[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil kumien

zgłoś
    Jak długo czytacie Men's Health?
    Pierwszy numer to chyba kwiecień 2004. Później od stycznia 2005 już regularnie. Ostatnio opuściłem kilka numerów, bo nie miałem czasu, ale to już za mną i wracam do czytania
    kumien, 2009-02-01 23:40:04
    zgłoś
    Sauna
    Witam wszystkich.Chciałbym się zapytać o Wasze doświadczenia z sauna. Jakiś miesiąc temu byłem u mnie we Wrocku w saunie i na początku nie widziałem czy wchodzić w ręczniku, czy bez (kąpielówki od razu odrzuciłem). Za pierwszym wejściem trochę byłem skrępowany pomimo, że około połowa osób nie miała z tym problemu. Na kolejne wejście zdecydowałem się ściągnąć ręcznik i wcale nie było tak strasznie. Jedyne co mnie trochę zdziwiło to fakt, że byłem jedynym z młodych co tak zrobił. Reszta osób w podobnym wieku (po 20) siedziała ręcznikach. Zauważyłem, że właśnie wśród osób bardziej dojrzałych nie ma problemu z nagością w saunie.Jakie jest wasze zdanie na ten temat. Macie podobne doświadczenia, a może jakieś rady? Ja niedługo wybieram się drugi raz
    kumien, 2009-02-01 23:51:06
    zgłoś
    Jakiej muzyki słuchacie na treningach ?
    Ja jak biegam staram się układać listę bardziej żywiołową, szybkie kawałki Jacksona przemieszane z muzyką trance (Gbariel & Dresden, Armin van Buuren). Jak załączy sie ulubiony kawałek od razu mam z 10 KM więcej
    kumien, 2009-02-01 23:54:14
    zgłoś
    Sauna
    \'misqo\' napisał(-a):sauna nie plaża nudystów więc wydaje mi się iż ręcznik obowiązkowy. kilka lat temu gdy zaczynałem przygody[pierwsze podejścia] z siłownią zaszedłem do sauny, i jak zobaczyłem facetów w najróżniejszym wieku kompletnie nago aż mi się nie dobrze zrobiło. dałem sobie spokój od tamtej pory. w ogóle goście nago latali po szatni, jakieś dzikusy. więcej razy na tamtą siłownie nie poszedłem. miałem kartę która działała na całą sieć i znalazłem sobie coś bardziej ogarniętego. nie wiem, może osoby tam chodzące lub z tamtejszej dzielnicy były jakieś nieskrępowane albo bywali zawsze w grupach i czuły się swobodnie...nie wnikałem.pozdrawiam, misqo.Co Cię tak zniesmaczyło? Przecież każdy z nas ma to samo, więc niczego nowego chyba nie zobaczyłeś. Kolega w kąpielówkach chyba zamiast odpocząć trochę się zmęczył.
    kumien, 2009-02-03 20:18:04
    zgłoś
    Krav Maga
    Ja trochę poczytałem na temat sztuk walki i nie ma żadnej najlepszej techniki. Mamy Krav Maga, które przydaje się głównie przy ataku z zaskoczenia, gdzie reakcją będzie szybkie obezwładnienie przeciwnika i ucieczka. Mamy sztuki walki bardziej turniejowe jak Wushu (Kung Fu), Karate, Jujitsu, gdzie różne uderzenia wymagają idealnych warunków i doskonałej techniki. Mamy też sztuki walki czysto do bójek, gdzie przeważnie jest sytuacja 1 na 1, czyli Muay Thai, boks. Teraz od nas samych zależy co jest najlepsze.Ja ze swojej strony bardziej skłaniałbym się do boksu tajskiego. Po pierwsze zadawanie ciosu jest proste i ma destrukcyjne skutki, po drugie wykorzystuje się nogi, po trzecie jest dobra obrona. Z drugiej strony taka chyba moja natura, że jak widzę wandala to mu czysto spuszczę łomot i spokojnie odejdę. Niech sam się pozbiera. policja zanim by przyjechała to byłoby za późno.Nie popieram mojej opinii żadnym doświadczeniem, więc mogę się mylić.
    kumien, 2009-02-04 00:27:03
    zgłoś
    Książki, które z jakiegoś powodu musisz przeczytać
    Frank Herbert i cały cykl Diuny: Diuna, Mesjasz Diuny, Dzieci Diuny, Bóg Imperator Diuny, Heretycy Diuny i Kapituła Diuną. Oczywiście są to tytuły o tematyce science fiction, ale nie do końca. Przenika się tam historia, czyli chrześcijaństwo, islam. Dorzucono podróże kosmiczne i tak powstała historia o planecie, gdzie substancja (melanż) potrafi człowiekowi żyć znacznie dłużej, a wybitnym jednostkom przewidywać przyszłość oraz cofać się do wspomnień swoich przodów. Polecam.
