REKLAMA

Profil kryzysio

zgłoś
    Trening komandosów Navy SEALs
    Ten artykuł (który zresztą pojawił się wcześniej w wydaniu papierowym) był jednym z impulsów, który zainspirował mnie do stworzenia sobie nowego programu treningowego. Dodatkowo muszę się przyznać, że obejrzałem na internecie (You Tube) trening Brocka Lesnara, co dodatkowo utwierdziło mnie w przekonaniu, że lepiej pracować nad wytrzymałością. W sumie bardziej się ona przydaje niż ładne mięśnie. Zaczynam teraz po prostu patrzeć na swój trening bardziej pod kątem użyteczności. Postawiłem sobie za cel, dojść do takiego poziomu wytrenowania, żeby operowanie moim ciałem nie sprawiało mi problemu (chcę np. robić "pompki" tylko przy użyciu rąk - to by było coś
    kryzysio, 2010-08-11 20:06:54
    zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH 2011: zaczynamy!
    Ja się nie napinam. Od kiedy jest ten konkurs to myślę, że fajni byłoby wystartować, ale póki co nie mam sylwetki, która by mnie do tego predestynowała. No, ale do marca jeszcze sporo czasu i jeśli uda mi się solidnie popracować i przede wszystkim poprawić wagę, to kto wie powodzenia wszystkim. Za marzenia nie zabijają
    kryzysio, 2010-11-17 10:05:38
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    Jak nie masz możliwości zwiększyć ciężaru to może spróbuj wydłużyć ruch, np. wstrzymując go w najniższym czy najwyższym punkcie chociażby owych pompek
    kryzysio, 2010-11-24 09:19:33
    zgłoś
    Ulubiony dowcip :)
    Ten opowiedziała mi koleżanka.Dwóch gejów stoi w basenie. Nagle obok nich przepływa sperma. Na to jeden do drugiego:- Stary co ty, waliłeś konia ?- Nie puściłem bąka...
    kryzysio, 2010-11-28 19:20:21
    zgłoś
    Ulubione kanały sportowe
    Mecz Barca - Real będzie można pewnie też obejrzeć na necie np. tu "atdhe.net"
    kryzysio, 2010-11-28 19:28:05
    zgłoś
    MMA
    Będzie się działo na tej gali ja już nie mogę się doczekać
    kryzysio, 2010-11-30 13:21:21
    zgłoś
    Wliczasz w to jakieś odżywki czy suplementy ? Czy to tylko koszt samego jedzenia ? Jak tak to ile białka uciułasz dziennie za te dwie dychy ?
    kryzysio, 2010-12-01 17:28:25
    zgłoś
    W grudniowym numerze MH...
    Mi się wydaje, że te wszystkie teksty typu sześciopak w 4 tygodnie itp. służą temu, żeby (poza oczywiście tanim chwytem marketingowym) pokazać ludziom, że nie trzeba mieć nie wiadomo ile kasy, czasu czy sprzętu żeby zadbać o swoje zdrowie. MH to taki zaczątek, żeby zacząć dowiadywać się więcej o dbaniu o zdrowie itd. Kto złapie bakcyla tego szczęście Ja złapałem chociaż bawią mnie te teksty o tych cudownych metodach (a co do treningu NASA - dziś czytałem, że Valencia (ManUtd) korzysta z jakiejś specjalnej bieżni z NASA i całkiem możliwe, że jeszcze zagra w tym sezonie; choć oczywiście nikt z nas raczej takich możliwości treningowych miał nie będzie )
    kryzysio, 2010-12-01 17:34:29
    zgłoś
    Ja mam problem z zebranie 140 gram białka w samym pożywieniu, tak że Hustla jestem pod wrażeniem, ale chyba faktycznie taka ilość białka może powodować pewne problem ze zdrowiem. Ja np. popełniłem błąd, że jadłem mało węglowodanów i też miałem pewne problemy gastryczne, których chyba do końca się nie pozbyłem... Chyba się przejadałem bo nie ćwiczę na siłowni tylko w domu, tak, że nie wiem czy potrzebne mi jest więcej jak 100 g białka.
    kryzysio, 2010-12-01 22:15:39
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Ja polecam American Psycho; nie jest to może film na romantyczny wieczór, ale kino jest niezłe, a gra aktorska po prostu świetna (Bale). Trochę też stary jest ten film też
    kryzysio, 2010-12-01 22:21:18
1 2 3 ... 18
STRONA 1 z 18
REKLAMA