REKLAMA

Profil jac

zgłoś
    Wygrzebane na Jutjubie
    Na początek pare filmików ode mnie: Tak widzę każdego mochera :D : http://www.youtube.com/watch?v=gDoUKQdFXN0#t=24 To chyba każdy zna:  http://www.youtube.com/watch?v=A7c9aXB7Ne4 Coś z kabaretów: http://www.youtube.com/watch?v=TGHDYW7JWUs I na koniec filmik który zawsze mnie śmieszy ^^ : http://www.youtube.com/watch?v=CbQ8f62KI-g
    jac, 2013-12-20 11:26:43
    zgłoś
    Trening siłowy: ćwiczenia rozciągające
    Warto zwrocic uwage na to zdanie:\"Ćwiczenia rozciągające możesz zostawić na koniec treningu albo wykonywać od razu po ćwiczeniach siłowych na daną grupę mięśniową.\"Bo wielu kolesi robi taki streczing przed treningiem podczas rozgrzewki zamiast cwiczen na rozruszanie stawow (wymachy ramion i nog, krazenia bioder, krazenia kolan, sklony etc.), niepotrzebnie naciagajac miesnie, wiazadla i sciegna przed treningiem, oslabiajac je i narazajac sie na kontuzje.  Przepraszam, że odnawiam temat ale bardzo zaciekawiło mnie to zdanie. Dotąd myślałem że rozgrzewka to praktycznie to samo co rozciąganie i robiłem kilka ćwiczeń z tego artykułu w czasie rozgrzewki np. ćwiczenie na Rozciąganie barków i mięśnia trójgłowego lub Naciąganie tylnej części barku. Po tym zdaniu doszedłem do wniosku że jest to błąd. Czy ktoś mógłby przybliżyć mi ten temat ? Lepiej zamiast tego zrobić np. same krążenie ramion + jakieś tam wymachy sztangami bądź hantlami ?
    jac, 2013-12-20 17:37:36
    zgłoś
    Problem ze Smart TV
    Witam, otóż problem jest następujący; Na święta zakupiłem ojcu telewizor LG 37LV579. Posiada on funkcje Smart TV oraz tzw. Wifi ready. Polega to na tym że telewizor ten można podłączyć do internetu ale trzeba dodatkowe urządzenie USB Dongle. Tak też zrobiłem i dokupiłem urządzenie USB Android Dongle URZ0193. Urządzenie to podłączyłem i może przez nie spokojnie wchodzić w przeglądarke internetową, oglądać youtube itp. Jednak problem pojawia się gdy chce włączyć Smart TV. Funkcja ta nie wyszukuje mi tego urządzenia przez co nie mogę połączyć się z internetem  np. wejść na Iple. Wygląda to tak jakby wyszukiwało to urządzenie jako oddzielne ale jako antenę do Wifi nie bardzo. Może napisałem dość nie zrozumiale. Jeśli nie będziecie wiedzieć o co chodzi to porobię zdjęcia ;)
    jac, 2013-12-26 12:19:46
    zgłoś
    Problem ze Smart TV
    To ale gafe strzeliłem hehe :D. Dzięki
    jac, 2013-12-26 12:47:22
    zgłoś
    Problem ze Smart TV
    Może głupie pytanie ale nie chce znowu zamówić czegoś co nie będzie działało, a nigdzie nie mogę znaleźć odopwiedzi jaki model tego adaptera będzie pasował do mojego telewizora. Czy ten adapter będzie odpowiedni ? http://allegro.pl/lg-an-wf100-adapter-wifi-dongle-wysylka-gratis-i3837911615.html
    jac, 2013-12-30 11:02:59
    zgłoś
    Impreza z okazji wejścia w dorosłość, czyli co zrobić, żeby była niezapomniana dla mnie, jak i dla gości
    Poproś mame/siostre/kuzynke/koleżanke i naucz się tańczyć na \"3\" to w zupełności wystarczy. Co do muzyki to na 18 to raczej tylko klimaty rozrywkowe typu disco. Najlepiej do tego zabrać jakiegoś dj/wodzireja jak jest dobry to naprawdę umie rozkręcić towarzystwo. 18 to nie jest raczej ciężki orzech do zgryzienia. Pilnuj się żebyś się sam nie napił za szybko, a dla znajomych nie zabrakło wódki na stole ;)
    jac, 2014-01-06 14:48:35
    zgłoś
    Czy ja przesadzam?
    Nie chce nikogo obrażać ale Twój chłopak wygląda mi jakby zatrzymałby się intelektualnie w gimnazjum. Przecież to typowe \"dziecko neostrady\" jak to się kiedyś nazywało :D. Z wyjątkiem tego, że ma dziewczyne. Do tej pory myślałem, że takie \"duże dzieci\" to zdarzają się tylko w amerykańskich serialach i że w Polsce młodzież z tego wyrasta. Wjedź mu na ambicje, że jest nieudacznikiem, nie czujesz się przy nim bezpiecznie pod względem przyszłości i jak tak będzie postępował to nie widzisz w nim przyszłej głowy rodziny. Aha i mu powiedz, że normalne 20latki to próbują myśleć nad swoją przyszłością żeby nie wylądować na kasie w Biedronce(no chyba że jest bananowym dzieckiem to nic tylko uciekać).
    jac, 2014-01-16 20:47:41
    zgłoś
    Problem - proszę o pomoc facetów
    Żadne rozmowy nic nie dają. Wałkujemy to cały czas, on już się złości, mówi, że wymyślam jak nie wiem, że on mnie kocha najbardziej na świecie, chce tylko mnie, że muszę z nim zostać. No i naprawdę jest przekonujący gdy to mówi. Czuję, że mu zależy! A tu już tydzień bez seksu. Dwie godziny temu popłakałam się, powiedziałam, że to koniec, powiedział, ze mi chodzi tylko o seks, a nie o niego, więc wykrzyczałam, że przecież chcę tego z nim tylko i wyłącznie, nikt mnie tak nie nakręca jak on, żeby nie robił ze mnie nimfomanki, bo uważam, że to normalne. Pokłóciliśmy się, zaczął się do mnie dobierać i powiedział pokochajmy się, a ja z przekory powiedziałam nie mając nadzieję, że będzie nalegał. On był w gotowości, ale gdy to poweidziałam, zrezygnował. Za chwilę powiedziałam, że jednak chcę, to on, że już nie. Popłakałam się znowu. Ja już mam dość. Słuchajcie, ja już nie wiem co robić. To już jest duży problem, bo on co innego mówi, a co innego się dzieje. Ja już czuję się zero atrakcyjna. Podejrzewam, że niestety, on jest leniwcem, który już uważa że mnie zdobył i może teraz sobie odpoczywać i od czasu do czasu będzie. Czy to już jest różnica temperamentów?Wicked Witch - ja go KOCHAM. :( Niestety. I stąd moja frustracja. On jest niesamowicie atrakcyjny fizycznie i strasznie mnie kręci, wiem że ja jego na początku również. Kompletnie nie rozumiem co się stało, ale ja już naprawdę nie wytrzymuję.Dodam, że absolutnie nimfomanką nie jestem, w poprzednim długim związku wytrzymywałam tygodniami, bez żadnych problemów, była to kwestia partenra, którego kochałam, ale który nie pociągał mnie aż tak. Tego i kocham, i jednocześnie chciałabym z nim cały czas, no tak po prostu na mnie działa...Rozmowa już nic nie daje, dlatego właściwie powiedziałam,że z mojej strony to koniec. Nie będę się prosić o takie rzeczy, a nie śpię już trzecią noc z rzędu przez niespełnienie. On sobie chrapie w najlepsze :(   To po co to powiedziałaś ? Chcesz to z nim robić, ale cały czas czekasz na jego ruch nie wiadomo po co, a jak mu się zachce to bawisz się w jakieś głupie gierki. Zróbcie to parę razy aż  zapomnicie o tym i będzie normalnie. Jak mu o tym ciągle gadasz to się tylko wkurwia. Zrób mu tego loda, niech Cię weźmie  i jak mu się spodoba to sam będzie inicjował...
    jac, 2014-01-22 12:29:21
    zgłoś
    Nieudane relacje z kobietami.
    Czemu uważasz, że pójście na dziwki to zły pomysł ? Osobiście nie byłem, ale nie widzę w tym nic niezwykłego.
    jac, 2014-01-22 15:48:41
    zgłoś
    Jakie konto bankowe?
    Mam konto dla młodych w iPko(do 26 roku). Płacisz za prowadzenie konto 5zł/miesiąc i wszystko masz za darmo tzn. przelewy, wypłaty ze WSZYSTKICH bankomatów w Polsce(i sporo za granicą) oraz kartę bankomatową.
    jac, 2014-01-23 11:08:59
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA