REKLAMA

Profil korcjusz

zgłoś
    Problem z Trądzikiem (zdjęcia)
    Mam podobny problem, czy tylko dermatolog może pomóc?? Nie da się tego jakoś samemu zaleczyć?
    korcjusz, 2015-10-23 08:30:35
    zgłoś
    Wypadające włosy dobry lek
    Argument z bezdomnymi najlepszy :D, mam brata, który w sumie od zawsze jadł dużo nabiału i ma problem z wypadającymi włosami (przetestował chyba wszystko co się da, ampułki, wcierki, szampony itp.), ja jakoś za nabiałem nie przepadam, od czasu do czasu wspomagam się suplementami i z włosami nie mam problemu :D
    korcjusz, 2015-10-23 08:33:30
    zgłoś
    Jaki balsam po goleniu?
    Dziewczyna mi o tym oleju kokosowym mówiła, spróbowałam raz czy dwa ale wkurza mnie ta konsystencja, za to fajnie się sprawdza do mycia zębów (rozrobiony z węglem - takim na problemy żółądkowe), do twarzy najbardziej chyba nivea mi przypasował
    korcjusz, 2015-10-23 08:35:19
    zgłoś
    alkomat
    Warto czy nie warto?? Ja się zacząłem zastanawiać po tym jak obejrzałem materiał o akcji Noc bez wypadków, słyszeliście o tym?
    korcjusz, 2015-10-23 08:36:46
    zgłoś
    drukarka laserowa
    Czy ktoś z Was posiada i może polecić coś w sensownej cenie i z tanimi zamiennikami, do domu?
    korcjusz, 2015-11-17 10:36:47
    zgłoś
    Problem z Trądzikiem (zdjęcia)
    Wizytę u dermatologa mam umówioną, nie mam jakiegoś dużego problemu ale jednak średnio fajnie mieć krosty na twarzy, wg mnie odżywiam się całkiem sensownie, unikam fast foodów, chipsów itp. jak na razie sobie krem qcera kupiłem, czytałem sporo o rezygnacji z glutenu i się zastanawiam czy nie spróbować, bo podobno też pomaga.
    korcjusz, 2015-11-17 10:39:09
    zgłoś
    alkomat
    Raczej myślałem o sytuacjach typu dzień po imprezie żeby mieć pewność czy mogę już siąść czy lepiej jechać taxi itp. Na razie sobie w stokrotce kilka jednorazówek kupiłem alkohit start i w weekend będę testował :D
    korcjusz, 2015-11-17 10:40:54
    zgłoś
    Jaka kamera sportowa
    W samochodzie mam taką http://www.ceneo.pl/35256214#tab=reviews_newi jest bardzo fajna więc myślę, że ta o której piszesz też będzie ok, bo to ta sama firma.
    korcjusz, 2015-11-18 08:21:38
    zgłoś
    Jak spędzacie wolny czas
    Ja ostatnio za bardzo nie mam wolnego czasu, a jak już mam to ślęczę nad angielskim, bo w pracy mnie cisną o FCE, zapisałem się na kurs 2 tygodnie temu, jak na razie ciężko mi to idzie bo dawno się nie uczyłem angielskiego, nie licząc oglądania filmów z ang napisami :D, a jak mam trochę więcej czasu to lubię pobiegać, podróżować, poczytać dobry kryminał, albo w jakąś gierkę pograć.
    korcjusz, 2015-11-26 10:28:08
    zgłoś
    zatkany nos
    Złapała mnie jakaś infekcja i od kilku dni walczę z zatkanym nosem, znacie jakieś domowe sposoby na takie dolegliwości :/ bo to jest strasznie denerwujące uczucie.
    korcjusz, 2015-12-03 12:56:36
STRONA 1 z 2
REKLAMA