REKLAMA

Profil Kulturysta2000

zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    Siema. Mam pytania. Co decyduje o tym, jak silno zaserwuję piłkę siatkową i rzucę piłeczką tenisową? Moi koledzy, z mniejszymi \'łapami\' potrafią znacznie dalej rzucić piłkę tenisową ode mnie. To samo tyczy się serwowania. Znam dziewczyny co potrafią naprawdę mocna zaserwować piłkę i zanm chłopaków, co potrafią znacznie słabiej zaserwować piłkę od dzieczyn, mimo że mają takie same/ większe mięśnie od nich! Od czego to zależy? (bo napewno nie od wielkości mięsni).
    Kulturysta2000, 2013-09-11 17:09:02
    zgłoś
    Kreatyna a prostata
    O wpływie działanie kreatyny na prostatę ciężko będzie odpowiedzieć. Nie znam, żadnych badań, które by mówiły coś na ten temat, nie wiem nawet czy były takie badania (a jak było to zapewne niewiele). Urologów nie słuchaj, ani innych lekarzy (oprócz sportowych) w sprawie odżywek z wiadomych powodów. Obawiam się, że nikt nie będzie ci w stanie jednoznacznie odpowiedzieć o wpływie krety na prostatę. Z tego co pisze na MH, \'jedynym efektem ubocznym kreatyny będzie zwiększona masa mięśniowa\', czy coś takiego. Na twoim miejscu brałbym śmiało kretę. Acha i jeszcze jedno nie bierz jakichś \'kreatyn-wynalazków\', bierz zwykłe mono (najlepsze, najlepiej przebadane=najbezpieczniejsze w użyciu). Jeżeli już się tak bardzo boisz mógłbyś robić sobie jakieś badania prostaty w czasie cyklu krety i jakby było coś nie tak, mógłbyś kretę odłożyć.
    Kulturysta2000, 2013-09-11 17:21:55
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    No to teraz kolejne pytanie. Jakie mięśnie w szczególności decydują o silne serowowania? Chce poprostu mocniej serować :)
    Kulturysta2000, 2013-09-11 18:06:41
    zgłoś
    Kreatyna a prostata
    To fakt ze wielu ludzi myli keratyneKeratynę tak? Nawet nie skomentuję....Daniello wiekszosc suplementow diety nie ma wiarygodnych badan klinicznych bo nie sa lekami tylko odzywkami wiec takiej kontroli nie podlegaja Kreatyna to najlepiej przebadany suplement, więc nie pieprz głupot. Jaki masz dowód, że racjonalne stosowanie kreatyny obciąża organy wewnętrzne??????!!!  PS. Najlepiej dożywotnio opuść to forum, jeżeli masz straszyć ludzi swoją nie wiedzą i swoimi chorymi opiniami.
    Kulturysta2000, 2013-09-17 16:51:11
    zgłoś
    szukam poważnej rady
    Jak dziewczyna chce czeakć, to niech sobie czeka na innego gościa. yszty dawałeś się robić w ch**a przez pare miesiecy, pora to skończyć. Na Twoim miejscu powiedziałbym jej, że albo łączą nas normalne relacje (tak jak każdą inną parę), albo koniec z nami. 
    Kulturysta2000, 2013-09-24 14:16:49
    zgłoś
    Aeroby i interwały
    Zimno się robi? To nie jest żadna wymówka. Mi osobiście znacznie lepiej się biega przy, załóżmy 5-10 C niż przy 20-25. Zakładam bluzę i zapier***am! (A potem po dłuższym bieganiu ściągam (jak się przegrzeje).
    Kulturysta2000, 2013-09-25 15:38:26
    zgłoś
    Religie, mitologie, kosmici, spiski i inne kontrowersje
    Drapieżca, chciałbym poznać Twoją opinię na temat śmierci Jezusa (tzn. to co się działo po jego śmierci tj. nastała ciemność) oraz na temat tego, że w Starym Testamencie zapowiadano przyjście Mesjasza.  Co o tym sądzisz??
    Kulturysta2000, 2013-09-25 15:44:24
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Nawet jeśli HMB działa (w co wątpię), to napewno nie jest wart swojej ceny, ponieważ jeśli działa to w bardzo małym stponiu bądź w ogóle. Tyle w temacie. 
    Kulturysta2000, 2013-10-08 13:26:02
    zgłoś
    woda mineralna
    Zuber? Ja mam pewne doświadczenia z tą wodą. Piłem to gdy pojechałem do Krynicy. Woda wysokomineralizowana i smakuje jakbyś jaja pił. W dodatku droga. Nalewają ją do plastikowych kubeczków (250ml a moze nawet mniej) za 1,50 chyba albo więcej, w każdym razem tanie to nie jest. Czy mi smakowała? Zdecydowanie nie. Takie miałem doświadczenia z tą wodą  :)
    Kulturysta2000, 2013-10-10 16:20:16
    zgłoś
    Pytania od leni oraz ignorantów nie czytających ZASAD FORUM przy rejestracji konta
    Co zrobić z Szewską klatką piersiową? Da się ją jakoś zabudować mięśniem? Jakie ćwiczenia na nią wykonywać? Czy zwykłe pompki bedą OK?
    Kulturysta2000, 2013-11-03 16:30:38
1 2 3 ... 8
STRONA 2 z 8
REKLAMA