Profil Kamil_C

 • avatar
  zgłoś
  PLANY TRENINGOWE (do oceny)
  @Bylon:Zostało mi jeszcze troszkę zbędnego tłuszczu plus chciałbym wzmocnić ogólne przygotowanie kondycyjne. Aeroby na pewno się pojawią, jak tylko będzie trochę cieplej, na razie chcę ćwiczyć wyłącznie w warunkach domowych. Co się tyczy diety - żeby było jasne, nie robiłem od razu drastycznej zmiany żywieniowej, tylko stopniowo zmniejszałem ilość kalorii. Stopniowo też zmieniałem nawyki żywieniowe. Nie ma w mojej diecie fast foodów, a jeśli nawet się pojawiają to nie częściej, niż raz do dwóch razy na miesiąc.Prawie całkowicie zrezygnowałem z cukru. Poza tym normalne jedzenie, tylko po prostu w mniejszych ilościach.Na zmniejszenie kalorii poza wagą musiałem postawić także z tego względu, że w grudniu zeszłego roku miałem operację przepukliny, więc musiałem ograniczyć aktywność fizyczną wyłącznie do spacerów. Wcześniej przez czerwiec, lipiec i sierpień zarówno biegałem prawie codziennie, jak i ćwiczyłem w domku hantlami po 40 minut 4 razy w tygodniu - w tamtym okresie tylko dzięki aktywności fizycznej waga z 84 kg spadła do 77 kg. Potem okazało się, że będzie potrzebna interwencja chirurgiczna z powodu przepukliny - to był powód, dla którego musiałem postąpić tak, a nie inaczej, czyli postawić na zmniejszenie kalorii. To tyle  B)
  Kamil_C, 2013-03-04 20:00:24
 • avatar
  zgłoś
  PLANY TRENINGOWE (do oceny)
  Ok, kalorii już nie będę obcinał. Operację miałem w grudniu, jest marzec, więc chyba mogę już zacząć ćwiczyć, jeśli nie ma przeciwwskazań.
  Kamil_C, 2013-03-04 22:10:53
 • avatar
  zgłoś
  PLANY TRENINGOWE (do oceny)
  Wczoraj zaliczyłem pierwszą sesję mojego planu  i od razu mogę powiedzieć, że ćwiczyło mi się dużo lepiej, niż oryginalną wersją Spartakusa. Troszkę mnie pobolewają przedramiona, bo te najciężej pracowały zwłaszcza przy Kettlebell Snatch, ale od początku liczyłem się z taką ewentualnością. Cały seans zajął mi ok 30 minut (8 minut rozgrzewki i 21 minut główny trening). Polecam spróbować. PS. generalnie polecam kettle do Spartakusa, bo przy tym treningu dają dużo większy komfort, niż standardowe hantle, co najbardziej odczujecie przy Renegade Rows i T-pompkach (jeśli ćwiczycie w oryginalnej wersji)  ;)
  Kamil_C, 2013-03-05 08:46:48
 • avatar
  zgłoś
  Greg Plitt's MFT28 Day 1 (trening na klatke)
  Widziałem filmiki tego gościa i powiem krótko - w moim odczuciu program wyłącznie dla osób mających już jakieś obycie z siłownią (przypuszczam, że minimum 2 - 3 sumiennie przepracowane lata). Ja na moim etapie na pewno nie skusiłbym się na taki hardcore.
  Kamil_C, 2013-03-26 16:30:16
 • avatar
  zgłoś
  PLANY TRENINGOWE (do oceny)
  Trening Spartakusa, który robiłem przez marzec zamieniłem na 300 Spartan w wersji z odważnikami.Zestaw ćwiczeń wygląda tak: Dwuręczne wymachy odważnikiem                                              25 powtórzeń  Martwy ciąg                                                                               15 powtórzeńRwanie jednorącz lewa i prawa ręka                                            30 powtórzeńWspinaczka w poziomie                                                               40 powtórzeńPodciąganie odważników do klatki (na razie bez pompek)              30 powtórzeńSkręty tułowia                                                                             20 powtórzeńDwuręczne wymachy odważnikiem                                             25 powtórzeń Nie jest to co prawda pełna liczba 300 powtórzeń, ale na początek musi wystarczyć. Różnica w sposobie trenowania bardzo zauważalna, jak również zauważalne efekty na razie głównie pod kątem szybkości i wytrzymałości. Całość razem z rozgrzewką zabiera mi póki co nie więcej, niż 15 minut, ale ręce czują zmęczenie nawet 3 godziny po przeprowadzonym treningu. Przy okazji chciałbym się dowiedzieć, czy warto zainteresować się osobnym treningiem na mięśnie brzucha, czy na razie dać sobie spokój?
  Kamil_C, 2013-04-11 19:25:35
 • avatar
  zgłoś
  Trening Spartakusa: więcej mięśni, lepsza rzeźba
  Witam. Tak czytam ten trening i widze ze ciezki jest, ale mam pytanie jakie macie efekty bo napewno ktos to dalej cwiczy, moze jakies zdjecia albo obwody ile skoczyly. PozdrawiamWszystko zależy od tego, co jest twoim priorytetem. Jeśli przede wszystkim chcesz rozbudować masę mięśniową, to lepiej znaleźć coś innego  ;)
  Kamil_C, 2013-04-11 19:30:46
 • avatar
  zgłoś
  PLANY TRENINGOWE (do oceny)
  Dlatego dziś dołożę przysiady. Nie wiem tylko jeszcze w jakiej formie, bo do wyboru mam goblet squats, front squats i thrusters. Tych ostatnich jeszcze nie próbowałem.
  Kamil_C, 2013-04-12 10:07:36
 • avatar
  zgłoś
  Trening Spartakusa: więcej mięśni, lepsza rzeźba
  Dlatego traktuj ten trening jedynie jako uzupełnienie twojego obecnego.
  Kamil_C, 2013-04-12 10:11:28
 • avatar
  zgłoś
  PLANY TRENINGOWE (do oceny)
  Zacznijmy od tego, czy umiesz robić poprawne przysiady bez obciążenia w ogóle? Po prostu pełny przysiad, taki, w którym pracują biodra, nie kolana, a te drugie są cofnięte za linię palców.Po tym, jak trochę poczytałem na temat przysiadów postanowiłem się baczniej przyjrzeć na to, jak faktycznie je robię od strony technicznej i krótko mówiąc nie stwierdziłem nieprawidłowości  ;)Ostatecznie postawiłem na front squats, zaś do renegade rows (zdjęcie poniżej) dodałem pompki. To ćwiczenie jest kapitalne i mogę je śmiało polecić każdemu.
  Kamil_C, 2013-04-13 13:10:26
 • avatar
  zgłoś
  Spalacze tłuszczu.
  A nie lepiej postawić na systematyczną i cierpliwą pracę na treningach zamiast iść na skróty? Na takich preparatach powinno zależeć wyłącznie aktorom/aktorkom, którzy muszą w jak najkrótszym czasie przygotować się do konkretnej kreacji. Zwykli ludzie takich rzeczy nie potrzebują przynajmniej moim zdaniem.
  Kamil_C, 2013-04-16 19:59:57
1 2 3 ... 10
STRONA 1 z 10
REKLAMA