REKLAMA

Profil jugger

zgłoś
    Krótkie pytania / szybkie odpowiedzi / offtop
    'Staniol' napisał(-a):A zasady ŻO lepiej brać ze źródła a nie filmików o ET. I nie negować tego co mówi Tomasz Kwaśniewski.Dokladnie, te dziwaczne modyfikacje i propozycje panow, ktorzy "pracowali" z Kwasniewskim raczej dobrze sie nie konczyly.
    jugger, 2013-01-16 14:34:23
    zgłoś
    Religie, mitologie, kosmici, spiski i inne kontrowersje
    'Staniol' napisał(-a):Kończę tę jałową dyskusję z Tobą, bo tylko obrażać umiesz co ostatnio zauważyłem, a jak ktoś chce Ci pomóc, to powołujesz się na rzeczy (czytaj węgle ze skrobi), których pojąć nie umiesz (mnie się zdaje, albo jeszcze lepiej, JA WIEM, że dr JK NIE ZALECA szamania 150gW z pyr, tylko dopuszcza taki wybryk, a ZALECA stosowanie proporcji NIE G/KG, tylko MIĘDZY GSO). Dziękuję.Staniol, to jest poklosie rozmow w "szybkich odpowiedziach" czy moze jest jeszcze inny temat gdzie drapiezca wypisuje to swoje rewelacje rodem jak ze snow upalonego trawa?
    jugger, 2013-01-16 14:38:56
    zgłoś
    'Drapieżca' napisał(-a):To może ja opowiem Ci coś z własnej eksperiencji, co? Jestem ektomorfikiem, zawsze miałem niskie BF. Od początku ŻO jadałem węglowodany w liczbie 0,8g/kg/d. Po 2 miesiącach waga mi spadła o 2 kg, przy czym tłuszczu jadłem 3,5g/kg/d. Postanowiłem więc zjadać 4g/kg/d tłuszczu, ale po kolejnych 2 miesiącach znowu mi ubyło 2 kg na wadze. W sumie straciłem 4 kg z masy mięśniowej. I wtedy się wk***iłem i postanowiłem dołożyć co nieco do dziennej puli węglowodanów. I odzyskałem to, co straciłem, a moja waga nadal rośnie. A ja już nie rwę włosów z głowy. Przekonałem się za to, że od samych tłuszczów nasyconych i białka w granicach 1 - 1,5g/kg/d nie sposób, psiakrew, utyć.Naprawde wierzysz, ze od bialka i tluszczu straciles miesnie i wrocily ci one po dolozeniu weglowodanow? Potrafisz to uzasadnic biochemicznie?
    jugger, 2013-01-16 15:30:38
    zgłoś
    'Drapieżca' napisał(-a):Nie, bo i racji tu nie miałem. Powód na pewno musiał być inny. Wiem, że się myliłem.A widzisz, w tydzien zrozumiales, ze racji nie miales ale pare dni temu przyklad ten przywolywales z niezachwiana pewnoscia jako zobrazowanie sensownosci teorii, ktora glosiles. Tej o dwukrotnym zwiekszeniu weglowodanow. Czyli zawsze trzeba miec troche pokory w poprawce na ewentualnosc bladzenia.
    jugger, 2013-01-16 17:09:01
    zgłoś
    'yanke' napisał(-a):nie ja pogrubiłam tylko tak było w tekście który cytowałam a tak poza tym to sterują A mozesz powiedziec w jaki sposob? Bo zdaje sie dawno mialas te genetyke i normalnie genetycznie zapomnialas?"Genomy " T.A. Browna studiowala?Przelomowe doswiadczenie wybitnego genetyka Johna Cairnsa z komorkami pozbawionymi laktazy znasz?http://library.cshl.edu/oralhistory/interview/cshl/memories/mutation-experiments-harvard-university/Moze czas sie troche douczyc, ze gen to zwykly plan, mapa, to czy ktos/cos te mape uzyje/aktywuje zalezy wylacznie od otoczenia, wplywu na receptory etc. To genami sie steruje.
    jugger, 2013-01-16 22:08:42
    zgłoś
    'Drapieżca' napisał(-a):Nie pracowali, a jeno się znali. Obaj dzięki diecie kapłańskiej osiągnęli wyżyny intelektualne i obaj napisali świetne książki. I pewnie nie tyle o samym żywieniu debatowali, co o Piśmie Świętym właśnie.Ja mowie zbiorczo o wszystkich tych "znajomych modyfikatorach" i "poprawiaczach", a potem gegaja, ze "na raka powymierali"Nniedawno skonczylem ksiazke takiego jednego modyfikatora Kwasniewskiego co wlasnie sie naczytal i Haya i Tombaka i innych podobnych a potem to tak wymieszal z biblia i wyszla taka sieczka, ze ciezko zmeczyc bylo ten belkot. Nie wiesz o czym debatowali to nie deliberuj na ten temat, bo to zwykle naduzycie i nadinterpretacja.
    jugger, 2013-01-16 22:14:07
    zgłoś
    Kulturysta optymalny a "złota proporcja''
    'Staniol' napisał(-a):Drapieżca, coś Ty się uczepił tych g/kg, łolaboga Przynajmniej trzeba zjeść tyle na ile ma się ochotę. JK podaje, że przeważnie (nie ciągle, nie u każdego, nie jest to regułą) starcza zjeść 0,8gW/kg (mówienie, że tyle trzeba jest nagięciem zasad żywienia, kłamstwem). Je się według proporcji by na 1gB przypadało 0,5-0,8gW, bez wyliczanek, czy to orientacyjnie na jakieś zapotrzebowania czy inne wymysły.Dokladnie, byl juz jeden taki cukrzyk co sie probowal leczyc z cukrzycy dieta optymalna przez forum dr-k, na wieczor przed snem sobie zapodal miche kartofli, bo w ksiazce Kwasniewskiego wyczytal, ze "trzeba wyrobic norme ziemniakow dziennie" (oczywiscie tak to sobie zinterpretowal) to sobie wyrobil te norme. Co sie potem dzialo to nietrudno sobie wyobrazic. Jeden zrozumie ze "trzeba 30 g bialka" i ani grama wiecej a drugi sie czepi, ze "trzeba 0,8g/kg" (albo jeszcze gorzej, ze jakis kolega z Vancouver zalecil 2x0,8g/kg) i tez bedzie walkowal swoje nie patrzac na to czy trzeba czy nie. Jednego dnia sie rabie drzewo w lesie a innego slucha Bacha caly dzien ale 0.8 trzeba spalaszowac, bo "Kwasniewski nakazal"
    jugger, 2013-01-17 10:34:12
    zgłoś
    Co jecie zazwyczaj przed i po treningu?
    'Staniol' napisał(-a):EDIT:Może Jugger się wypowie, podobno testuje taką opcję ze śmietanką Widze, ze jestes na biezaco hehe. Na razie jeszcze za wczesnie na wnioski, eksperyment w toku
    jugger, 2013-01-17 10:36:22
    zgłoś
    Kontrowersje wokół diety tłuszczowej
    'sVn' napisał(-a):2) WIemy że błonnik nie jest zalecany na ŻO, a jak się odnieść do tego:"(...) Tak naprawdę substancje balastowe, jak np. pektyny i celuloza, dostarczają kalorii w niemałych ilościach. Wprawdzie żołądek człowieka nie posiada własnych enzymów służących do rozkładania tych substancji ale flora jelitowa - tak. Nienaruszone przez soki trawienne substancje balastowe trafiają do jelita grubego, gdzie zajmują się nimi bakterie jelitowe. To właśnie w rozkładzie substancji balastowych powstają "sławne" gazy fermentacyjne i tzw. krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe, przede wszystkim kwas octowy, propionowy oraz masłowy. Te kwasy tłuszczowe są wchłaniane przez jelita i wykorzystywane jako źródło energii(...)" (Smacznego, Chorzy z powodu zdrowego jedzenia - źródło)Blonnikiem nie zawracaj sobie glowy, bo to sa p*****ly bez zadnego uzasadnienia naukowego. Poczytaj sobie o teoriach blonnikowych tutaj Poza tym poszukaj sobie eksperymentu Vilhjamura Stefanssona ( slynny podroznik, badacz plemion polnocy, lekarz, antropolog etc) gdy ze swoim wspolpracownikiem w nowojorskim szpitalu pod scisla kontrola lekarska zamieszkal i sie zywil przez rok wylacznie miesem, bez zadnych blonnikow. Blonnik to mit jak cholesterol, sol etc tylko takie "naukowe" gryzipiorki i wypisywacze recept w to wierza, bo to biznes jest
    jugger, 2013-01-19 14:27:20
    zgłoś
    Kulturysta optymalny a "złota proporcja''
    'Drapieżca' napisał(-a):Albo jesteś matacz i manipulant skoro twierdzisz, że cukrzykowi zaleca się na filmie 0,8g x 2, albo masz kłopot z przetwarzaniem informacji.Jakim filmie? Nie ogladam fimow o ufo, opisuje realna sytuacje, zaitneresowani wiedza o kogo chodzi. Jezeli nie wiesz o czym i o kim mowa to najlepiej nie komentuj.[usunięte ze względu na 2 pkt Zasad Forum]'Drapieżca' napisał(-a):Jugger, mam nieodparte wrażenie, że masz tu jasno wyznaczoną misję. Popraw mnie, jeśli się mylę. Czyż nie pożalił Ci się na mnie Staniol i nie przybyłeś tu w sukurs jemu, ażeby wybawić go z opresji?Pogrzalo cie chlopie? Za duzo weglowodanow wciagnales i ci miesnie na mozgu urosly?? Nikt mnie o nic nie prosil, to tylko forum, wiec pisze na co mam ochote a co do opresji to chyba mam inny oglad sytuacji, ty nie rozumiesz tego o czym piszesz, to ty jestes w opresji a nie on.'Drapieżca' napisał(-a):PS II Poczuczać to ja Was, a nie Wy mnie. Książki Jana Kwaśniewskiego częściej polecajcie, a nie samo forum Tomasza Kwaśniewskiego. Nie pozbawiajcie dr J.K. zasłużonego zarobku. Mniej forum, więcej książek.Doslownie pare dni temu pouczylem cie ( w temacie szybkie odpowiedzi) na temat tych weglowodanow, co to od nich "miesnie ci wrocily", ze bredzisz i nagle sie okazalo, ze po tygodniu od napisania tej bzdury sam przyznales, ze sie myliles (choc nie znajac biochemii kompletnie nie wiesz dlaczego). Widac nic cie to nie nauczylo i dalej perorujesz niczym krynica wiedzy i dalej chcesz pouczac. Zatem moze uwazaj z tym kto kogo powiniem pouczac i zmien nieco tonacje kolezko, bo zaraz znowu sie okaze, ze sie pomyliles i taki bedzie wstyd przed ufo.....
    jugger, 2013-01-20 12:10:07
1 2 3 ... 185
STRONA 2 z 185
REKLAMA