REKLAMA

Profil [email protected]

zgłoś
    Piękne panny - najlepszy motywator treningowy
    Bardzo przyjemny wątek :)
    [email protected], 2014-06-05 09:39:24
    zgłoś
    Skakanka - cardio na wakacje
    Skakanka jako urozmaicenie aerobów, jak najbardziej. U mnie problem był niestety z kolanami. Po kilku razach na skakance dawały o sobie znać...
    [email protected], 2014-06-05 09:42:35
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    Generalnie wychowałem się i nadal \'używam\' The Prodigy i wszystkich pochodnych (wszelkie połamane bity: drum and bass, 2step, jungle), ale od paru dni to mi lata po głowie, usłyszane w radiu jadąc samochodem :) https://www.youtube.com/watch?v=Qtb11P1FWnc&feature=kp
    [email protected], 2014-06-05 09:47:01
    zgłoś
    Whisky dla początkujących
    A pijecie coś poza podstawowymi blendami? Ktoś się bawił w single malty? :) Ktoś degustował coś (bez coli :P ) co zapadło mu w pamięć?
    [email protected], 2014-06-05 09:55:02
    zgłoś
    Glenliveta 12-kę piłem i tak średnio mi podszedł, troszkę mało treściwy ;) (W zanadrzu mam 15 i 18kę w samplach, więc porównam kiedyś). Po dolaniu kropli wody, jest ciut lepiej, ale nie do końca.Fajną podstawką jest Glenfiddich 12 - zrównoważony, dosyć gładki. Z bardziej owocowych - Balvenie 12 Double Wood robi robotę :)Ale jaki konkretnie Macallan? :)
    [email protected], 2014-06-05 10:04:58
    zgłoś
    Skoda Octavia znaczy... amazing
    Skody mocno atakują, to fakt. W koncernie VAGa to taki kopciuszek, ale kopciuszek coraz bardziej prężący muskuły, a już na pewno w przystępnej cenie. Jako następny samochód chyba przetestuję jakąś Skodę :) (obecnie C5-ka)
    [email protected], 2014-06-05 10:09:37
    zgłoś
    Wczoraj testowałem whisky z Tajwanu :) Powiem Wam, że w tak ciężkich warunkach jakie tam panują (temp. + wilgotność), to odwalili kawał dobrej roboty. Whisky dojrzewała w beczkach po sherry i to czuć od początku do końca. Polecam - Kavalan Solist Sherry Cask ;)
    [email protected], 2014-06-06 08:23:19
    zgłoś
    Heja.Dziś do kieliszka poszedł Glenliwet 15-letni. Niestety szału nie zrobił.. Tak jak mecz Kolumbia-Grecja :DW ogóle zapraszam na swojego bloga, gdzie opisuje to co degustuję ;) http://www.lubiewhisky.pl
    [email protected], 2014-06-14 20:17:01
    zgłoś
    Aparat foto do 2000zł
    Witajcie.Przymierzam się do zakupu jakiegoś aparatu foto.Cena do 2000zł.Ma mieć wymienną optykę i tyle.Nie jestem profi, aparat do użytku domowego (portrety, krajobrazy, fotografowanie whisky :D ) Obecnie mam pożyczony SONY NEX5 z kitowym obiektywem. Jest ok, dosyć jasny obiektyw. troszkę zagmatwane menu - część ustawia się tu, część gdzie indziej, ale zdjęcia wychodzą bardzo dobre. Co polecacie z doświadczenia?Pozdrawiam.
    [email protected], 2014-06-15 18:48:51
    zgłoś
    Aparat foto do 2000zł
    Ale za tą kwotę to chcesz samo body czy z obiektywem?Body z obiektywem.
    [email protected], 2014-06-16 14:28:48
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA