REKLAMA

Profil jandoe

zgłoś
    Problem z Seksem
    Witam,pisze w dość niezręcznej sprawie i potrzebuje by mi ktoś coś doradził, mam 25 lat i od dłuższego czasu zacząłem mieć problemy z erekcją tak że była słabsza a po pewnym czasie np tak jak teraz to mam problem wgl z osiągnienciem 1 normalnego wzwodu, zacząłem ograniczać papierosy z prawie paczki dziennie do 2/3 dziennie i dalej to nic nie daje, mógłby ktoś coś poradzić zna ktos jakieś sposoby ? Mógłby ktoś doradzić nwm diete jaka powinna pomóc,ćwiczenia czy ewentualnie jakiś preparat
    jandoe, 2019-11-06 18:30:21
    zgłoś
    Problem z Seksem
    Witam,pisze w dość niezręcznej sprawie i potrzebuje by mi ktoś coś doradził, mam 25 lat i od dłuższego czasu zacząłem mieć problemy z erekcją tak że była słabsza a po pewnym czasie np tak jak teraz to mam problem wgl z osiągnienciem 1 normalnego wzwodu, zacząłem ograniczać papierosy z prawie paczki dziennie do 2/3 dziennie i dalej to nic nie daje, mógłby ktoś coś poradzić zna ktos jakieś sposoby ? Mógłby ktoś doradzić nwm diete jaka powinna pomóc,ćwiczenia czy ewentualnie jakiś preparat
    jandoe, 2019-11-06 18:31:15
    zgłoś
    Problem z Seksem
    Witam,pisze w dość niezręcznej sprawie i potrzebuje by mi ktoś coś doradził, mam 25 lat i od dłuższego czasu zacząłem mieć problemy z erekcją tak że była słabsza a po pewnym czasie np tak jak teraz to mam problem wgl z osiągnienciem 1 normalnego wzwodu, zacząłem ograniczać papierosy z prawie paczki dziennie do 2/3 dziennie i dalej to nic nie daje, mógłby ktoś coś poradzić zna ktos jakieś sposoby ?Mógłby ktoś doradzić nwm diete jaka powinna pomóc,ćwiczenia czy ewentualnie jakiś preparat
    jandoe, 2019-11-06 18:32:35
    zgłoś
    Najlepszy preparat na potencje/erekcje
    Witam,mam pytanie mógłby ktoś polecić najbardziej skuteczny preparat na stałą i trwałą erekcje. Nie chodzi mi o coś typu maxigra go co działa przed stosunkiem tylko mi chodzi o tabletki które trzeba przyjmować codziennie i po jakimś czasie najlepiej jak najszybszym widać efekt.
    jandoe, 2019-11-12 10:20:32
    zgłoś
    Witam,mam pytanie mógłby ktoś polecić najbardziej skuteczny preparat na stałą i trwałą erekcje. Nie chodzi mi o coś typu maxigra go co działa przed stosunkiem tylko mi chodzi o tabletki które trzeba przyjmować codziennie i po jakimś czasie najlepiej jak najszybszym widać efekt.
    jandoe, 2019-11-12 10:21:07
    zgłoś
    jandoe, 2019-11-12 10:23:34
    zgłoś
    preparat na erekcje
    jandoe, 2019-11-12 10:27:50
    zgłoś
    jandoe, 2019-11-12 10:28:37
    zgłoś
    Udany seks - jak długi powinien być?
    Witam,mam pytanie mógłby ktoś polecić najbardziej skuteczny preparat na stałą i trwałą erekcje. Nie chodzi mi o coś typu maxigra go co działa przed stosunkiem tylko mi chodzi o tabletki które trzeba przyjmować codziennie i po jakimś czasie najlepiej jak najszybszym widać efekt. Napisałem tutaj ponieważ nie wiem czemu nie moge założyć nowego tematu
    jandoe, 2019-11-12 10:30:53
REKLAMA