    kumien, 2009-02-21 17:10:25
    zgłoś
    NetBook czy Laptop
    Co do złej jakości Acerów to się nie zgadzam. Mam laptopa z tej firmy prawie 2 lata i wszystko działa. Może spasowanie i plastiki nie są aż tak dobre, ale nie narzekam. Odnośnie zakupu netbooka czy notebooka. Tu wszystko rozbija się o to do czego ma służyć. Jeśli będzie to twój jedyny komputer to lepiej laptop 15", ale jeśli ma to być komputer mobilny, bo w domu masz stacjonarkę to wybrałbym ten pierwszy, albo 13". Po 2 latach pracy z laptopem 17" jako głównym komputerem dochodzę do wniosku, że za 2,5 tyś lepiej kupić wypasiony blaszak a później za 1,5-1,8 tyś. laptopa 10"-13", który sprawdzi się jako komputerek na wykładzie, aby w pociągu się nie nudzić lub napisać jakis program na poczekaniu Wszystko zależy od potrzeb.
    kumien, 2009-03-01 23:16:26
    zgłoś
    Czy mężczyzna powinien się depilować?
    Ja golę pachy już od 3 lat i jestem zadowolony. Po pierwsze fajnie to wygląda, po drugie mniej śmierdze, po trzecie łatwiej korzysta się z dezodorantów w kulce. Co do miejsc intymnych to kilka razy ogoliłem i jednak wolę coś mieć, ale krótko przystrzyżone.
    kumien, 2009-03-31 23:50:46
    zgłoś
    Uzależnienie od masturbacji :)
    Prawdopodobnie będzie Ci ciężko to ograniczyć (własne doświadczenie), ale ty masz łatwiej. Masz kobietę z którą jest dużo lepiej, więc moja rada jest taka.Mówisz, że musisz to robić 5-6 w tygodniu. Przez pierwszy tydzień rób to 6 razy, kolejny 5, a w następnym i kilku kolejnych 4. Jak uda Ci się zapanować nad tą liczbą możesz zejść oczko niżej. Prawdopodobnie 3 będzie magiczną liczbą i niżej nie dasz rady, ale jak będziesz z dziewczyną mieszkał to wtedy może i sam problem zniknie lub nie będzie odczuwalny.Dla reszty, która trochę z tego zrobiła sferę żartów przypominam, że nałóg jest wtedy kiedy coś robisz, a później nie możesz przestać. Nic tu ilość nie przeszkadza. Trzepiesz 6 razy dziennie i jesteś zadowolony i w każdej chwili możesz przestać, OK. Gorzej jak chcesz skończyć (jak nasz kolega), a ty i tak lecisz do łazienki.
    kumien, 2009-09-03 13:48:27
    zgłoś
    Anime
    Odnośnie DB KAi jest to wersja Dragon Balla bez fillerów, czyli zapychaczy niezgodnych z mangą. Teraz mamy to co Toriyama sobie wymyślił.Ja anime oglądam i nie tylko tytuły shounen bardziej dla 15-16 latków. Często, albo może i zawsze mam problem ze znajomymi, którzy wszystko pakują do jednego worka z pokemonami i czarodziejką z księżyca. Jest to smutno, bo jak to u nas, krytykuje się tego co się nie zna.Ze swojej strony mogę polecić kilka tytułów, które są po prostu genialne. Na początku Code Geas Rebelion of Lelouch. Anime opowiada o koleś, który jako wygnany książę chce zmienić świat dla swojej niewidomej siostry. Genialna seria, bo akcja zmienia się praktycznie w każdym odcinku. Dla mnie i dla większości ludzie na świecie nr 1. Polecam, 25 odcinków, 2 sezony. Kolejny tytuł to Fullmetal Alchemist (wersja stara i ta, która niedawno wychodzi teraz (brotherhood)). Anime na podstawie świetnej mangi o alchemii. Humor jest po prostu zabójczy Claymore, czyli piękne dziewczyny pół-demony w walce z demonami. Ładna kreska tylko zakończenie fillerowe. Warto oglądnąć, a później poczytać mangę. Jest jeszcze wiele tytułów jak Vampire Knight, Darker then Black, Blue Lagoon, Neo Genesis Evangelion i pewnie jeszcze kilka innych, o których w danej chwili nie pamiętam.Naruto i Bleach to teraz oglądam tylko ten drugi. Nie mogę pogodzić się kreską jaką mamy w Shipuudenie. Tak żałosna animacja, że lepiej czytać mangę i nie psuć sobie później efektu.
    kumien, 2009-09-04 08:34:00
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij