[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil hogg

zgłoś
    Zegarek
    Spokojnie kupuj. W tej grupie cenowej nie znajdziesz nic lepszego - ewentualnie jakieś Seiko z serii 5, ale może nie leżeć Ci stylistyka (inna rzecz, że sejkacze są nie do zajechania no i automat a nie kwarc)
    hogg, 2012-11-22 20:19:29
    zgłoś
    Jaka odzież oraz obuwie na fitness ?
    Mój zestaw: buty do biegania z Decathlona za 49 lub 59 zł (nie pamiętam) spodnie dresowe też tam kupione 29 zł oraz zwykle koszulki bawełniane za parę pln. Wszystko. Bo w sporcie chodzi o to, żeby zapierda..ć a wygląd to sprawa drugorzędna.
    hogg, 2012-11-23 08:27:08
    zgłoś
    Skarpety bez pudła
    Rozumiem, że Panowie pracujecie w zakładzie pogrzebowym? Bo chyba o brak pewnej minimalnej fantazji w ubieraniu się to nie można Was posądzić? Pozdrawiam
    hogg, 2012-11-23 11:12:40
    zgłoś
    Jak usunąć konto na forum?
    Pytanie jak w temacie. Szukałem uprzednio w google, ale wszystkie linki prowadzące do odpowiedzi na to pytanie są już nieaktywne.Ktoś czujnie pousuwał to z forum MH (inaczej nie zakładał bym wątku) Proszę kolegów o wskazówki, pozdrawiam.
    hogg, 2012-11-24 22:13:50
    zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi. Jakiś tępy dzisiaj jestem, ale nie widzę żadnej zakładki "admin" (???)
    hogg, 2012-11-24 22:32:10
    zgłoś
    Ok, pomroczność jasna mnie dopadła. Dzięki wielkie.
    hogg, 2012-11-24 22:37:09
    zgłoś
    Już napisałem do admina.Od jakiegoś czas mam poczucie, że to nie miejsce dla mnie. Poza kilkoma osobami, które trzymają poziom, reszta to (nie obrażając nikogo) pryszcze z dylematami typu" mam kroste na tyłku, co zrobić. No i liczna grupa naciągaczy/naganiaczy na rożnego rodzaju usługi i towary. A że chłopaki nie płaczą to pora zamieszkać gdzie indziej i zarobić miejsca młodszym. Stary koń już jestem
    hogg, 2012-11-24 22:44:54
    zgłoś
    Zegarek
    \'wildchild\' napisał(-a):To prawda, jeśli chodzi o stronę techniczną to nie ma się co obawiać, natomiast jeśli chodzi o jakość wykonania to nic lepszego w tej cenie nie dostaniesz. Ja może się pochwalę moim nowym nabytkiem Jestem cholernie zadowolony rewelacyjny zegarekSeiko to jest to: jakość/cena - nie do pobicia. Nie mówię tutaj o górnych półkach cenowych i specjalnych liniach Seiko: Credor czy Grand Seiko, bo to kilkadziesiąt tysięcy zł. Obecnie mam jeden model (nawet gości w tej chwili u mnie na ręku) BFS, a finalizuję zakup drugiego. Chyba w ogóle przesiądę się na te zegarki, bo nawet Le locle coraz rzadziej jest przeze mnie używany. Może nawet wystawię go raz jeszcze na sprzedaż
    hogg, 2012-11-26 10:49:54
1 ... 69 70 71
STRONA 71 z 71
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij