REKLAMA

Profil janNowak

zgłoś
    Energy drinki: szkodliwe czy bezpieczne?
    kiedyś piłem aż za często, to cholerstwo potrafi uzależnić. Teraz na szczescie zreszygnowalem, nawet nie wiem czy faktycznie to potem na mnie działąło.
    janNowak, 2015-07-06 12:14:47
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Kabalę widziałem, dobre kino :)Ostatnio sporo filmów nadrobiłem. \"Młodość\", \"Everest\" i wczoraj byłem na pokazie przepremierowym \"Króla życia\" to tak na świeżo mogę powiedzieć, że fajny, optymistyczny film, teraz piosenka nie może się odczepić ode mnie ;)
    janNowak, 2015-09-25 11:43:32
    zgłoś
    Widziałem Króla i z czystym sumieniem mogę polecić. Dobry film, inny od tych wszystkich komedii, które zalewają kina. Nie czujesz się po nim odmóżdżony głupotą bohaterów :)No właśnie o to chodzi, nie obraza inteligencji widza. Nie lubię jak film przekazuje łopatologicznie widzowi wszystko, bo przecież nie o to chodzi. Teraz czekam na Bonda nowego no i Star Warsy.
    janNowak, 2015-10-06 13:56:40
    zgłoś
    Star Warsyy, kiedy one będą!!??? :)) W międzyczasie widziałem polską Anatomię zła. Pierwsze co to muszę napisać o świetnej roli Krzysztofa Stroińśkiego którego wszyscy znamy z Pitbula - genialna rola zabójcy. Generalnie film właśnie jest o zabójcy na niemal emeryturze, któy wkręca byłego żołnierza w biznes. Bardzo fajnie się ogląda i byłem zadowolony tego seansu.No wiem, że jeszcze bardzo daleko do nich, ale cóż, czekam :)Ja Stroińskiego akurat kojarze najbardziej ostatnio chyba z Lęku wysokości, Pitbulla strasznie dawno widziałem. Coś mi się majaczy, że za Anatomię zła dostał chyba teraz Lwa w Gdyni. Jeśli tak, to muszę sprawdzić koniecznie jak wypadł.
    janNowak, 2015-10-09 12:14:39
    zgłoś
    Dieta/pieniądze/czas
    U mnie ze śniadaniami raczej nie ma problemu, gorzej z obiadami, bo w pracy nie mam gdzie podgrzać (zresztą nie przepadam za odgrzewanymi), wiec coś ciepłego jem dopiero po powrocie do domu, czyli bardzo różnie, ale najczęściej koło 20. Ale potrzebuję tego ciepłego posiłku, wiec sobie go nie odmawiam. Z tym, ze średnio się to odbija na mojej wadze. Nie mam pomysłu jak to rozwiązać inaczej.
    janNowak, 2015-12-02 11:14:14
    zgłoś
    Detoks Twojego organizmu
    No i jak tam po nowym roku? Jakieś postanowienia odnośnie wprowadzenia zdrowszej diety? A może już ktoś się odważył na głodówkę? ;)
    janNowak, 2016-01-13 13:55:48
    zgłoś
    Sporty wodne?
    Deska spoko bardzo :) a ja osobiście polecam kitesurfing, zajarałem się mocno. Ja w tym roku zrobiłem patent żeglarski, ale na razie wakacje na łódce odpadają, nie mam ekipy chętnej, a dla dwóch osób to zbyt kosztowna impreza. LongMen a dokąd chcecie jechać na deskę, Polska czy raczej gdzieś na cieplejsze wody, jakby co, mogę coś polecić :)
    janNowak, 2016-07-13 13:43:23
    zgłoś
    Sporty wodne?
    Pierwsze co przyszło mi na myśl to Torremolinos w Hiszpanii (Andaluzja, sam koniuszek), ale to najdalszy z możliwych kierunków w Europie ;) Tam jest wymarzone miejsce do kite\'a! Ale ogarnij, może jakiś się lot tani trafi, kwatera z interhome też nie powinna wyjść drogo, mają tam sporo miejscówek. No i tam masz pogodę zapewnioną. Z bliższej Hiszpanii to okolice Barcelony, Sycylia we Włoszech to też dobre miejsce, no ale to wszytko dalej. No, ale jak chcesz ciepłe wody, no to morze śródziemne co najmniej ;) A! No i Balaton przecież, ostatnio przeżywa swój renesans. Tam to już w ogóle za grosze kwaterę z interhome dostaniesz, a dojazd samochodem szybki i można zahaczyć przy okazji o Słowenię czy Chorwację.
    janNowak, 2016-07-19 14:23:36
1 2 3
STRONA 3 z 3
REKLAMA