[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil aderos

zgłoś
    Krótkie pytania / szybkie odpowiedzi / offtop
    Witam. Troche czytalem na temat diety, ale nadal jestem kompletnie zielony i nie mam pomyslow czy ulozyc diete. Chcialbym poprosic o pomoc w ulozeniu diety, w ktorym by wchodzil sklad 120g bialka, 240g weglodowan oraz 2986,39kcal i 6 razy posilki dziennie.
    aderos, 2011-06-20 17:54:17
    zgłoś
    Chcę zacząć żyć od nowa
    Witam. Mam 20lat. Nie mam tak za bardzo komu by to mowic, o swoim zyciu. Ale od jakiegos czasu mnie zycie strasznie mnie dopierdala. A to dzialo sie od jakiegos. Ale opowiem historie pewna. W dziecinstwie w podstawowce zawsze bylem wysmiany i najgorszym, ze chudzina ze mnie, brzydal itd ale jakos zlecialy te czasy w podstawowce, potem nastal czas gimnazju, tam to co chwile ktos mnie zaczepial i od czasu do czasu dostawalem wpi... od kogos. Ale bronilem sie zawsze, jakos probowalem sie wstawic temu czola, ale zawsze dostawalem najwiekszy zj**. Nigdy nie mialem kolegow za bardzo, zazwyczaj z nimi nie kolegowalem, bo z kazdym kim sie kolegowalem to kazdy zawsze mi noz w plecy wbijal. Po gimnazjum zdecydowalem sie na zmiane miasta. Dostalem sie do liceum z internatem i tam mieszkalem. W liceum zaczynalem troszeczke swojej pewnosci nabierac do siebie, ale dalej bylem skryty. W 2 roku nauki poznalem pewna Kobiete, i zakochalismy sie ze soba do szalenstwa. I tak przeminelo szybko te 2,5 lata zwiazku. 2 lata najlepsze chwile w zyciu. Mieszkalismy ze soba 2lata pod jednym dachem. Potem gdy zdalem mature, dostalem sie na studia do Poznania. Dziewczyna zmienila szkole dla mnie, zeby byc przy mnie i do innego miasta przeprowadzilismy sie, zamieszkalismy ze soba. Bylo nam cudownie jedynie przez 2 pierwsze miesiace. Jak sami siebie utrzymywalismy. Ale z dnia na dzien powoli zaczynalo nam sie psuc, bardziej agresywniejszy sie stawalem, na uczelni nie powodzilo mi sie za dobrze. Nie mialem juz tej motywacji zyciowej. Coraz bardziej sie klocilismy. Az wkoncu zostawila mnie dla innego. Bylem wiecznie oklamywany przez Nia. Zawsze mowila mi ze mnie kocha i nigdy nie zostawi mnie. Od kiedy nie jestem z Nia. To zycie zaczelo mi sie totalnie psuc do konca. Najpierw studia oblalem ... potem dowiaduje sie ze zarazilem sie od ex wirusem typu C. Matka w szpitalu jest na kilka miesiecy. Przeprowadzilem sie do ojca. I teraz tylko z ojcem mieszkam w innym miescie. Tutaj nie mam znajomych wogole. Caly dzien siedze w domu. Po nocach mam sny o ex. Za wszelka cene chce zapomniec o Niej, ale za kija nie potrafie. Nie potrafie radzic samym soba. Z nikim nie potrafie za bardzo rozmawiac, bo kazdy z znajomych jakich mialem to byli tez i znajomi ex. Nie umiem z nimi juz rozmawiac za bardzo, bo przypomina mi sie czasy o ex. Randki nie randki itp A teraz to tylko nic nie mam juz za bardzo na tym swiecie. Az nawet raz probowalem sie zabic, ale wszystkie noze byly zbyt tepe, jedynie blizny mam dzisiaj. Tak te mysli ciagaly sie calyczas przez jakis czas. Po nocach spac nie moge. Obejrzalem kilka filmow i rano budzac sie i tak dlugo sobie myslalem i stwierdzilem ze Chce skonczyc ze soba kompletnie i od nowa zaczac zyc. Przestac byc frajerem losu, lecz stac sie mezczyzna. Wrocic na studia, zdac to wszystko. Pokazac ze potrafie sie w zyciu bawic i znajomych tez miec. Ale samemu nie potrafie. Wiec chcialbym poprosic od was o pomoc. Bo na nikogo juz nie moge liczyc, nikt nie chce mi pomoc w tym zyciu. Gdyz stalem sie smieciem losu, a chce przestac nim byc. Chce zeby inni zobaczyli co stracili. Zeby mieli do siebie zal o to ze mnie odpychali wszyscy, a przede wszystkim byla. Chce odzyskac we wszystkich oczas ta swoja atrakcyjnosc. Byc meskim mezczyzna. Troche czytalem forum MH i gazety. Troche mnie zainspirowale historie roznych osob. Chcialbym pierw pracowac nad swoim cialem. Ale nie umiem ulozyc diety. Przepraszam ze taka dluga historia jest. Ale mam nadzieje, ze ktos mnie zrozumie jak bardzo mi zalezy na zmiany swojego zycia. Chce zabawic sie swoim zyciem poki moge. Czy chce poprosic o czyjac pomoc czy jest jakas osoba, ktora mi pomoze w ulozeniu diety? Wytlumaczeniu na czym to wszystko polega. Troche uczylem sie na ten temat. Mam 174cm wzrostu i waze 56kg, chcialbym przybrac na masie do 70kg i wyrzezbic swoje cialo. Z gazety MH coach zrozumialem, ze w diecie musze miec 6 x posilki dziennie i w skladzie 120g bialka i 240g weglodowan. Ale nie wiem czy dobrze zrozumialem. Szukalem tez na temat ile kcal dziennie powinienem miec. Z tej strony: wedlug wyliczen moich wyszedl 2986,39kcal. Wiec nie wiem czy dobrze wyliczylem. Az tak duzo nie prosze od zycia. Chcialbym byc szczesliwy jeszcze w tym zyciu. Jesli trafilem na zly forum to prosze tylko o wyrozumienie.
    aderos, 2011-06-20 19:22:34
    zgłoś
    Chcę zacząć żyć od nowa
    Wiem, ze strasznie dziwnie to napisalem. Ale tak patrzylem na rozne fora, to kazdy kazdego zwyzywal, ze jest leniwym czlowiekiem. Chcialem podac powod, dlaczego mi zalezy mi na tym wszystko. Wiem, ze nikt mi nie pomoze z dziewczyna. Nie zajmuje się zadnym sportem, kiedys chodzilem na jakis krotki czas na silownie, ale odpuscilem. Dlatego bardzo mi zalezy, zeby skonczyc z tym wszystkim i odnowic swoja psychike. Odzyskac ta swoja wartosc. Chce byc uszanowanym czlowiekiem.
    aderos, 2011-06-20 19:36:57
    zgłoś
    Chcę zacząć żyć od nowa
    Dziekuje za odpowiedzi, to musze nabrac sily by walczyc z tym wszystkim. Zapisze sie ponownie do psychologa. I postaram sie wywalczyc z wirusem, mam nadzieje ze uda mi sie z tym wygrac. Jacus, napisalem to wszystko po to, zeby mogl wam podac moj powod, dlatego tak mi bardzo zalezy na tym, chodzi mi jedynie o diete. A w sprawie ex, to nikt z tym nie pomoze, jedynie tylko pogodzic sie moge z utrata, tylko na dzien dzisiejszy jest cholernie trudno. O znajomych, to jakos mam trudnosci w nawiazywaniu znajomosci. Pasje staram sie odnalesc pasje inne po za komputerem, te ktore dadza mi troche radosci. Ale jakosc nie wiem co za bardzo.
    aderos, 2011-06-21 10:42:14
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    Typ muzyki: Dance/Housepoprawilem jakby co linki btw. jesli jakis moderator zobaczy ta wiadomosc niech zglosi bledy z wstwianiem youtube pod komenda [.yt]
    aderos, 2011-06-21 11:07:31
    zgłoś
    Studia na UTP
    Uczylem sie w liceum w Bydgoszcz i po maturze porownywalem uczelnie, a nie przypadkiem pojsc do lepszej uczelni? Np do Poznania? Albo do Gdanska?
    aderos, 2011-06-21 14:16:00
    zgłoś
    Studia na UTP
    Nomowiac na przyszlosc komunikacje w bdg nie sa trudnie do opanowania. Raz dwa idzie opanowac.
    aderos, 2011-06-21 17:37:32
    zgłoś
    Dieta na masę - do oceny
    Witam. Mam 20lat, wzrost: 174cm a waga 56kg. Cel: przytyc do 70kg.1. 6.30 Śniadanie:OmletProdukty:- 4 całe jajkaK: 333,6 B: 30g W: 1,44h T: 23,28g- 30g rodzynek sułtańskich K: 86,4 B: 0,69g W: 20,64g T: 0,13g- 30g orzechów ziemnychK: 163,9 B: 6,96g W: 8,13g T: 11,49g- 50g płatki owsianeK: 180 B: 5,5g W: 30,2g T: 4,05g- cynamon- siemień lnianyPodsumowanie: K: 763,8 B: 43,15g W: 60,41g T: 38,95g2. 10 Lunch:bułka+jabłkoProdukty: - 1 jabłko K: 72,50 B: 0,38g W: 16,54g T: 0,25g- 1 bułkaK: 207,2 B: 6,4g W: 41,6g T: 1,2g- 1 plaster seraK: 57,63 B: 4,45g W: 0,02g T: 4,42gPodsumowanie:K: 337,33 B: 11,23g W: 58,16g T: 5,87g3. 13.30 Przed treningiem:Ryz+kurczak- 100g ryzuK: 344 B: 13,4g W: 78,9g T: 0,7g-100g kurczakaK: 116 B: 21,8g W:0g T: 1,6gPodsumowanie:K: 460 B: 35,2g W: 78,9g T: 2,3g4. 17 Po treningu:Ananas+ryz+kurczakProdukty: - 2 plastry ananasuK: 60 B: 0 W: 15g T: 0g- 50g ryzuK: 172 B: 6,7g W: 39,45g T: 0,35g- 100g kurczaka K: 116 B: 21,8g W: 0g T: 1,6gPodsumowanie:K: 348 B: 28,5g W: 54,45g T: 1,95g5. 20 Kolacja:SałatkaProdukty:- 180g pomidoruK: 36 B: 1,8g W: 5,4g T: 0,36g- 100g szczypiorkuK: 27 B: 3,6g W: 1,6g T: 0,7g- 70g rzodkiewek (5)K:9,8 B: 0,75g W: 1,4g T: 0,05gPodsumowanie: K: 216,8 B: 6,15g W: 8,4g T: 1,11g6. 23 Przed snem:JogurtProdukty:- 1 jogurtK: 106,25 B: 2,62g W: 18,88g T: 2,25gOgolne podsumowanie:K: 2232,18 B: 126,85g W: 279,2g T: 52,43gChcialem ustawic do 2986kcal, 120g bialka oraz 240g weglowodan. Ale nie mam pomyslow by zmienic, wiec prosze o ocene i wskazanie gdzie blad jest. Dziekuje
    aderos, 2011-06-22 16:42:37
    zgłoś
    Dieta na masę - do oceny
    No trening jeszcze nie ulozylem, ale planuje 3 x w tygodnie i 3 x bieganie tzn na przemian raz biegi, a raz silownia, tylko w niedziele odpoczynek. Co do lunch piersc kurczaka na jaki sposob przygotowac? A do salatki z pomidorem, to o jaka salatke miales na mysli? A i dziekuje za odpowiedz
    aderos, 2011-06-22 17:23:29
    zgłoś
    Forumowicze MH na survival :D
    Pomysl jest naprawde bardzo ciekawy sam kiedys uczestniczalem w survivalow, ale tylko dla mlodzianow. Jesli bys podal program i cene na oko to moze wiecej osob bardziej by przemyslalo nad ta sprawa
    aderos, 2011-06-28 09:52:20
1 2 3 ... 65
STRONA 1 z 65
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij