[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil joonek9

 • avatar
  zgłoś
  Codzienne picie napojów energetycznych
  Słyszałam wiele dobrego ale dokąd mam preblemy z zasypianiem podobno odpada, działa pobudzająco lepiej niż wszystko inne . Jak to jest w Twoim przypadku? Ma jakieś wady ?Yerba dziala pobudzajaco, jednak w odroznieniu od kawy dziala slabiej, jednak o wiele dluzej, nie wyplukuje magnezu a co wiecej dostarcza wiele mineralow i witamin. Wiecej mozna przeczytac wpisujac w wyszukiwarke, sam juz od dluzszego czasu pijam yerbe i sobie bardzo chwale.
  joonek9, 2015-11-21 16:34:27
 • avatar
  zgłoś
  Falstart w łóżku: przedwczesny wytrysk
  Ostatnio dowiedzialem sie o cwiczeniu miesni Kegla w walce z przedwczesnym wytryskiem, nie wiem na ile jest to skuteczne, jednak brzmi to calkiem obiecujaco. Info na ten temat mozna znalezc w artykule Jak przedłużyć stosunek – pokonaj przedwczesny wytrysk , argumenty sa konkretne a cwiczenia bardzo latwe takze nie zaszkodzi sprobowac, ciekaw tylko jestem co na to seksuolodzy i na ile wedlug nich jest to skuteczne.
  joonek9, 2015-11-21 16:56:38
 • avatar
  zgłoś
  BMW GS Trophy: 7 dni w piekle
  Wielki wysilek, jednak paradosklanie nie wielu docenia to jakie trzeba wlozyc wysilek w tego typu rajdy.
  joonek9, 2015-11-21 17:00:29
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij