Profil jugger

zgłoś
    LEANGAINS / Intermittent Fasting
    \'Galadriela\' napisał(-a):ja tez, nie masz jak surowe zolteczko z rana mniamsluchajcie, a czy ktos testowal Leangains przy tluszczowej? Bo ja sie ostatnio zlapalam, ze w sumie tak jade. Rano nic, kawa,Ja jade tluszczowy IF, tyle, ze kawe robie z maslem wg protokolu Bulletproof Jest bosssko, sprobuj to znienawidzisz sama kawe
    jugger, 2012-08-23 22:09:01
    zgłoś
    LEANGAINS / Intermittent Fasting
    \'Staniol\' napisał(-a):Weź napisz jak możesz coś więcej o tym sposobie robienia kawy, albo lepiej zarzuć linkiem Ja coś nie mogę znaleźć, najwidoczniej słabo szukam..Slabo szukasz, wszystko jest tam gdzie jest
    jugger, 2012-08-23 22:34:53
    zgłoś
    Dieta tłuszczowa a masa mięśniowa
    \'Galadriela\' napisał(-a):Ja moze wszystkim poczatkujacym w temacie zproponuje 2 kapitalne lekturki na poczatek:1. dr J.Kwasniewski "Jak nie chorować" - swietnie wylozone przystepnym jezykiem podstawy biohemiczne i wytlumaczenie zasad diety tluszczowej. Moim zdaniem od tej ksiazki nalezy zaczynac edukacje w kwestii diety tluszczowej.2. dr Francesco Billi "Jedz tlusto i badz zdrowy" Dobrze prawisz Galadrielo To dwie swietne ksiazki, ktore sporo wyjasniaja, choc Roeabum te druga (Jedz tlusto...) nazwal "marketingowa sciema", chociaz jej nie czytal.\'Galadriela\' napisał(-a):Tak ze polecam postudiowac te lekturki przed Biochemia Harpera warto.Tak, ewentualnie mozna polecic tez Biochemie Davidsona, bo jest napisana bardzo przystepnie w postaci pytan i odpowiedzi miedzy innymi.Z tego typu ksiazek, warto przeczytac tez ksiazke niezyjacego juz tescia Tomasza Kwasniewskiego czyli Ponomarenki: Dieta niskoweglowodanowa , Atkins, Lutz , Kwasniewski, gdzie dokonuje on analizy tych diet od stronyc biochemicznej.
    jugger, 2012-09-03 19:40:24
    zgłoś
    Dieta tłuszczowa a masa mięśniowa
    Nie wiem jaka Volek napisal ksiazke o diecie wysokobialkowej ale Nowa Dieta Atkinsa taka z pewnoscia nie jest. Moze kogos mylic nazwa "Atkins" ale tez jest z przodu slowo "Nowa". Autorzy biora ja za baze i pisza co sie powinno zmienic.
    jugger, 2012-09-05 19:14:12
    zgłoś
    Pogromcy mitów: jeść czy nie jeść po godzinie 18:00?
    'Galadriela' napisał(-a):Ja mam prosta zasade i polecam ja wszystkim - jem, gdy jestem glodna. W mysl tej zasady zdarza sie, ze zarowno jem, jak i nie po 18 czasami wszystko zalezy od poczucia glodu, rozkladu dnia, kazdy dzien jest inny.o wlasnie, ja tak samo czynie
    jugger, 2012-12-03 13:49:17
    zgłoś
    Krótkie pytania / szybkie odpowiedzi / offtop
    'yanke' napisał(-a):co do tego to dzięki wystarczy że przeczytałam to "Geny niczym nie sterują. To one są sterowane i uruchamiane tym, co człowiek zjada. Wszystkie procesy życiowe są uruchamiane i sterowane bezpośrednio lub pośrednio substratami zawartymi w pożywieniu. " to mi wystarczy.Miałeś kiedyś zajęcia z genetyki na poziomie ponad licealnym ? Miałeś kiedyś jakieś kolokwium czy egzamin z genetyki? cokolwiek szkolenie czy coś? nie wydaje mi się. Możliwe że coś tam z genetyki przeczytałeś ale albo było to słabe albo nie zrozumiałeś ! To co piszesz to herezja. Jak się ktoś na czymś nie zna to nie powinien udawać że się zna bo to jest żałosne !!!!! Mozesz powiedziec wielce oswiecona kolezanko, co jest tak kontrowersyjnego w stwierdzeniu, ze "geny niczym nie steruja"? Bo zdaje sie, ze jednak przysypialas na tym kolokwium z genetyki a potem byla pala.
    jugger, 2013-01-16 14:08:42
    zgłoś
    'Staniol' napisał(-a):A zasady ŻO lepiej brać ze źródła a nie filmików o ET. I nie negować tego co mówi Tomasz Kwaśniewski.Dokladnie, te dziwaczne modyfikacje i propozycje panow, ktorzy "pracowali" z Kwasniewskim raczej dobrze sie nie konczyly.
    jugger, 2013-01-16 14:34:23
    zgłoś
    Religie, mitologie, kosmici, spiski i inne kontrowersje
    'Staniol' napisał(-a):Kończę tę jałową dyskusję z Tobą, bo tylko obrażać umiesz co ostatnio zauważyłem, a jak ktoś chce Ci pomóc, to powołujesz się na rzeczy (czytaj węgle ze skrobi), których pojąć nie umiesz (mnie się zdaje, albo jeszcze lepiej, JA WIEM, że dr JK NIE ZALECA szamania 150gW z pyr, tylko dopuszcza taki wybryk, a ZALECA stosowanie proporcji NIE G/KG, tylko MIĘDZY GSO). Dziękuję.Staniol, to jest poklosie rozmow w "szybkich odpowiedziach" czy moze jest jeszcze inny temat gdzie drapiezca wypisuje to swoje rewelacje rodem jak ze snow upalonego trawa?
    jugger, 2013-01-16 14:38:56
    zgłoś
    'Drapieżca' napisał(-a):To może ja opowiem Ci coś z własnej eksperiencji, co? Jestem ektomorfikiem, zawsze miałem niskie BF. Od początku ŻO jadałem węglowodany w liczbie 0,8g/kg/d. Po 2 miesiącach waga mi spadła o 2 kg, przy czym tłuszczu jadłem 3,5g/kg/d. Postanowiłem więc zjadać 4g/kg/d tłuszczu, ale po kolejnych 2 miesiącach znowu mi ubyło 2 kg na wadze. W sumie straciłem 4 kg z masy mięśniowej. I wtedy się wk***iłem i postanowiłem dołożyć co nieco do dziennej puli węglowodanów. I odzyskałem to, co straciłem, a moja waga nadal rośnie. A ja już nie rwę włosów z głowy. Przekonałem się za to, że od samych tłuszczów nasyconych i białka w granicach 1 - 1,5g/kg/d nie sposób, psiakrew, utyć.Naprawde wierzysz, ze od bialka i tluszczu straciles miesnie i wrocily ci one po dolozeniu weglowodanow? Potrafisz to uzasadnic biochemicznie?
    jugger, 2013-01-16 15:30:38
    zgłoś
    'Drapieżca' napisał(-a):Nie, bo i racji tu nie miałem. Powód na pewno musiał być inny. Wiem, że się myliłem.A widzisz, w tydzien zrozumiales, ze racji nie miales ale pare dni temu przyklad ten przywolywales z niezachwiana pewnoscia jako zobrazowanie sensownosci teorii, ktora glosiles. Tej o dwukrotnym zwiekszeniu weglowodanow. Czyli zawsze trzeba miec troche pokory w poprawce na ewentualnosc bladzenia.
    jugger, 2013-01-16 17:09:01
1 2 3 ... 134
STRONA 1 z 134
REKLAMA