[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil January

zgłoś
    100km w dobę
    Wow, fajne wyzwanie. Podeślij link później, chyba, że opiszesz tutaj swoje wyczyny :)Ja mogę przejechać autem :D
    January, 2015-11-24 15:48:09
    zgłoś
    Samochód moja miłość :)
    Jazz? To nie samochód ;) Za żarcik przeprasza kolega z beemki ;)
    January, 2015-11-24 15:50:29
    zgłoś
    Przywitalnia
    Cześć,Popatrzmy o czym wy tu rozmawiacie :)
    January, 2015-11-24 15:51:58
    zgłoś
    Owoc żywota Twojego je ZUS
    Ten temat za bardzo podnosi mi ciśnienie - zmykam stąd...A chciałaem otworzyć własną działalność...ehhh...Swoją drogą rozbawił mnie wpis o amiszach - to jedno im się udało
    January, 2015-11-24 15:55:28
    zgłoś
    Motywatory Men's Health - przestań marzyć, zacznij działać!
    To Ci dopiero motywator :D Właśnie oglądam znowu całą trylogię przed premierą nowego filmu :DMoją motywacją jest Jason Stratham B)
    January, 2015-11-24 15:57:57
    zgłoś
    Niestabilność emocjonalna
    Idź na basen ale nie po to, żeby siedzieć i oglądać innych. Pływaj, dużo pływaj - wyrobisz mięśnie. Jeśli stawiasz sobie cele na każdy dzień to wyznacz też sobie też taki, żeby nauczyć się dobrze pływać różnymi stylami.Co do kobiet - masz Internet, możesz pogadać z kobietami przez sieć. Nabierzesz wprawy w rozmowach z nimi. Może nawet poznasz kogoś ciekawego, kto Cię będzie wspierał. Znasz filmiki z Nick\'iem Vujicic? Jak nie to musisz poznać :)
    January, 2015-11-25 08:37:02
    zgłoś
    jak to naprawic, czy przegrałam grę?
    Ja tu widzę tylko jedno - nudzi Ci się chyba. Koleś wyjechał, więc relacje siłą rzeczy się rozluźniają. Nie oczekuj, że zasypia z Twoją fotografią przy klacie. Wg. mnie pod wpływem natłoku w nowej pracy plus nowi znajomi itp koleś nie ma czasu roztrząsać co jest między wami skoro nie zamierza tu wracać na stałe. Znajdź sobie hobby, nowych znajomych, faceta i przestań to roztrząsać. Jeśli go kochasz to też wyjedź - ale to głupi pomysł. Masz już ponad 30lat a zachowujesz się jak nastka. Z takim roztrojem jaki nam przedstawiłaś to ja bym nie wytrzymał z tobą nawet miesiąca. Koleś chce się po prostu wycofać a ty udajesz że tego nie widzisz....
    January, 2015-11-25 08:45:16
    zgłoś
    Zostawiła z dnia na dzień
    Zgadzam się z powyższym - to jej zagrania bez serca. Wyrzuć sucz i weź głęboki oddech - zacznij żyć. Powiedziała że Cie nie apomni bo może \"tak wypadało\" :huh: albo kłapnęła bez sensu, żeby gadać - kobiety tak mają. Myślą że nas to interesuje.Jak ją wyrzucisz z fejsa to się dopiero zdziwi ;)
    January, 2015-11-25 08:48:38
    zgłoś
    problem z kregoslupem...jak cwiczyc?
    Dobry rysunek, wiele osob o tym zapomina, a później problemy. Twoje problemy z kręgosłupem mogą mieć przyczynę nie w ćwiczeniach a w trybie życia. Np siedząca praca, brak rozgrzewki, przeziębienie dolnej partii ciala, problem z nerkami....
    January, 2015-12-10 11:00:28
    zgłoś
    [Ogłupiające] Media w Polsce
    Przestałem oglądać tv bo już nie mogę na nich wszystkich patrzeć. Mam własny pogląd na politykę i nie chcę tutaj rozpisywać się kto jest lepszy. Ale ostatnio coraz bardziej obawiam się że zostaniemy wszyscy pociągnięci na dno...Czytałem dobrą książkę Sekielskiego \"Sejf\" - pomijając kto jest za kim, świetnie pokazuje jak media manipulują ludźmi i czego my nie widzimy. Naprawdę dobra książka.
    January, 2015-12-10 11:05:04
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij