REKLAMA

Profil imperfectcircle

zgłoś
    Miejsce na spotkanie w deszczowe dni
    \'Mlody\' napisał(-a):CześćNa wstępie zaznaczę, że ze względu na swój wiek (18 lat, obecnie idę do klasy maturalnej) niestety nie posiadam pokaźnych zasobów finansowych, w związku z czym nie jestem w stanie zabrać (jeszcze ;-) ) koleżanki, miłej, sympatycznej dziewczyny, na kręgle, czy też do kina - wypad to wiadomo - po 17-20 bilety, jakieś jedzenie, picie i się sporo robi.Mieszkamy we Wrocławiu, tylko chodzi o te cholerne koszty :/Chciałbym poprosić o zaproponowanie różnego rodzaju spotkań, miejsc do spotykania się, aby spokojnie porozmawiać, nawiązać bliższą relację.PS. jedyny pomysł jaki mam to bilard, chociaż obawiam się, że akurat tej dziewczynie się to nie bardzo spodoba, stąd pytanie do Was.Będę wdzięczny za rychłą pomoc. Dzięki.PozdrawiamBilard jest słabą opcja na pierwsze spotkanie moim zdaniem. Kino hmm niezła motka ale weź ją lepiej na coś co naprawde się jej spodoba bo pomyśli że jej łaske robisz że wogóle gdziekolwiek zaprosiłeś i traktujesz to na odwal sie. Słuchaj kasa tutaj nie ma aż takiego znaczenia jak kreatywność. Wymyśl coś fajnego a najlepiej spacer w deszczu:) tylko taki spontaniczny nie mów jej odrazu że chcesz pospacerować w deszczu bo pomyśli że łapiesz ją na tani pseudoromantyczny myk. Tylko z nią w domu nie siedź!!! a już napewno nie zaprowadzaj do mamusi która wam jeszcze kanapeczki zrobi:) no way man!!! musisz mieć jaja i stanąć na wysokości zadania. Każda dziewoja lubi jak facet sie stara. Jak wykminisz jakąś ciekawą motę to jest Twoja. Może się zorientuj co lubi?Weź ją może na początek do jakiejś fajnej knajpki a potem będziesz kombionował. W takich sytuacjach najlepszy plan to brak planu:) I nie pakuj się w koszty na pierwszym spotkaniu bo inwestycja może być nie trafiona:) Z tym stawianiem to też w miare rozważnie żeby nie pomyślała że jesteś nadto rozrzutny i nie zaczęła tego wykorzystywać. Gdybam już ale i tak bywa. Ale tutaj też bez przesady bo są tacy którzy conajwyżej 2zł dziewczynie za bilet zwracają jak przyjedzie i cole z wielką łachą postawią bo muszą oszczedzać:)c'mon -.-
    imperfectcircle, 2012-07-15 08:54:08
    zgłoś
    Jakiego faceta chce kobieta?
    Człowieku masz 18 lat!! Zmień najlepiej tok myślenia i korzystaj ile wlezie. Nie spotkasz laski w wieku 18 lat z którą cokolwiek można budować. One mają pstro w głowie a lubią hmmm.....bydlaków. I tego się trzymaj bo jak się zaczniesz ślinić to Cię polubi i.....tylko polubi. Jak będziesz miał 25 lat to powoli możesz zacząć przebierać w kobietach rozsądnych i ułożonych. Kupuj paczuche gum i uderzaj na łowy!!!Żony póżniej sobie poszukasz. Aha i jeszcze jedno - zacznij je szanować tylko wtedy kiedy same zasłużą na szacunek. Nie to że ze mnie jakis wifebeater ale sam zobaczysz później jak to z nimi jest.
    imperfectcircle, 2012-07-19 20:51:30
    zgłoś
    Miejsce na spotkanie w deszczowe dni
    \'Cesc#4\' napisał(-a):błagam, co to jest za język???co do tematu, to Lil, jesli "Twoje doświadczenia" opierają się na randkach na ławkach w galerii handlowej, to chyba znaczy że powinieneś się czymś mocno palnąć w łeb - choć nie wiem czy na akie kroki nie jest już zbyt późno.jeśli ktoś korzysta z książek żeby wymyślić miejsce na spotkanie bo znaczy, że nie jest dobrze. Nie żebym ja był jakiś super kreatywny, ale są pewne granice absurdu których nigdy bym nie przekroczył.yyy język Polski?coś nie tak?
    imperfectcircle, 2012-07-22 15:33:18
    zgłoś
    Kryzys w związku - rozstać się czy walczyć?
    Panowie przepraszam ale jeśli wasze żony chcą was zostawić bo interes wam nie staje to pierwsi idźcie do sądu i złóżcie pozew. Serio? Prawdziwa, dobra żona was do lekarza wygoni i się zainteresuje tematem. Jeżeli kobieta z powodu nie udanego seksu bądź jego całkowitego braku chce odchodzić to po kiego grzyba mi taka partnerka?
    imperfectcircle, 2017-06-21 11:09:51
    zgłoś
    Czy sztuczne może być piękne?
    Piersi możesz powiększyć, w biodra wstrzyknąć botoks. Ale sztucznych mózgów nie robią a to w pierwszej kolejności jest najważniejsze dla prawdziwego faceta. Osobiście nigdy nie pozwoliłbym własnej żonie/dziewczynie na taki zabieg ze względów zdrowotnych. A jeśli miałaby kompleksy z powodu małych piersi to popracowałbym nad tym żeby się ich pozbyła. Pozdrawiam
    imperfectcircle, 2017-06-21 11:20:02
REKLAMA