REKLAMA

Profil godfather

zgłoś
    Spotkanie, Zgromadzenie, Zjazd itp.
    Hustla ja kiedyś pisałem do Brylanta na pm że chętnie wpadnę do krk i zrobimy trening razem... wszystko ok tylko powaliłem że to ty jesteś z krk a nie on Ja także jestem chętny aby się spotkać i dojadę do krakowa, zróbmy spotkanie województwami a nie miastami....co wy 300km nie dojedziecie ?? Do południa zrobimy wspólny trening na siłowni czym bardziej brudna tym lepsza "ogień w szopie" będzie!! potem zjemy jakieś mięso i aminokwasy, a wieczorem Hustla pokaże nam zakazane miejsca w krk, tylko nocleg załatwimy a akademiku na lewo i będzie idealnie.
    godfather, 2010-12-29 22:46:27
    zgłoś
    Spotkanie, Zgromadzenie, Zjazd itp.
    No jasne ja rozumiem , ja jestem elastyczny, także się dostosuje do reszty.
    godfather, 2010-12-30 13:21:21
    zgłoś
    Lud domaga się zmian
    Shoutbox to loteria, raz się przyjmuje i ludzie rozmawiają z sensem, a drugim razem jest taki sajgon że trzeba by to sprzątać bo ludzie nie potrafią pisać z zasadami powszechnej kultury i moralności.Ale oczywiście warto spróbować
    godfather, 2011-01-11 17:28:20
    zgłoś
    Userzy i tematy szczegolnej troski
    \'Brylant\' napisał(-a):W 100% podzielam, robi z forum i forumowiczów bydło...jak to nadal tak będzie wyglądało, to ja się stąd wynoszę...Nie wiem czy zauważyliście, że odkąd Don robi co chce na forum to inni zaczeli tym samy co on językiem sie do siebie zwracać na forum? robi sie takie schamiałe forum na wzór SFD..Panowie, donJAZYResko załapał bany na nie jednym już forum sportowym. On po prostu taki jest i nie zmieni się, ban to jedyny sposób na tego osobnika !
    godfather, 2011-04-04 14:21:47
    zgłoś
    Jaką sieć polecacie?
    Przerobiłem już wszystkich naszych operatorów. W taryfach prywatnych i firmowych, PLAY obecnie nie ma konkurencji jeśli chodzi o koszty w używaniu telefonu Takie moje zdanie.
    godfather, 2011-04-04 14:24:55
    zgłoś
    Blogi
    Przydał by się, zachęca ludzi do stukania wpisów.
    godfather, 2011-04-05 22:33:31
1 ... 20 21 22
STRONA 22 z 22
REKLAMA