Profil jugger

zgłoś
    Krótkie pytania / szybkie odpowiedzi / offtop
    'Drapieżca' napisał(-a):Nie pracowali, a jeno się znali. Obaj dzięki diecie kapłańskiej osiągnęli wyżyny intelektualne i obaj napisali świetne książki. I pewnie nie tyle o samym żywieniu debatowali, co o Piśmie Świętym właśnie.Ja mowie zbiorczo o wszystkich tych "znajomych modyfikatorach" i "poprawiaczach", a potem gegaja, ze "na raka powymierali"Nniedawno skonczylem ksiazke takiego jednego modyfikatora Kwasniewskiego co wlasnie sie naczytal i Haya i Tombaka i innych podobnych a potem to tak wymieszal z biblia i wyszla taka sieczka, ze ciezko zmeczyc bylo ten belkot. Nie wiesz o czym debatowali to nie deliberuj na ten temat, bo to zwykle naduzycie i nadinterpretacja.
    jugger, 2013-01-16 22:14:07
    zgłoś
    Co jecie zazwyczaj przed i po treningu?
    'Staniol' napisał(-a):EDIT:Może Jugger się wypowie, podobno testuje taką opcję ze śmietanką Widze, ze jestes na biezaco hehe. Na razie jeszcze za wczesnie na wnioski, eksperyment w toku
    jugger, 2013-01-17 10:36:22
    zgłoś
    Kulturysta optymalny a "złota proporcja''
    'Drapieżca' napisał(-a):Chyba fora dyskusyjne Ci się pomyliły w takim razie, kolego, bo gwarantuję Ci, że tu tych wiedzących (o czym i o kim majaczysz) nie znajdzie się więcej niż dwoje. Jak chcesz sobie gaworzyć w takim trio o rzeczach tylko wam wiadomych, to masz do tego priv.Widzisz, to jest właśnie cecha charakterystyczna Twoich postów; takie umyśle, enigmatyczne niedomówienia czy wręcz konfabulacje połączone z sugerowaniem prawdy niepodważalnej... bo nikt nie wie, o czym Ty, do cholery, tak autorytatywnie i moralizatorsko bredzisz.Jak już napisałem - wytrawny manipulant z Ciebie, ot co.Koles, ty tak na serio? Jakie manipulacje? Ja podalem przyklad faceta, to nie jest wazne kim on jest, choc niektorzy moga sie domyslec. Przyklad to przyklad, byl adekwatny do dyskusji, kompletnie nie wiem o czym ty bredzisz o jakichs manipulacjach, ktorych niby mialbym dokonac po ogladaniu jakisch fimow o ufo. Wytluzuj chlopie, truthseekeryzm to powazna chroba.'Drapieżca' napisał(-a):Którego został napisany, hę? Jak byk masz wymalowane, że 11 stycznia, a wcześniejszy post o parze mięso-ziemniaki kiedy? 10 stycznia! A dziś mamy który? 20 stycznia. To ile to jest dni? Policzysz?A kiedy to tu się ni stąd ni zowąd wynurzyłeś, co? A ile dni liczy tydzień? 10 czy może 7?Ale tu nie chodzi ile tych ni bylo, bo to nie jest wazne, bo jakby mi sie chcialo to bym mogl policzyc Nie czepiaj sie jakichs pierdół, wazne jest to, ze najpierw z tradycyjnie nieomylna maniera cos wpierales jako dowod na slusznosc twoich teorii a dzien pozniej okazalo sie, ze po prostu majaczyles jakies bzdury i zrobiles z siebie blazna. O to chodzi, o to, ze wiecznie jestes nadety i przekonany o nieomylnosci ale okazuje sie, ze jednak nie miales racji. Tak samo moze byc i teraz ale ty nie dopuszczasz takiej mysli, w kolko cytujesz ksiazki ale z biochemii - zero.'Drapieżca' napisał(-a):Odgrzanie sprawy już wyjaśnionej tylko po to, aby mieć się do czego przyssać, o co zahaczyć - było jedynym Twym dokonaniem, panie zaczepny. Ja jednak potrafię i nie boję się przyznać do błędu, więc musiałeś obejść się smakiem i niuchać, tropić swą szanse gdzie indziej.Jaka szanse? Glowa cie boli? Jak ktos wciera kity to normalnym odruchem jest to sprostowac.'Drapieżca' napisał(-a):Wybacz, ale z pewnością nie osobnik wierzący, że jego dalekim przodkiem/krewnym jest małpa, jak i wierzącym, że na planecie Ziemi istnieje jedyna cywilizacja w całym Wszechświecie, a nawet w samej, i tak już ogromnej, galaktyce Drogi Mlecznej. A co więcej uważający siebie za szczyt inteligencji.NIc o mnie nie wiesz ale oczywiscie tradycyjnie z maniera dziadka pouczajacego wnuka cos znowu majaczysz. Spusc powietrze koles bo ci zylka peknie, nie pierwszy raz sie pomyliles i nie ostatni. Zamiast o ufo zacznij od biochemii, bo nic z tego ani w zab nie rozumiesz.'Drapieżca' napisał(-a):Masz: Pooglądaj sobie piękne nagrania UFO na ośmio częściowym filmie zatytułowanym "Secret Space 3" na playliście "Iluminaci i Kosmici". Pooglądaj też sobie filmy z playlist: "Ukryta archeologia" i "Bajki Darwina", może to otworzy Ci nieco oczy... Neo.Mądrości życzę.Daruj sobie, wole Gwiezdne wojny obejrzec niz te bzdety dla truthseekerow. Tez zycze
    jugger, 2013-01-20 17:23:02
    zgłoś
    'Drapieżca' napisał(-a):60gW to raczej zbyt dużo jak na jedno posiedzenie. Uzasadnisz to jakos (sensownie)?
    jugger, 2013-01-22 10:11:50
    zgłoś
    'Drapieżca' napisał(-a):Kolego, ja nie będę Cię prowadził za rączkę cały czas, bo ja mam swoje zajęcia. Sam musisz usiąść i poczytać, a nie we wszystkim na mnie liczyć.Nie licze na ciebie w dziedzinie wiedzy, tylko ciekawilo mnie skad wytrzasnales te bzdure, ze 60 g naraz to zbyt duzo. I jak zwykle nie zawiodles, zamiast uzasadnienia jakies kolejne pryncypialne polajanki i pouczanki
    jugger, 2013-01-22 21:27:15
    zgłoś
    'Drapieżca' napisał(-a):jugger, ułatwię Ci i podpowiem jaka była konkluzja:[color=#008000]Lepiej spożyć [/color]zawsze około 0,8gW/kg, co w praktyce oznacza: lepiej zjeść więcej węglowodanów niżeli mniej, [color=#008000]bo tak jest lepiej,[/color] korzystniej, optymalniej; lub ujmując rzecz inaczej: raczej spożyć należy przynajmniej 0,8g/kg lub ciut więcej. Nie ma co na siłę kreować (albo cudować) wymyślnej "złotej proporcji". 80 x 0,8g = 64gW I jest gucio. Rewelacja, takiej retoryki to nawet Schopenhauer by pozazdroscl. Napisales, ze lepiej, bo tak jest lepiej, ale dlaczego - nie wiadomo. I nie to, ze wg twoich teorii sie czepiam, tylko po prostu pokazuje twoje pustoslowie, nauczasz ale nie wiesz dlaczego.'Drapieżca' napisał(-a):[color=#FF0000]A teraz czekam na odpowiedź jak ma się do tego, a wręcz jak bardzo jest istotny owy niefortunny "ektomorfizm".[/color]Rzucenie linku do jakiejś publikacji też nie jest tym, czego można by oczekiwać. Choć tu prym wiedzie akurat Staniol, który potrafi człowieka przytłoczyć istnym stosem linków. Ćwiczmy umiejętność samodzielnego wysławiania się.Mit ekto- mezo- i endomorfizmu jak najbardziej przyda się obalić, bo tu wiele razy nie jeden z nas pisał o sobie, że jest tym lub tym typem. Wytłumacz to jednak własnymi słowami po polsku, bo nie każdy tu musi znać angielski. Zrób to tak, by skorzystali wszyscy.Och no prosze, a kto wczoraj czy przedwczoraj mi pisal cos w stylu, ze nie bedzie mi wykladal, tylko zebym sam pomyslal i ze wszyscy powinni sami myslec? Kali ukrasc krowe to dobrze, ale kalemu kradna to zle? Wkleilem ci link, to powtorze jak to masz w zwyczaju - "mysl". taki sam filmik jak te twoje, tego idola z kanady, tylko bardziej kulturalny i merytoryczny.Podpowiem ci - hormony, profil hormonalny, tolerancje. Jezeli ktos ma inny metabolizm to trzeba najpierw sie zastanowic dlaczego ma inny. Czy dr Kwasniewski wspomnial chocby slowem w ktorejs ze swoich ksiazek o zywieniu dla tych ekto czy endo? A moze nie wiedzial, ze sa takie wynalazkl? Jakby byly to z pewnoscia by to ujal.'Drapieżca' napisał(-a):Aha, i jeszcze jedno... naprawdę wystarczy przejrzeć Twoje posty, by przekonać się, że nie po to tu jesteś, by komukolwiek pomóc, lecz jedynie po to, by namierzyć, uczepić się i pokazać jaki to z Ciebie pan mądry. Od początku był to jedyny powód rejestracji konta na forum.'No juz ci pisalem, z tym truthseekerstwem nie przesadzaj i nie doszukuj sie czegos czego nie ma. Kazdy pisze w innym cely, ty zeby zasrywac kazdy temat kosmitami i kabala a ja w innym 'Drapieżca' napisał(-a):Mnie samego raczej to mało interesuje, ale nie wiem jak innych. Ja mam Kabałę i Księgę Henocha do ogarnięcia. Malo cie interesuje ale o diecie dalej bedziesz rozprawial, cool Wazne, ze jestes taki zaj**isty, tez bym kiedys chcial byc
    jugger, 2013-01-23 08:49:41
    zgłoś
    Diety Slow Carb vs ABS. Różnice
    Stosujesz od 3 miesiecy i jakie efekty? Dlaczego przygotowujesz sie do zmiany? Slabe efekty? Czytalem te ksiazke, wg mnie ta dieta jest kompletnie bezsensowna.
    jugger, 2013-02-25 08:48:18
    zgłoś
    Kontrowersje wokół diety tłuszczowej
    Mydli, nie mydli....oto jest pytanie. Radze przeczytac ksiazke Ponomarenki zanim sie zacznie opierac na niej jakiekolwiek sady. Po przeczytaniu ta \"bezlitosnie obnajazjaca bledy Kwasniewskiego krytyka\" okaze sie \"luznymi dywagacjami opartymi na nieco absurdalnych przemysleniach\". Jezeli ktos diete 1:1:1,2 BTW nazywa niskoweglowodanowa..... :D
    jugger, 2013-09-19 15:09:29
    zgłoś
    Co do ładowania to poczytaj książki Lyle McDonalda (nie ograniczać się do cytowania), prawdziwego specjalistę od diet tłuszczowych w sporcie. Tam masz jak czarno na białym napisane po co ładowanie, niestety umysł optymalnego tego nie pojmie nijak, bo każdy inny naukowiec po prostu bredzi. Tylo optimalni mają przecież monopol na wiedzę.Ale konkretnie ktore poczytac? Bo napisal ich sporo, jak zmienial sie trend to Lyle zmienial te zasady wielokrotnie i w niektorych sam zaprzeczal swoim wczesniejszym....ksiazki McDonalda to belkot na miare przecietnego amerykanina, ktory nie chce myslec a chce stosowac.
    jugger, 2013-10-19 10:54:36
    zgłoś
    Zamiast katowac \"absa\" zeby byla stabilizacja to chyba lepiej to lepiej cale \"core\" cwiczyc, bo to raczej \"core\" odpowiada za stabilizacje a nie \"absa\"? :D
    jugger, 2013-10-21 15:45:13
1 2 3 ... 134
STRONA 2 z 134
REKLAMA