REKLAMA

Profil janNowak

zgłoś
    Fenomen disco polo
    W prostocie :) łatwy wpadający w ucho tekst - usłyszysz raz i już możesz śpiewać ze wszystkimi, skoczna melodia, częstotliwość puszczania w niektórych programach telewizyjnych też ma pewnie znaczenie. Ludzie to lubią. Zwróć uwagę, ze disco polo wcale tak naprawde nie zniknelo, tkwilo gdzies tam caly czas, tyle ze nie mówiło się o tym. Jakoś w zeszłym roku był na mazurach chyba festiwal disco polo (płatny), znajmoi niedaleko byli na wakacjach. Podobno zjechały sie TŁUMY! ale to takie niewyobrażalne tłumy, jakich nie spotkasz na koncercie t.love nawet gdy graja za darmo na dniach Skierniewic. To jest niesamowite. Swoją droga widziałem kiedyś taki dokument o zespole Bayer Full, nie pamietam tytułu. Oni mają fanów nawet w Chinach.
    janNowak, 2015-02-16 13:33:08
    zgłoś
    Jak znaleźć motywację?
    żadne książki, nic z tych rzeczy nie pomaga. Najtrudniej jest mi sie zabrac, tym bradziej ze jestem prokrastynastykiem ;) ale jak juz wyjde na silownie albo pobiegac raz to i drugi i trzeci juz bez problemu. Zazwyczaj przychodzi taki impuls, ze juz nie moge patrzec w lustro, spodnie ida do wymiany to juz wiem, ze przegialem. Latem, wieosna i jesienia mam codziennie rower to nie ma tego problemu, najgorzej zima...
    janNowak, 2015-02-16 13:42:18
    zgłoś
    co robicie w wolnym czasie?
    a ja lubie sobie posiedzieć sam :) ugotować coś dobrego, otworzyć piwko, włączyć film albo dobry serial. Sporo czytam, wiec dla mnie taki wolny czas jest blogoslawiony, bo w grupie trudno jest czytac. Duzo tez jezdze sam na rowerze ze sluchawkami na uszach. Języków probowałem się uczyc ale samemu to jednak nie da rady w moim przypadku;)
    janNowak, 2015-02-16 13:51:32
    zgłoś
    Dziewczyna i samochód
    powiem tak, ja nie znam sie na samochodach kompletnie, nie mam nawet prawa jazdy,nie czuje sie przez to mniej meski :) raz zmieniałem koło kolezance, ale musialem najpierw sprawdzic na jutubie co i jak ;) najlepszym srodkiem lokomocji jest dla mnie rower i to mi wystarcza, na wakacje latam samolotem albo pociagami. Samochod nie jest tylko domeną mezczyzn, jeśli masz swój to dobrze jest sie na nim chociaz troche znac:)
    janNowak, 2015-02-16 13:54:51
    zgłoś
    Najlepsza wódka :)
    zimna :) a poza tym lepsze jest piwo ;)
    janNowak, 2015-02-16 13:55:31
    zgłoś
    E-papierosy
    paliłem, ale jakoś nie mogę się przekonać. Nie wiem, dla mnie papieros jest fajny bo go odpalam, wypalam i sie konczy a tu trudno mi ustalić granice czy juz wypalilem jednego? wiem, ze taniej, zdrowiej, nie smierdzi itd, ale jakos nie daje rady.
    janNowak, 2015-02-16 13:57:58
    zgłoś
    Magia dwóch kół..
    dwa koła to dla mnie rower :) przymierzałem sie pare razy do prawa jazdy na motocykl, ale jakos rozeszlo sie po kosciach, co nie zmienia faktu, ze gdzieśtam mnie fascynuja:)
    janNowak, 2015-02-16 13:59:45
    zgłoś
    Psychologia: 5 kroków do pełni szczęścia
    zgadzam się w zupełności :) od naszego podejścia do życia zależy bardzo dużo, tylko trzeba sobie to uświadomić. A czasem sobie o tym po prostu przypominać na przykład takim artykułem ;) a co to za ksiażka RadoW? 
    janNowak, 2015-03-05 13:40:07
    zgłoś
    Psychologia: 5 kroków do pełni szczęścia
    to trzeba było tak od razu, przecież ja mam ją w domu :) to znaczy nie ja oczywiscie, tylko dziewczyna moja dostala od kolezanki, ale jakoś nie przyszło mi do głowy zeby sie zainteresować, no ale sobie z ciekawości zerknę wieczorem. Wydawało mi się, że to taka bardziej babska pozycja, ale jak widać nie, napisana zresztą przez faceta w sumie. A Osho też kiedyś czytałem, Eckharta nie miałem okazji, ale zainteresuje sie.
    janNowak, 2015-03-18 15:13:58
    zgłoś
    Najbardziej pożądana książka?
    Podrzucicie jakiś pomysł na prezent dla kumpeli? Tylko coś pozytywnego, bo nie dostała się na studia w lutym i strasznie przybita chodzi ;)no to najlepiej coś pozytywnego :) mogę polecić Ci coś co moja dziewczyne po któryms z kolei oblaniu prawka postawiło na nogi \"sila serca\" baptist de pape. Taka motywujaca, troche o szukaniu swojego miejsca w zyciu. Osho też myśle, że by sie spodobał, i wspomniany wyzej Tolle :) kobiety lubia takie ksiazki ;) a jesli chodzi o mnie to czekam teraz na biografie Aliny Szapocznikow :)
    janNowak, 2015-03-20 12:35:47
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA