REKLAMA

Profil jemsiebie

zgłoś
    Pomysł na tanią randkę
    rowerspacer po mieście po zaj**istych, mniej znanych zakątkachlampiony też niegłupie
    jemsiebie, 2012-05-30 16:32:39
    zgłoś
    Czarne buty do jasnych spodni?
    nie widzę problemu z założeniem czarnych butów do białych spodni.
    jemsiebie, 2012-07-17 19:30:01
    zgłoś
    Kosmetyki do golenia
    ja jestem nieco delikutaśny jeśli chodzi o skórę dlatego dla takich jak ja polecam z la roche posay dla mężczyzn krem po goleniu XY
    jemsiebie, 2012-07-17 19:35:35
    zgłoś
    Jakiego faceta chce kobieta?
    ja ci powiem z kolei, że musisz mieć swoją pasję, coś wyraźnego, do czego dążysz w życiu i co jest dla ciebie celem, oprócz parzenia się i zakładania rodziny. jak jesteś nakręcony na coś, to kobiety mogą zobaczyć całą gamę twoich zalet: umiejętność dążenia do celu, stanowczość, odwagę... pamiętaj nie oddawaj swojego życia ludziom, nawet ukochanej kobiecie, oddaj je pasji, a dzięki niej będziesz miał i ludzi i kobiety.. :>
    jemsiebie, 2012-07-17 19:44:59
    zgłoś
    problem z facetem. Panowie pomóżcie! :)
    nic dodać nic ująć do poprzedniego postu :>
    jemsiebie, 2012-07-17 19:54:38
    zgłoś
    Jak go uwieść?
    piękne i rzewne.
    jemsiebie, 2012-07-17 20:01:38
    zgłoś
    brak ochoty na seks u mężczyzny
    ja nie wiem skąd te bzdury o masturbacji. owszem czysto technicznie gość może być zmęczony, tak jakby już uprawiał tego dnia seks. ale w żaden sposób nie wpływa to na libido, kobieta kręci faceta tak samo jak wcześniej.
    jemsiebie, 2012-07-17 20:08:58
    zgłoś
    Nie potrafie zaspokoić swojej kobiety
    straszną masz spinę chłopaku... jakby to były zawody. musisz wyluzować i pogadać z nią, tak jak pozostali radzą.Drogi użytkowniku obserwujemy Cię bacznie i z przykrością musimy stwierdzić że łamiesz jeden z podstawowych punktów zasad Naszego forum a mianowicie3. Pomyśl. Upewnij się, że ktoś będzie chciał przeczytać to, co piszesz. Nie dodawaj krótkich odpowiedzi w stylu: "Zgadzam się" lub "To nieprawda". Napisz, dlaczego się zgadzasz lub wyjaśnij, dlaczego jakiś tekst jest, Twoim zdaniem, nieprawdziwy. Nie nadużywaj emotikonek i nie pisz tekstu wielkimi literami. Używanie słów wulgarnych jest na tym forum niemile widziane, a ich stosowanie będzie tolerowane tylko w uzasadnionych przypadkach.
    jemsiebie, 2012-07-17 20:12:21
    zgłoś
    dziewczyna na seks
    nie używam takich portali i nie zamierzam. i wstyd mi za twoje podejście, człowieku.
    jemsiebie, 2012-07-17 20:15:16
REKLAMA