[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil irwin

zgłoś
    8 lat dziwictwa po ślubie
    nie no wymiekam 8 lat??? to znaczy ze on tez byl prawiczkiem?
    irwin, 2011-10-06 11:37:41
    zgłoś
    Venso ok fajnie ale nie 8 lat to jest nie mozliwe jak dla mnie
    irwin, 2011-10-06 21:04:52
    zgłoś
    to mozna powiedziec nie wiedza co tracili przez te 8 lat
    irwin, 2011-10-07 09:20:42
    zgłoś
    Jak pomoc starszej samotnej osobie?
    mam taki problem, moj ojciec od prawie 15 lat jest sam, widze ze zle sie z nim zaczyna dziac. proboje gdzies tam szukac kogos do towarzystwa ale nie wie chyba jak sie za to zabrac, macie jakies sposoby albo jaka metode by pomoc mu poznac kogos na stare lata??
    irwin, 2011-12-06 19:25:01
    zgłoś
    wow dzieki za podpowiedzi, ostatnio nawet założyłem mu FB i NK by sobie moze z kims porozmawiał. co do zdrowia to ma problem glowny z kręgosłupem i i jest po zawale wiec nie wiem jak tam ze sportem moze byc.cholera nie chce by mi sie zapadl w sobie :/ ja z nim nie mieszkam i nie moge mieszkac tyle co go dowiedzam to pomogam.jak mu tłumacze ze ma kogos poznać byc troche bardziej otwartym to mowi ze nie umie wstydzi sie nie zycze wam tego masakra
    irwin, 2011-12-07 10:14:42
    zgłoś
    forum dla seniorow???? ciagne ojca by troche ruchu mial przynajmniej zeby rowerem pojezdzil dla odmiany, od tego siedzenia w domu zapuszcza sie troche
    irwin, 2011-12-08 09:03:28
    zgłoś
    no dobra dalej jestem sam na stare lata i nic mie nie wychodzi nawet jezeli chodzi o neta :/
    irwin, 2012-01-04 19:02:50
    zgłoś
    dziewczyna z dzieckiem
    jezeli czujesz sie gotow do wychowywania dziecka juz to jak najabardziej zwiazek ci sie uda,jesli nie to wprawisz ja w depresje jak dasz najdzieje na bycie razem a potem sie wycofaszto juz nie jest chodzenie za raczke do parku
    irwin, 2012-01-26 13:16:39
    zgłoś
    Groupon
    jezeli grupen da ci jakas znizke i cena bedzie mniejsz anizeli ta co jest w sklepie to zawsze warto z czegos takiego korzystac
    irwin, 2012-01-26 13:19:07
    zgłoś
    Samochody luksusowe w Polsce. Tak czy nie?
    ostatnio czytalem artykul gdzie w poznaniu kradna auta najlepiej schodza volkswageny i bmwnie wiem czy bym chcial naprawde fajne auto miec w polsce
    irwin, 2012-01-26 13:20:10
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij