REKLAMA

Profil leo29

zgłoś
    Depilacja nadmiernego owlosienia (cale cialo)
    Hi ja mam generalnie problem z owlosieniem wszedzie , a szczegonie placy, kazde lato to byla masakra, moze laski leca na zarost albo klate ale plecy to juz nie jest standard.... golenie raczej odpada bo przeciez kolegow ani dziewczyny prosic nie bede za duzy obciach... troche poszperalem i znalazlem laser vectus, akurat robili test na gosciu z plecami, teraz jestem po 2 zabiegach, calosc trwala jakies 15 minut z przygotowaniem wiec obciach nie trwal dlugo no i bezbolesnie..jak ktos ciekawy to nipisze wiecej...
    leo29, 2013-04-08 17:53:30
    zgłoś
    Facet do poprawki
    Moja siostra miala taki problem , ja niestety tez chyba to rodzinne, faktycznie najgorzej sie jak sie buduje mase, skora sie naciaga a jak nie to peka, najlepiej szukac odp. na forach dla kobiet w ciazy one maja myki na takie szybkie zmiany w skorze, spox daje rezultat oliwka ale problem z tym nacieraniem maskara, oczywiscie jeszcze jest medycyna estetyczne, pisa o roznych moja sis poszla na maximusa ( nazwa niezla:) troche pochodzila i wyglada super nie ta panna:))) Wiec wyjscia z tego problemu sa trzeba sie przelamac i zrobic.
    leo29, 2013-05-21 18:47:52
REKLAMA