[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil pagier

zgłoś
    Test: czy ona na Ciebie leci?
    z moich doświadczeń wynika zgoła co innego. Kobiety nie są tak zainteresowane mężczyznami na których mogą liczyć , są uczynni itp...one lubią chamów że tak powiem, ale to może tylko ja tak trafiam. Ktoś ma inne doświadczenia??
    pagier, 2009-11-07 10:41:14
    zgłoś
    Test: czy ona na Ciebie leci?
    ...no może faktycznie przesadziłem z tymi chamami ;] ...szorstki bardziej pasuje, o to mi właściwie chodziło
    pagier, 2009-11-07 14:49:16
    zgłoś
    Wstydliwość, brak pewności siebie, nieśmiałość...
    Stary pamiętaj jedną ważną rzecz : BARDZIEJ SIĘ ŻAŁUJE RZECZY KTÓRYCH SIĘ NIE SPRÓBOWAŁO A MIAŁO SIĘ SZANSĘ, NIŻ TYCH KTÓRE SIĘ SPRÓBOWAŁO A OKAZAŁY SIĘ KLAPĄ ;]....jak nie spróbujesz to zawsze się będziesz zastanawiał " a co by było gdybym jednak podszedł"...założę się, że już nie raz o tym rozmyślałeś... ;]
    pagier, 2009-11-07 21:20:39
    zgłoś
    resztki tłuszczu
    Witam...sprawa wygląda tak, że nie mogę pozbyć się reszty tłuszczu z brzucha. Co prawda jest tego niewiele ale mnie irytuje bo w pewnym momencie się zatrzymało ;]. Mięśnie są wyrobione ale co zrobić, żeby pozbyć się samej resztki tego cholerstwa? ;]...jakieś pomysły?? dodam że ćwiczę często i przestrzegam diety (zero chipsów frytek i takich innych wszystkim dobrze znanych rarytasów )
    pagier, 2009-11-07 21:29:31
    zgłoś
    Zegarek
    popatrz na TIMEXy...sam mam 5 różnych ;] i jestem bardzo zadowolony, a do tego nie są drogie
    pagier, 2009-11-07 22:23:33
    zgłoś
    Własna siłownia - sprzęt
    według mnie dobry drążek i już jest dobrze ;]
    pagier, 2009-11-07 22:41:52
    zgłoś
    resztki tłuszczu
    dziękuję za rady panowie. Pozdrawiam
    pagier, 2009-11-09 12:38:16
    zgłoś
    Panowie pomozcie: niekonwencjonalny sposob podrywu
    kiedyś też miałem sytuację, że strasznie mnie kręciła jedna laska i nie wiedziałem jak do niej wystartować, wiec w końcu zamiast się zastanawiać podszedłem do niej jak była akurat sama i powiedziałem, że jakbym do niej w końcu nie podszedł to plułbym sobie potem w brodę... Mało wyszukany , właściwie beznadziejny tekst, ale może dlatego właśnie zadziałało... ;]
    pagier, 2009-11-09 22:45:45
    zgłoś
    Ćwiczymy bez siłowni i sprzętu
    według mnie eleganckie efekty można osiągnąć pompkami (oczywiście jest ich sporo rodzajów) i podciąganiem się na drążku (podchwyt, nachwyt, szeroko wąsko itd...), no ale do tego potrzeba drążka ;]. Jeśli chcesz pracować nad brzuchem to praktycznie nie potrzebujesz żadnego sprzętu, wystarczy podłoga, karimat albo koc żeby sobie łopatek nie obijać ;]. Ćwiczenia znajdziesz na stronie...jest ich sporo. powodzenia
    pagier, 2009-11-10 00:35:57
    zgłoś
    Prośba o cenzurę
    ...hehe racja, czasem zanim się ogarnie co to za słowo z tym [beep] to już się traci wątek... ;]
    pagier, 2009-11-11 09:16:59
1 2 3 ... 153
STRONA 1 z 153
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij