REKLAMA

Profil aderos

zgłoś
    Studia
    \'Ciasny_Wiesiek\' napisał(-a):No widzisz, po pierwsze to mamy inne cele, bo ja nie chcę pracować. Chcę być niezależny finansowo od kogoś nade mną. Ty chcesz pracować. Nie mówię, że to źle.Akurat w tej branzy, mozesz byc w kazdej chwili "wolnym strzelcem" i sam sprzedawac aplikacje np na Marketplace, App Store, Google Play.\'Ciasny_Wiesiek\' napisał(-a):Wolę budować swój pakiet aktywów, które mnie utrzymają w każdym kraju, w każdym hotelu jakim będę chciał. Po co marnować czas na pracę? Nie lepiej zająć się poznawaniem świata? Innych kultur? Będziesz pracował cały rok i dostaniesz dwutygodniowy urlop.. I tak do emerytury?Za cos trzeba zyc i budowac "pakiety aktywow" no nie kazdy ma bogatych rodzicow, gdzie bedzie zyl do konca zycia na ich garnuszek, ja sam akurat od bardzo mlodego wieku, usamodzielnilem sie, sam zarabiam na studia, sam sie utrzymuje, sam sobie zasponsoruje na wakacje itp.\'Ciasny_Wiesiek\' napisał(-a):Informatyka, podobnie jak medycyna i prawo są wartościowe, ja to wyśmiewam takie w stylu: ''turystyka i rekreacja'', ''marketing i zarządanie'' itp. Skończą za 5 lat i tak będą szukać pracy jak reszta, więc po co? Większość moich i nie tylko pewnie znajomych poszło na studia, żeby nie iść do pracy, albo żeby ''korzystać z życia'', aż się ciśnie na usta ''he he''Korzystanie z życia zaczyna się jak już jesteś ustwiony, jak żyjesz z odsetek, albo utrzymują Cię Twoje nieruchomości, cokolwiek. CHlanie co piątek w klubie to nie korzystanie z życia Utrzymanie z nieruchomosci to musisz miec pierw spora kase, by zainwestowac w takie cos. A z odsetek inwestycyjnych tez znowu musisz miec sporo kasy.Informatyka, jest bardzo mocno zapotrzebowana. Wiec i bardzo latwo mozna znalesc prace. Jestes bardzo lekko myslny i za malo wiesz o takim zyciu. Nie znam takiej osoby, ktora poszla na studia by nie pojsc do pracy. Wszyscy moi znajomi, chetnie by poszli do pracy, chcac sie usamodzielnic od rodzicow. Akurat studiuje Informatyke, bo bardzo mocno interesuje sie tym, co bardzo ulatwia mi polaczyc z innymi rzeczami, w stylu konferencje, wyjezdzanie do innych krajow gdzie sobie laczysz praca+przyjemnosci z podrozy. Predzej czy pozniej i tak bedziesz musial osiedlic w jednym miejscu, by zalozyc rodzine. Chyba ze masz zamiar do 90lat tak podrozowac i wogole nie miec rodziny.Ja wole miec prace, zalozyc rodzine i wychowywac swoich dzieci. Gdzie moglbym byc codziennie z nimi, odprowadzajac do szkoly itp. Raz w roku wspolnie z cala rodzina wyjechac na wakacje. Pamietaj "Co za duzo to nie zdrowo"Dalej nie bede ciagnac tego tematu, bo nie ma sensu z Toba polemizowac. Gdyz bede musial zejsc do Twojego poziomu. A to juz niezdrowe jest dla mnie.
    aderos, 2012-10-11 17:35:36
1 ... 63 64 65
STRONA 65 z 65
REKLAMA