REKLAMA

Profil goclik

zgłoś
    8 rzeczy, których ona u Ciebie nienawidzi
    CYTATWiększość moich kłótni z facetem zwykle zaczyna się tak: najpierw milczę ostentacyjnie przez 3 lub 4 godziny, aż mój chłopak zacznie podejrzewać, że coś jest nie tak."Widzę, że jesteś wkurzona - mówi on. - Co znowu zrobiłem?""Nic - odpowiadam. - Nieważne, nie jestem zła."CYTATMój chłopak zwraca mi jednak uwagę na istotną kwestię: przez większość czasu kompletnie nie ma pojęcia, o co mi chodziI w tym właśnie leży cały problem. Zamiast zwyczajnie powiedzieć o co chodzi to trzeba się bawić w jakieś [beeep] gierki, które są nikomu niepotrzebne i komplikują nawet najprostszy problem.
    goclik, 2009-08-10 22:37:36
    zgłoś
    W pazdziernikowym numerze MH...
    Witam.Nie wiedziałem gdzie to napisać i do kogo zgłosić się z tą prośbą więc zrobiłem to tutaj.W ostatnim numerze w artykule "100 grzesznych sposobów na lepsze życie" są świetne zdjęcia.Konkretnie chodzi mi o zdjęcia ze stron 56/57, 63 oraz 72/73.Czy jest jakaś szansa abym dostał je w pliku .jpg lub .png?Nie chce ich używać do żadnych celów komercyjnych ani nigdzie publikować. Poprostu chciałbym je ustawić sobie na tapete Pozdrawiam
    goclik, 2009-09-25 16:03:50
    zgłoś
    W pazdziernikowym numerze MH...
    Szkoda. Na szczęście jednak udało mi się znaleźć kilka jej zdjęć. Gdyby to kogoś interesowało to na zdjęciach jest Gabriela Barros i link ze zdjęciami http://gabriella-barros.vvo.pl/Pozdrawiam
    goclik, 2009-09-25 18:26:37
    zgłoś
    Dyskoteka
    Idąc na dyskoteke ide się pobawić i wyszaleć po całym tygodniu pracy i nauki a nie żeby kogoś poznać. Jeżeli jednak nadarzy się okazja to nawet nie usiłuje z nią rozmawiać. Nie ma to większego sensu jak sam zauważyłeś.Najlepiej jest poznać dziewczynę zaczynając z nią tańczyć. Gdy widzisz, że jest Tobą zainteresowana to proponujesz jej zmianę lokalu na jakiś spokojniejszy i tyle.
    goclik, 2009-10-03 15:26:10
    zgłoś
    3 lata młodsza dziewczyna czy warto ??
    A według mnie taka różnica (a nawet i większa) jest jak najbardziej ok. Kobiety rozwijają się i dorastają dużo szybciej niż mężczyzna. Przyjmuje się, że do wieku kobiety należy dodać 2 lata. Czyli jeżeli ma 16 lat to jest emocjonalnie dojrzała jak jej rówieśniczki w wieku 18 lat. Z tego też powodu koledzy z jej własnej klasy wydają się jej dziecinni. Oczywiście nie w każdym przypadku ma to zastosowanie.Porozmawiaj z nią, poznaj. Przekonaj się czy dobrze czujesz się w jej towarzystwie i odwrotnie. Jeżeli tak to nie widzę przeszkód aby spróbować. Za rok/dwa nawet nie zauważycie dzielącej Was różnicy
    goclik, 2009-10-03 15:38:28
    zgłoś
    "Daj mi jeszcze jedną szansę"
    Jak wyżej. Za każdym razem powody zerwań były absurdalne i oczywiście obciążające mnie. Raz nawet dziewczyna zarzuciła mi, że kocham się w przyjaciółce która nas ze sobą poznała oraz która nawiasem mówiąc ma męża i dziecko.Tłumaczyłem, że nie jestem i nigdy nie byłem w niej zakochany ale jakoś nie mogło to do niej dotrzeć...Co do tematu to nigdy nie próbowałem wrócić do byłej dziewczyny. Sam też nigdy nie przebaczyłem na tyle aby ponownie być z nią w związku. "Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki"
    goclik, 2009-10-04 13:43:37
    zgłoś
    Niekontrolowane flirtowanie!
    Według mnie bardzo dobrze zrobiłeś stawiając jej tego typu "ultimatum". Brawo! Jeżeli dalej będzie się tak zachowywała to nie ma sensu tego ciągnąć. Jak to mówią "tego kwiatu jest pół światu"
    goclik, 2009-10-04 19:37:26
    zgłoś
    Motywująca tapeta ;)
    A to jest tapeta mojej własnej produkcji. Nie jest to tematyka sportowa ale zrobiłem ją na czas sesji gdy zamiast się uczyć siedziałem przed komputerem
    goclik, 2009-10-25 15:03:09
    zgłoś
    Zakłady Bukmacherskie :)
    Ja również obstawiam na bet-at-home.Moja zabawa z serwisem zaczęła się emaila reklamującego serwis, w którym zamieszczony był kod. Po jego wpisaniu otrzymywało się 5 zł na konto do grania. W ten sposób wygrałem i wypłaciłem swój pierwszy 1000 zł.Ogólnie jestem do przodu bo włożyłem w gre jakieś 150 zł a wypłaciłem około 3000 zł.
    goclik, 2009-10-26 14:21:51
    zgłoś
    Zakłady Bukmacherskie :)
    CYTAT(*Luki* @ Oct 27 2009, 18:21 PM) Podobno TurboDymomen zawstydzil polskich pilkarzy...Niestety, 150% z zera to nadal zero
    goclik, 2009-10-27 18:08:21
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA