REKLAMA

Profil kapral1984

zgłoś
    Pompki: przepis na większą klatkę
    Bardzo fajny artykuł.od poniedziałku dodam ten trening do złotej 20 columbu ktory stosuje juz 3 miesiace zobaczymy jakie beda rezultaty po 8 tyg napisze pzdr
    kapral1984, 2012-03-03 15:04:23
    zgłoś
    \'celtics\' napisał(-a):Również dodam ten trening do mojego planu, efektami postaram się podzielić za 8 tyg. Przy fazie 1 dodam jeszcze pompki z nogami na podwyższeniu.na 8 tyg odstawie wyciskanie sztangi lezac rozpietki itd a zajme sie tym programem treningowym ja myslalem dodac jeszcze do fazy pierwszej pompki z rekami wyzej na dopompowanie i rozciagniecie klatki
    kapral1984, 2012-03-05 08:48:50
    zgłoś
    \'Mattteo36\' napisał(-a):A ja mam takie pytanie czy jeśli zdecydowałbym się na wykonanie tego programu, to co z tradycyjnym treningiem na klate, robić go tak jak jest + 2-3 razy ten plan?Przez pierwsze 6 tygodni te ćwiczenia robić normalnie każde osobno, nie w obwodach? (pytam dla upewnienia się) Czekam na odp.ja osobiscie odstawiam wszystkie cwiczenia na klatke a zajmuje sie tym progrmem ktory dolaczylem do swojego planu treningowego. plan z pompkami robie tak jak zalecaja obwody zrobie dopiero na koncu tak jak omawiaja to w tym artykule wszystko po to aby sprawdzic czy faktycznie od samych pompek w roznych wariantach zwieksze obwod w klatce piersiowej w ciagu 8 tyg
    kapral1984, 2012-03-06 19:45:49
    zgłoś
    \'Merkury\' napisał(-a):Zmierz obwód klatki, zrób sobie zdjęcie i daj znać jak efekty.Nie potrzebuje dowodów w postaci zdjęć itp, ale chciałbym żeby Twoja wypowiedź była jak najbardziej obiektywna.Może za 8 tygodni też spróbuje witam ! na chwile obecna w obwodzie klatki mam 110 cm szału nie ma ale mam nadzieje ze zmieni sie to po tym treningu pzdr
    kapral1984, 2012-03-07 11:26:01
    zgłoś
    ja ten trening pompek dolaczylem do złotej 20 columbu w szerokim rozstawie rak robie 3 x 15 pikowe staram sie robic 3x15 jak nie daje rady to do oporu az nie moge sie podniesc dostawne 3x15 zaczałem ten trening stosowac od tego pon pompki nie sa mi obce pracuje tam gdzie pracuje i naprawde troche sie ich tam robi
    kapral1984, 2012-03-07 17:45:31
    zgłoś
    Krótkie pytania / szybkie odpowiedzi / offtop
    Witam wszystkich!mam takie pytanie nie wiem czy akurat w tym miejscu powinienem je umieszczac ale sprobuje szczescia.wczoraj od kolegi dostalem chyba ze 20 kg orzechow włoskich trenuje regularnie i z tego co wiem to orzechy sa bardzo dobrym zrodlem zdrowych kwasow tluszczowych pochodzenia roslinnego tylko nie wiem ile ich mam jesc dziennie i w jakich ilosciach prosze o odpowiedz i porady pozdrawiam
    kapral1984, 2012-03-12 09:57:40
    zgłoś
    i jak panowie wykonujecie ten trening????? ja osobiscie bardzo dobrze z nim czuje a najlepsze sa ostatnie powturzenia przy pompkach pikowych piecze w klacie az podniesc sie nie moge pozniej dostawne sa juz katowaniem szczerze na dostawnych nie udało mi sie zrobic 15 powtorzen poprostu wtedy juz ich nie licze jade do oporu malo na pysk nie padam dopiero 2 tydz ciekawe jak bedzie w drugiej fazie
    kapral1984, 2012-03-12 13:17:37
    zgłoś
    siemka!panowie ale przy pompkach w mniejszym stopniu napinaja sie rownierz miesien dwugłowy uda posladkowe i brzuch to chyba jest normalne odczucie tego napiecia miesni wspomagajacych. nadal uwarzam ze lepszego treningu pompek nie uwskutecznialem jest bardzo dobry
    kapral1984, 2012-03-14 12:51:07
    zgłoś
    panowie jeszcze mam takie pytanie trenuje zlota 20 columbu. chcialbym dodac do tego treningu aeroby i tak pomyslalem sobie zeby dodac np niektore elementy treningu komandosa robiac je w obwodzie po 30 sekund i przechodzic do nastepnej stacji bez odpoczynku co radzicie ???????????
    kapral1984, 2012-03-14 14:41:13
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    siemanko trenuje 3 razy w tygodniu kazdy trening to okolo 1 godz chcialbym dodac trening aerobowy tylko nie wiem za bardzo jak to zrobic czy aeroby wykonywac zaraz po silce czy np w dni wolne od silowego prosze o pomoc
    kapral1984, 2012-03-14 15:18:54
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA