REKLAMA

Profil lep1

zgłoś
    Tatuaż
    tak na prawdę tatuaże są już nie modne
    lep1, 2009-01-02 20:53:27
    zgłoś
    Jak pogodzić pracę z treningami
    w najnowszym MH i Dodatku Trener masz opisane różne treningi w 15 min ( tyle czasu znajdziesz 2-3 razy w tygodniu ? pora nie ma znaczenia . Do tego solidna dieta i efekty będą
    lep1, 2009-01-02 20:56:28
    zgłoś
    Trcohę o niechęci i życiu
    Nie umiem się podnieść z tego dołka zwłaszcza, że jestem chyba najmłodszym użytkownikiem forum kończę szkołę później studia wypadało by coś zrobić żeby później mieć lepszy start jednak za bardzo mnie to nie rusza. Czy spotkaliście się z takim stanem na własnej skórze, jak przezwyciężacie taki problem?Najmłodszy nie jesteś od dawna masz ten dołek ? czy tak nie dawno cię dopadł ? to że czegoś ci się nie chce robić albo że coś musisz to jest normalne według mnie i nie ma czym się przejmować ja miałem coś podobnego zaraz po świętach do sylwestra nic mi się nie chciało cały dzień leżałem w domu itp . Poszedłem wypiłem piwko z kumplami a następnego dnia od razu na siłownie i przeszło Postawiłem sobie jasno cele i teraz tylko pozostaje czekać na efekty.pozdrawiam
    lep1, 2009-01-05 20:38:10
    zgłoś
    Jakiej muzyki słuchacie na treningach ?
    Przy tym dźwięku łapie taka moc że mogę zawsze zrobić jeszcze jedno pow więcej : )Fort Minor - Remember the name[yt]2Neop9OVaB8[/yt]
    lep1, 2009-01-11 15:29:52
    zgłoś
    Wreszcie!!!
    Witam , znalazłem drobny (chyba) błąd , kiedy klikam na swój profil i wybieram np About Me, tematy lub posty to pojawia się coś takiego .
    lep1, 2009-01-14 17:53:04
    zgłoś
    Ulubione ćwiczenie
    przysiady ze sztanga
    lep1, 2009-01-14 17:54:53
    zgłoś
    Jak dojść do siebie po wpadnięciu w "cug"
    hipotetycznie ćwiczę 3x w tyg biegam ile się da , przestrzegam diety pod koniec 8 tyg widzę efekty i potem taka impreza jak autor tematu ? czy alkohol zminimalizuje efekty treningu ? jak to jest dokładnie ?
    lep1, 2009-01-14 19:14:44
    zgłoś
    trening imprezowy
    Witam piszę ten temat bo już nie wiem co mam robić , jak , kiedy i gdzie Więc zacznę od początku , próbowałem wziąć się za siebie około września tamtego roku pobiegałem itp pochodziłem trochę na siłownie wtedy alkohol papierosy itd i tak do końca roku . Postanowiłem że od nowego roku do bynajmniej początku wakacji tylko sam trening i dobra dieta zero alkoholu i papierosów . Więc zacząłem pierwsze 2 tyg super zero alko papierosów trening 3x tygodniu + to co w szkole na wf i było dobrze ale poszedłem pod koniec tych dwóch tygodni na taka porządna imprezę w pt i później trochę poprawiliśmy w sobotę . i tak jest co jakiś czas gdyż w tym roku cały mój rocznik będzie miał 18 urodziny więc pomyślałem że 18nstki są raz w życiu i jeśli to są moi przyjaciele koledzy,koleżanki itd to nimi wypije i tak raczej cały rok Więc teraz kilka pytań czy w ogóle opłaca się chodzić na siłownie bo rozumiem odmówiłbym im wszystkim i sobie nie było by problemu ale tak jest bardzo ciężko:) dzisiaj byłem na siłowni wczoraj ostry trening brzucha i nawet może to być trochę dziwne ale cały czas prowadzać ten tryb załóżmy od września opony nie mam lecz przeciwnie ? więc może mi ktoś coś doradzić , dopomóc jak byście to rozwiązali ? w czwartek kolejny raz chce iść na siłkę w niedziele trochę pobiegać ale pt i sob znowu są 18 ? co robić ?
    lep1, 2009-01-20 20:23:12
    zgłoś
    trening imprezowy
    czyli lepiej poczekać na następny rok i wtedy powinno mi być łatwiej zbudować sylwetkę: ) bo bym tyle nie imprezował , szkoda bo przez pierwsze 2 tyg myślałem że to utrzymam kupiłem nawet kreatyne i było dobrze.
    lep1, 2009-01-20 20:49:15
    zgłoś
    trening imprezowy
    kulturystą nigdy raczej nie będę chciał być lub wyglądać Jak M.Pudzianowski nie żebym go nie szanował ale dla mnie sylwetka faceta powinna być taka jaka mają modele z MH i tu kieruję mniej więcej swoją sylwetkę . Na tą co teraz mam nie narzekam cycki nie są płaskie mam lekkie zarysy 6 paka : ) ale do tego do czego chcę darzyć bez odstawienia alko i imprez na jakiś czas jest nie osiągalne Chyba odpuszczę siłownie ale będę biegał robił pompki , przysiady itp : ) a co do tej banicji społecznej bardzo dobrze to napisałeś : ) kumpel rok wcześniej cały rok praktycznie odpuścił i teraz ma dobrą sylwetkę i ją utrzymuje i się bawi : ) pozdro
    lep1, 2009-01-20 21:09:51
1 2 3 ... 34
STRONA 1 z 34
REKLAMA