[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil hogg

zgłoś
    Ile zarabiasz i ile chciałbyś zarabiać?
    CYSIEK111.... To w Irlandii płacą już w PLN??? Nie wiedziałem
    hogg, 2010-05-21 20:11:16
    zgłoś
    Słuchawki dalekiego zasięgu
    Spokojnie, reklama jak każda w innym artykule MH. Chyba nie myślisz, ze MH nie dostaje kasy za napisanie że najlepszy do golenia jest żel gillette, a pod prysznic adidas, a pod paszkę nivea... Ja to akceptuję i mi nie przeszkadza forma "aplikacji" zalet produktów konkretnych firm. A co do tematu: słuchawki jak każde inne w tej klasie - niezłe, ale i tak nie kupię (nie na moją kieszeń)
    hogg, 2010-05-22 10:23:45
    zgłoś
    Ile zarabiasz i ile chciałbyś zarabiać?
    \'lusius\' napisał(-a):Może nie jesteś tego świadom, ale przeliczanie walut jest możliwe.Oczywiście, że jestem tego świadomy tylko powiedz mi jaki jest sens przeliczania na PLN mieszkając za granicą, żyjąc tam i zarabiając w ichniej walucie???
    hogg, 2010-05-22 10:34:47
    zgłoś
    kobiece oświadczyny
    Klasyka jak z podręcznika: koleś ma kobietę, bzykanko za free więc nie ma co się spinać. Małżeństwo, dzieci,odpowiedzialność... A nuż znajdzie się coś lepszego... Howgh
    hogg, 2010-05-23 19:27:01
    zgłoś
    kobiece oświadczyny
    CYTAT(Borys @ 23-05-2010, 19:03) Ale oni są już 6 lat razem, a On mega-bałaganiarzem, którego nie chciałaby żadna kobieta... Otóż to.... 6 lat razem i nic?Można oczywiście dorabiać ideologię, zachwycać się nad życiem na kocią łapę itd, ale dziewczyna sądzę ma prawo oczekiwać po takim czasie konkretów. Zegar tyka, a za rogiem czai się młodsza (potencjalnie oczywiście) Więc ja to interpretuję w jeden sposób, a bajki o niezdecydowaniu to można sobie włożyć... Że niby kolo na co nie jest gotowy? Na małżeństwo? Przecież niczego to podobno nie zmienia, ludziom nie jest potrzebny papierek i bla bla bla... Owszem-zmienia. Dziecko także. Pozdrawiam ciepło
    hogg, 2010-05-24 17:36:18
    zgłoś
    Okulary przeciwsłoneczne
    Na allegro TYLKO i wyłącznie, jesli przymierzyłeś identyczne gdzieś w sklepie wcześniej. Sam się tak naciąłem niedawno-wyglądały fajnie, ale okazały się za duże. Na szczęście udało mi się je odsprzedać
    hogg, 2010-05-24 17:38:26
    zgłoś
    Jaki szampon i odżywka ?
    Wypróbuj DERMENĘ (do kupienia w aptekach lub na allegro kilka złociszy taniej-oczywiście też z jakiejś apteki) Cena ok 30 zł. Działanie: zapobiega wypadaniu włosów i stymuluje ich odrastanie.
    hogg, 2010-05-24 17:43:25
    zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH: poznaj finalistów!
    Tak z ciekawości: czy uczestnicy konkursu są w jakiś sposób sprawdzani pod kątem zażywania anabolików, sterydów etc?
    hogg, 2010-05-25 21:25:18
    zgłoś
    Słuchawki dla aktywnych
    Niezmiennie polecam ten produkt:http://www.sony.pl/product/nws-w-seriesStrzał w 10 dla aktywnych, pozdrawiam
    hogg, 2010-05-25 21:28:10
    zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH: poznaj finalistów!
    Nikogo nie podejrzewam, tak tylko się zastanawiałem... Chociaż zawsze znajdzie się jakaś czarna owca A 12 wspaniałych podziwiam (nie tylko ja - moja żonka także
    hogg, 2010-05-25 21:47:40
1 2 3 ... 71
STRONA 2 z 71
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij