REKLAMA

Profil hawk1987

zgłoś
    Trening a rower
    Witam, mam pytanie, wszedzie sie pisze ze trening 3 razy w tygodniu bo jak czesciej to mozna uzyskac efekty odwrotne do zamierzonych. Trenuje 3 razy w tygodniu ale chcailbym tez popracowac nad miesniami nog, kondycja i spalic troche tluszczu. Moje pytanie brzmi czy dobrym rozwiazaniem bedzie ze np. Poniedzialek-trening, wtorek-jazda na rowerze, sroda-trening, czwartek-jazda na rowerze, itd.?Jeszcze dodam, ze podczas treningow malo trenuje miesnie nog.Z gory dzieki za odpowiedz.
    hawk1987, 2009-05-22 09:05:49
    zgłoś
    Trening a rower
    Traningu nog nie pomijam calkowicie, ale nie jest to trening (glownie przysiady bez obciazenia) taki jak na obrecz gorna. Niestety nie moge zbytnio obciazac nog sztanga itp. poniewaz zabronil mi lekarz (jestem po operacji biodra).Akurat na rowerze moge jezdzic i pomyslalem ze to bylby dobry trening.Dzieki za rade.
    hawk1987, 2009-05-22 11:10:50
    zgłoś
    Uciekająca kasa
    Ja mam banalny sposób, kiedy wypłata wpływa na konto, zakładam lokatę na tyle i tyle, to jest mój sposób na oszczędzanie. Może teraz trochę ryzykowny, ale kryzys jest chyba przesadzony.
    hawk1987, 2009-06-10 15:33:26
    zgłoś
    Uciekająca kasa
    Luki,Osobiście znam przypadek dokładnie z lokatą, że bank zbankrutował i nie wypłacił kasy. Wiadomo różnie bywa, ja tam się nie boję, wystarczy wybierać pewniejsze banki. BTW: nie chciałem rozpocząć wątku o kryzysie
    hawk1987, 2009-06-10 22:50:00
    zgłoś
    Uciekająca kasa
    CYTAT(sven @ Jun 10 2009, 22:53 PM) Jesli nick oznacza Twoj wiek, to jestem pełen podziwu że już teraz tak lokujesz kase.Tak nick oznacza mój wiek, dziwie się trochę osobom, które np. mają jakieś większe oszczędności i np. pieniądze te leżą w szafie zamiast na siebie zarabiać na lokacie albo koncie oszczędnościowym. Szczególnie teraz kiedy banki prześcigają się w różnych "promocjach". Przecież można również założyć lokatę z możliwością wypłacenia pieniędzy w każdej chwili. Może kiedy wielu ludzi ogląda warunki lokat np. na 3-4 miesiące to myśli, że to mała kwota, że długo itd. ale jak się to policzy na rok, to nikt nam nie przyzna premii w pracy np. 500-600zł. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, dla tych którzy nie wykorzystują całej wypłaty, a po prostu nie mogą się powstrzymać od wydawania pieniędzy, albo mają oszczędności a cały rok leżą w szafie .Z tymi kartami to prawda, kartą "łatwiej" się płaci...Acha i jakby coś, to nie jestem pracownikiem banku
    hawk1987, 2009-06-11 07:32:20
    zgłoś
    Tasiemce, ale nie w organizmie
    Z seriali oglądam tylko dr. House'a.
    hawk1987, 2009-06-11 07:36:36
    zgłoś
    Piwo
    Najbardziej mi smakuje Pilsner Urquell, a z naszych to Lech.
    hawk1987, 2009-06-11 07:42:40
    zgłoś
    Uciekająca kasa
    hmm jasne na giełdzie da się zarobić i to wielkie pieniądze, ale z doświadczenia znajomych jakość nie chce próbować (chyba, że wirtualnymi pieniędzmi). Większość znajomych straciło pieniądze, albo wyszli na 0, chociaż mam kumpla który zarobił ok 16 000zł, ale jakość mnie to nie przekonało bo się na tym tak dobrze nie znam.No ale każdy ma wybór jak chce zainwestować pieniądze (lokaty, giełda, nieruchomości,...) trzeba tylko trochę chęci i czasu, z którym jest już gorzej:)
    hawk1987, 2009-06-11 13:04:48
    zgłoś
    odchudzanie
    shaman, jak najbardziej potwierdzam. Gdy zacząłem ważyć 93 kilo przy 175 cm wzrostu to się opamiętałem (całe szczęście) i próbowałem coś z tym zrobić, no ale miałem jak to się mówi słabą silną wolę i efektów nie było żadnych. Potem poczytałem trochę MH, ograniczyłem cukry, słodkie napoje (od pepsi byłem uzależniony) i ogólnie zmieniłem sposób odżywiania się. Plus do tego co drugi dzień ćwiczenia (nie ćwiczę jakoś strasznie długo od 20-40 min co drugi dzień) czasem jazda na rowerze. No i teraz mam -17 kilogramów. Oczywiście odchudzanie nie było przyjemne przez ok 2 tygodnie, ale teraz jak opuszczę mój trening to mam wyrzuty sumienia (chyba zmieniłem uzależnienie ). Także nic tylko do roboty, trochę to potrwa zanim efekty będą widoczne, ale warto. Aha i nie ściemniać, że nie ma czasu bo sam pracuję 8,5 godziny dziennie, 1,5 godz dojazd do pracy plus szkoła w weekendy i znajduję czas.
    hawk1987, 2009-06-12 11:39:10
    zgłoś
    Czy Panowie uważają że gra na gitarze to dobry wabik na dziewczyny?
    Też gram na gitarze, chociaż zawsze grałem raczej dla siebie, bo po prostu mnie to bawi. Muszę jednak przyznać, że jak gram "Nothing else matters" to mojaej drugiej połowie nogi się uginają . Dobrze, że lubi też trochę ostrzejsze dźwięki bo bym poleciał z gitarą na złom.
    hawk1987, 2009-06-15 08:33:29
1 2 3 ... 14
STRONA 1 z 14
REKLAMA