REKLAMA

Profil janNowak

zgłoś
    Najbardziej pożądana książka?
    janNowak- znam ją i raczej czytają ją tak samo faceci, co kobiety. Tutaj serce odnosi się przecież do duchowego rozwoju, a nie miłości romantycznej. :)MarekMar a no widzisz, to ja nie czytałem i dlatego tak mi się skojarzyło, może przez okładke (no i masz, oceniłem ksiazke po okładce;P), ale zajrze teraz bo jestem ciekawy, no a duchowy rozwój to też mnie interesujaca tematyka.
    janNowak, 2015-03-20 16:59:09
    zgłoś
    Triatlon IRONMAN
    Podziwiam ludzi, którzy biorą udział w triatlonach, Ironman jest chyba najbardziej hardkorowy. Dla mnie już przebiec maraton to jest wyczyn nie do zrealizowania na tę chwile, a biegać lubie. A tu maraton to tylko 1/3 konkurencji. Nie wyobrazam sobie jak długo mogą trwac przygotowania do takiego wyzwania, trzeba mieć niesamowity hart ducha. Zazdroszczę też trochę, bo ja nie mam przede wszystkim takiej kondycji, ale i samozaparcia. A uczucie po ukonczeniu ironmana w czasie (16h to jest okrutnie mało!) jest pewnie nie do opisania. Wielu moich znajomych biega maratony, ale na triatlon jeszcze nikt się nie zdecydował.
    janNowak, 2015-04-03 14:42:16
    zgłoś
    Moje propozycje jak aktywnie spędzić majówkę
    Aktywnie to ja spędzałem majówkę w tym roku na Mazurach :) kajaki, rowery, bieganie, piłka:) Żagli nie było, bo patent mam dopiero w planach,ale na mazurach to przecież nie tylko żagle :) Czwartek wzięliśmy wolny, wiec całkiem spoko, te 4 dni udało się odpocząć, byliśmy sporą grupą, ale domki już wcześniej wynajęte za jakieś grosze wyszło. Gdzieś dalej to dopiero w wakacje, Włochy albo Chorwacja, też będziemy wynajmować jak co roku zresztą z interhome. I tam to już chcemy sobie trochę poleniuchować, plaża, morze, laba :)
    janNowak, 2015-05-04 12:55:42
    zgłoś
    Wyprawy w góry.
    czy coś już wiadomo w sprawie bloga? Zapowiadał sie zachecająco:)
    janNowak, 2015-05-04 12:59:14
    zgłoś
    Prezent dla Taty
    W temacie prezentów, ale nie wiertarek :) My kupiliśmy tacie na urodziny okrągłe bilet na Erica Claptona jak grał w Łodzi jakoś 2 lata temu chyba :) Był zachwycony bo jest fanem. Także u nas to raczej takie prezenty są najmilej widziane:)
    janNowak, 2015-05-04 13:02:23
    zgłoś
    Nowe auta nie posiadają duszy
    A mnie się marzy taka odrestaurowana wołga albo mustang :) nowoczesne auta mnie nie pociągają
    janNowak, 2015-05-04 13:05:10
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    Ja dokładnie wczoraj byłem na pokazie przedpremierowym na Taxi Tehrean własnie i jestem pod wielkim wrażeniem! Nawet bez kontekstu politycznego film ogląda się rewelacyjnie, jest kilka naprawdę zabawnych scenek, mocna symbolika. Warto zobaczyć, a właściwie nawet trzeba :)A tak jeszcze troche apropos (bo Szumowska, a Szumowska wygrała z Panahim na Berlinale, takie luźne skojarzenie) to kilka dni temu, z kilkuletnim opóźnieniem obejrzałem 33 sceny z życia i wgniotło mnie w fotel, dawno nie widziałem tak prawdziwego filmu. 
    janNowak, 2015-05-21 14:47:45
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    janNowak - właśnie Szumowska wcale nie wygrała na Berlinale, tylko właśnie Taxi zdobyło I miejsce. :) I nic dziwnego, wystarczy obejrzeć żeby wiedzieć, dlaczego. Oczywiście masz rację, co innego pomyślałem a co innego napisałem :) chodziło mi o to, że oboje zostali docenieni na Berlinale:) no a film jak juz pisałem, bardzo mi się podobał.
    janNowak, 2015-06-01 13:19:51
    zgłoś
    Detoks Twojego organizmu
    Najlepsza moim zdaniem najlepsza na start głodóweczka - moze jakieś herbatki oczyszczjące do tego  i przeżucenie się na zdrowe - proste, jak najbardizje naturalne szamanko ;)A taką głodóweczkę to ilu dniową robisz? ja się przymierzam do takiego eksperymentu, ale jeszcze sie nie odwazyłem. Za to trochę bardziej patrze na to co kupuje, bo naczytałem się różnych artykułów o tym co pakują nam do żarcia, że aż się odechciewa.
    janNowak, 2015-07-06 12:10:34
    zgłoś
    Woda: gasi pragnienie, poprawia nastrój
    Odkąd wsiadłem na rower nie rozstaje się z butelką wody, zwlaszcza teraz jak jest tak upalnie, kiedys nie lubiłem tego bezbarwnego smaku, teraz wolę niż soki. Wciskam sobie jeszcze cytrynę i mam najlepszy napój ;)
    janNowak, 2015-07-06 12:13:36
1 2 3
STRONA 2 z 3
REKLAMA