[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil karloss

zgłoś
    jak namowic dziewczyne
    jak namowic dziewczyne na wspolne treningi? chcialbym,zeby zaczela prowadzic choc troche aktywny tryb zycia, bo siedzenie w domu i obzeranie sie slodyczami odbije sie kiedys na jej zdrowiu,a tego bardzo nie chce
    karloss, 2015-10-14 16:45:35
    zgłoś
    Co się ze mną stało...
    Jesteś młody i jeszcze wszystko może się zmienić. Możesz potrzebujesz jakiejś odmiany w sypialni bo boisz się jak wiele facetów, że się znudzisz i wtedy tak jak piszesz odwali Ci... może wprowadź coś do Waszego seksu,...może Twoja piękna przebierze się czasem w jakieś przebranie z sensile.eu albo perukę może to głupie ale mi na rutynę pomogło ;)
    karloss, 2015-10-16 11:45:51
    zgłoś
    zostać czy wyjechać ze swojego miasta- porady
    Nawet nie z miasta, ale wyjedź z Polski... nic tak jeszcze nie dało doświadczenia co praca za granicą. teraz masz wiele wątpliwości ja też kiedyś miałem. Pierwsza praca była taka sobie, ale sięnie poddałem i ostatnio pojechałem z Voorneputten do Holandii. Wtedy nauczyłem się sporo o sobie o tym co mogę robić a co mnie denerwuje i męczy. Teraz jestem mądrzejszy a z tego wyjazdu przywiozłem też całkiem niezły zarobek, więc pomyśl o opuszczeniu naszego pięknego kraju.
    karloss, 2015-10-16 11:49:44
    zgłoś
    Nauka języka angielskiego
    Ja się uczę w szkole językowej i jestem zadwolony. Trafiłem do Akademii Językowej w Gdyni, bo mi kolega polecił. Rzeczywiście bardzo dobra szkoła,  po pierwszych paru lekcjach całkowicie moja bariera w mówieniu się przełamała i już nie mam z tym problemu, a poza tym mają mnóstwo ciekawych metod które wspomagają zapamiętywanie.
    karloss, 2015-10-20 12:22:13
    zgłoś
    jak namowic dziewczyne
    to nie tak jak myslicie :)
    karloss, 2015-10-28 17:58:06
    zgłoś
    Wyjazd za granice i poczatki depresji
    Zgadzam się z Don Cruzo, że dobrze jest mieć zajęcie i wypełnić sobie czas. Jeśli to co poważniejszego to lepiej sie temu przyjrzeć. Ale akurat dla mnie praca za granicą była wyjściem z takich problemów, bo w końcu zacząłem czuć się dobrze z tym, że pracuję i to za dobre pieniądze. Nie wiem jakby się teraz czuł gdyby nie praca znaleziona dzięki agencji Eurokontakt. W pewnym momencie straciłem nadzieję i miałem się zarejstrować w Urzędzie pracy ale na szczęście kumpel podesłał mi linka do ich stronki :)
    karloss, 2015-11-13 10:35:11
    zgłoś
    Gdzie pojechać i co zobaczyć?
    niedaleko Warszawy jest Jaworowy Dwór fajny XVIIIwieczny dworek szlachecki. mega klimatyczne miejsce. często z kumplami tam jeździmy rozegrać partyjkę golfa i odpocząć od tego korpo wielkomiejskiego życia ;)
    karloss, 2015-11-19 16:43:10
    zgłoś
    smartphone do 1000 zł
    duży wybór tanich smartphonów znajdziesz na stronie okeygsm. za 1000zł byś się tam nieźle obkupił, bo nawet najnowsze telefony sa mega tanie, jak np samsung s5 za niecałe 1200 zł
    karloss, 2015-11-19 16:47:25
    zgłoś
    Co Cię motywuje?
    dobra kasa ;) odkąd wyjechałem do pracy za granice, którą znalazłem za posrednictwem VPU polska to od razu mi się lepiej zaczęło pracować jak zobaczyłem ile kasy zarobiłem :)
    karloss, 2015-11-19 16:49:41
    zgłoś
    Prezent dla Kobiety
    Ja mojej i przy okazji sobie zafundowałem wyjazd do jakiegoś spa Talaria, który się mega mojej żonie podbał jak kiedyś była tam na wieczorze panieńskim. Teraz jedziemy tam na bal andrzejkowy a później zostajemy na kilka dni żeby się zregenerować w spa :)
    karloss, 2015-11-19 16:53:54
STRONA 1 z 2
REKLAMA