 11 cm i nie spieszy mi sie do fryzjera fakt faktem mam tkaie lekko krecone wlosy dlatego rano przed szkoła gdy wstawałem i każdy był w inna strone zakładałem na 5 minut czapke i po problemie wcześniej miałem irokeza a jeszcze wcześniej jakies wymyślne feyzury które dobrze wyglądały po wyjściu od fryzjera pozniej nie potrafiłem ich ulozyc jak fryzjer. co do pasty z joanny naprawde super tez mialem na dluzsze wlosy polecam raczej Gume rowniez z joanny "extremalne utrwalanie"tutaj macie link http://e-styl.com/photo/product_big/9/0/7/1_90718da68c4d.jpg
    tomek17, 2009-06-20 21:50:59
STRONA 1 z 2
REKLAMA