REKLAMA

Profil godfather

zgłoś
    Ulubiony dowcip :)
    Pani nakazała dzieciom napisać wypracowanie, które miało by się kończyć zdaniem "matka jest tylko jedna."Na drugi dzień pani każe dzieciom przeczytać co napisały.- Małgosiu przeczytaj co napisałaś!- Mama jest kochana utula nas do snu wyprowadza nas na spacery kupuje nam rowery. Matka jest tylko jedna- Gosiu 5 siadaj!W końcu pani przepytała już całą klasę został tylkoJasiu.- Jasiu przeczytaj co napisałeś!- W domu balanga, wódka leje się litrami, goście rzygają na dywan. Kiedy wódka się skończyła matka do mnie: Jasia idź do kuchni i przynieś 2 wódki. Idę do kuchni otwieram lodówkę i drę się z kuchni- Matka jest tylko jedna!!
    godfather, 2009-08-20 11:00:56
    zgłoś
    Interwały
    Zgodzę się z przedmówcą, ma sporo racji !Także nie umiem powiedzieć czy HIIT ma jakiś wpływ na poziom testosteronu, myślę że nie bo niby czemu? To ćwiczenia z ciężarami powodują większe wydzielanie hormonów które nas interesują takich jak IGF-1, HGH i testosteronu, dzięki ćwiczeniom złożonym to są między innymi siady,wyciskania,martwe ciągi itp.Wiem na pewno że HIIT jest lepszy niż tradycyjne aeroby bo:- jeśli wykonamy go poprawnie to w przeciągu 20minut spalimy podobną ilość kalorii jak przy aerobach trwających 60minut !- krótszy czas wysiłku przełoży się na mniejsze straty w naszych mięśniach, a oto nam chodzi! Dlaczego napisał już Borys.- Zaoszczędzimy sporo czasu .Wiem także że nie wykonujemy tego treningu w dni kiedy robimy trening na siłowni i nie możemy go łączyć z aerobami.Najlepiej zacząć od 30sec truchtu i 10 sekund sprintu, a więc trucht ( 55-60% tętna max),a sprint (90-100% max tętna).pozdrawiam
    godfather, 2009-08-20 11:38:17
    zgłoś
    Zielona herbata
    Dokładnie, ja posiadam duży zaparzacz 1,5litra, sypie raz zieloną herbatę w liściach i jest na 2dni, po wypiciu trochę dosypuje świeżej i znowu mam na 2 dni, po tym czasie wylewam.
    godfather, 2009-08-20 11:44:28
    zgłoś
    Zielona herbata
    Dzieki poprawie się A kto wie jaki ma wpływ temperatura 70-90 C ? czyli mniejsza niż wrzątek. i dlaczego taka właśnie ma być ?
    godfather, 2009-08-20 18:28:18
    zgłoś
    Jak długo czytacie Men's Health?
    Gratulacje Biernac - 11 KG ! tak trzymaj.Ja osobiście czytam od samego początku Mimo tego że głównie zainteresowałem się tą gazetą poprzez siłownie, to artykuły na temat sexu i życia bardzo mi się spodobały .
    godfather, 2009-08-24 21:28:17
    zgłoś
    Nowy przycisk wideo
    CYTAT(bobas @ Jul 20 2009, 22:41 PM) czy mozna wrzucic film z kazdej strony? CYTAT(MH Admin @ Jun 19 2009, 14:58 PM) Obsługiwane są poniższe serwisy:YouTube (www.youtube.com)GoogleVideo (video.google.com)LiveLeak (www.liveleak.com)Veoh (www.veoh.com)GameTrailers (www.gametrailers.com)iFilm (www.ifilm.com)Revver (www.revver.com)BrightCove (www.brightcove.com)MySpaceVideo (vids.myspace.com)CollegeHumor (www.collegehumor.com)vSocial (www.vsocial.com)Guba (www.guba.com)Glumbert (www.glumbert.com)Jeżeli ma ktoś przeróbkę moda Video BBCode v1.0.1 umożliwiającą wklejanie wideo z polskich serwisów (patrz.pl, wrzuta.pl) to prosimy o udostępnienie. Nie będziemy musieli sami nad tym siedzieć bobas czytaj ze zrozumieniem
    godfather, 2009-08-24 21:30:01
    zgłoś
    REDUKCJA
    Spokojnie chłopaki, nie każdy od razu wszystko wie!Serf - na takiej diecie jaką teraz stosujesz efekt będzie zupełnie odmienny, tracisz jedynie mięśnie.Pewno chciałbyś mieć taki mięśnie brzucha?Uwierz przedmówcą że potrzebna ci dieta na wzrost mięśni,a nie dieta redukcyjna.To działa w ten sposób że czym więcej mięśni posiadasz tym łatwiej jest ci utrzymać niski poziom tłuszczu i dobrą formę.Także musisz je zbudować i dopiero wtedy będziesz mógł liczyć na mięśnie brzucha jak gość powyżej.Musisz poczytać trochę o podstawach treningu,odżywiania i suplementacji.Masz typ budowy ektomorficzny, musisz skupić się na ćwiczeniach wielostawowych, krótkie intensywne treningi 3x ma tydzień + 2-3 x tydzień aeroby o niskiej intensywności, nie HIIT!!Pomożemy ci na pewno, ale musisz podjąć decyzje czy chcesz nas posłuchać i zabrać się za porządne jedzenie pisz jak masz pytania pomoge na tyle ile potrafię!Tu masz coś dla motywacji :
    godfather, 2009-08-25 09:57:31
    zgłoś
    REDUKCJA
    CYTAT(Serf @ Aug 25 2009, 9:04 AM) Dzięki za wsparcie Właśnie myślałem o treningu 3razy w tygodniu krótkim i intensywnym bo sama siłownia jest dla mnie strasznie statyczna i nudna - wolę pobiegać, pograć w piłkę itd. Czy jest jakiś rodzaj treningu, który mógłby właśnie spełnić takie wymagania?Ty jesteś hardgeinerem, aby zbudować mięśnie musisz jeść +500kcal do zapotrzebowania, dieta to podstawa a siłownia nie może cie nudzić to musi być twój nowy przyjaciel którego chętnie odwiedzasz, ale nie za często. Proponuję poczytać trochę artykułów na stronie głównej w dziale fitness, na pewno znajdziesz jakiś trening dla siebie, wtedy wklej go do odpowiedniego działu jakim jest trening, tam go ocenimy i podpowiemy co dalej.Ale zawsze po przerwie zaczynaj od treningu ACT - tutaj masz o nim sporo Trening obwodowy na dobry początekDiet także jest sporo na stronie, wybierz coś pod siebie.Z suplementów mogę ci polecić :- geiner - zastępuje posiłek - białko jako uzupełnienie dietyResztę wynalazków takich jak kreatyna,no-boostery itp zostaw sobie na potem teraz twoje ciało przy odpowiednim treningu i tak super zareaguje. Ale tak jak piszę odpowiednia dieta to 70% sukcesu!
    godfather, 2009-08-25 11:15:32
    zgłoś
    Ulubiony dowcip :)
    Jest pewien człowiek, który nazywa się Buba. Wszyscy go znają i on też wszystkich zna. Pewnego razu założył się z szefem ze wszystkich zna i mu to udowodni.Buba: Podaj jakąś osobę i ci udowodnię, że ją znamSzef: No dobrze. Jestem pewien, że nie znasz Arnolda Schwarzeneggera.Szef z Bubą idą na jego plan filmowy no i mówi do Arnolda.Buba: Siema stary! Kope lat.Arnold: Cześć Buba przyjacielu.Na to szef mówi.Szef: No OK. Arnolda mogłeś znać bo to aktor i polityk, ale na 100% nie znasz Georga Busha.Ida razem do Białego domu i podchodzą do prezydenta.Buba: Cześć kolego jak tam żyjesz?George: Dobrze, a co u ciebie?Szef: Dobrze mogłeś znać Georga bo jest prezydentem , ale na pewno nie znasz Benedykta XVI.Lecą do Watykanu stoją na placu św. Piotra.Buba: Ty tu poczekaj a ja pomacham ci z tamtego balkonu z papieżem.Jak już Buba pomachał szefowi z szedł na dół szefa zabierała karetka pogotowia. Buba podchodzi do szefa i mówi.Buba: Szefie co się stało?Szef: Jeszcze zniosłem to, że pomachałeś z Benedyktem z tamtego balkonu, ale nie wytrzymałem gdy podszedł do mnie jakiś mały Wietnamczyk i spytał się kto stoi obok Buby.
    godfather, 2009-08-25 11:22:13
    zgłoś
    Siłownia i basen
    Po pierwsze czy uważasz że post na temat siłowni i basenu pasuje do działu "Styl/Image" ?? bo ja nie, są od tego inne odpowiednie działy. Admin na pewno przeniesie temat ale musisz mu wysłać czteropaka! Co do pytania to dobrym pomysłem będzie także taki rozkład :poniedziałek -> siłowniawtorek -> basenśroda -> siłowniaczwartek -> basenpiątek -> siłowniasobota -> wolneniedziela -> wolneTutaj masz trening od którego zacznij :Trening obwodowy na dobry początek
    godfather, 2009-08-25 11:31:32
1 2 3 ... 22
STRONA 1 z 22
REKLAMA