[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil Kettlebell Power

 • avatar
  zgłoś
  Kettlebell: trening z odważnikiem
  Jeśli chodzi o spalanie, to zostało udowodnione naukowo że trening kettlebell pozwala spalić nawet 1200 cal na godzinę, nic innego nie da takiego wyniku. Wystarczy 3x20 min tygodniowo z kettlebells dla widocznych rezultatówJeśli chodzi o siłę, to mistrzowie świata w trójboju siłowym używają odważników kettlebells (które maksymalnie ważą 96kg) żeby poprawić swoje wyniki. Tu nie chodzi o to ile można wrzucić na gryf a o poprawną technikę, odpowiednią pracę mięśni.Kettle mają dodatkową przewagę nad siłownią z jednym odważnikiem można wykonać ponad 300 ćwiczeń a stosując różne wariacje odważnikiów, szestawów ćwiczeń i technik można zapomnieć o nudzi. A siłownia jest nudna, monotonna i zmusza mięśnie do nienaturalnej izolowanej pracy.Gdby ktoś chciał więcej informacji proszę o maila.
  Kettlebell Power, 2012-12-09 18:55:47
 • avatar
  zgłoś
  Kettlebell - odważniki: warto ćwiczycz/kupić?
  Jeśli ktoś szuka dobrego szkolenia w rozsądnej cenie z doświadczonym instruktorem, to gorąco się polecam. Poniżej link do kilku opinii uczestników moich szkoleń. http://kbpower.pl/o_mnie Zainteresowanych szkoleniem indywidualnym albo grupowym proszę o kontakt na priv albo przez stronę.
  Kettlebell Power, 2013-07-08 22:45:04
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij