REKLAMA

Profil gatol

zgłoś
    Wymiana tłumika - do rozpadu?
    A ja widziałem jak gościowy tłumik w zasadzie prawie odpadł na trasie. Pokazaliśmy mu, że coś jest nie tak i zjechał, ale gdyby nie to, pewnie by spowodował wypadek. Raszer - nie przesadzaj. Tyle to nawet chiński szajs przetrwa. Spodziewam się, że Ferroz na spokojnie przez kilka lat będzie w bardzo dobrym stanie, a dalej auto pójdzie do nowego właściciela. 
    gatol, 2014-07-10 12:01:56
    zgłoś
    Pasta bez fluoru?
    A ja już mam ajonę. Na razie nie widzę, żeby pasta z fluorem jakoś specjalnie przewyższała tą bez niego, ale na recenzje przyjdzie czas. Zakładam, że wkrótce będę miał to, co chciałem mieć.
    gatol, 2014-07-21 07:37:27
    zgłoś
    Pasta bez fluoru?
    Ale wiesz... duże znaczenie ma tutaj również dieta. Ci ludzie nie mają zębów zniszczonych wieloma pokarmami naszych cywilizacji. Słodycze, kolorowe napoje, długo można wymieniać. To one są odpowiedzialne za taki stan rzeczy.
    gatol, 2014-07-28 07:49:15
    zgłoś
    Kosmetyki do golenia
    Pre Shave, też z HB, to płyn przed goleniem - wpływ na moją skórę znakomity, zero jakichkolwiek śladów, wszystko wygląda ładnie i zdrowo. Skóra nie jest podrażniona - próbujcie, powinniście coś zdziałać.
    gatol, 2014-07-29 12:43:59
    zgłoś
    Parking Okęcie
    Na Okęciu to np. START parking. Kilka minut od lotniska, cena niska, transport, a nawet nie naliczają dodatkowej opłaty jeśli ze względu na opóźnienie samolotu auto stoi dobę dłużej. Za każdym razem auto zostawiamy tam - po prostu tanie i sprawdzone miejsce.
    gatol, 2014-08-25 14:28:06
    zgłoś
    Trądzik,pryszcze,wypryski
    Krzysiek - moim zdaniem przyczyny są najczęściej genetyczne. Dieta nie ma aż takiego znaczenia, chociaż najczęściej jest to nam wmawiane, bo tak wygodniej.
    gatol, 2014-09-12 13:01:49
    zgłoś
    Problem z Trądzikiem (zdjęcia)
    Mnie np. zmiana diety nic nie dała. Ze środków, które faktycznie pomagają to na pewno Iqface. W moim przypadku po kilku tygodniach udało się wyeliminować wszystko, a w pewnym momencie wstydziłem się pokazywać na ulicy, nie chodziłem na imprezy. Kuracja trwała w sumie kilka tygodni, pierwsze zmiany po kilku dniach - szkoda tylko jednego, straconego czasu na cudowne, naturalne metody ;/
    gatol, 2014-10-07 12:38:18
    zgłoś
    Problemy z szybkim wytryskiem
    Niewiele środków faktycznie pomaga, większość to szajs, uważaj też na legalność - masa produktów sprzedawanych jest na lewo, sprawdzaj w bazie GIS. Z polskich środków jest np. iqman, które pomaga. Nie oczekuj od razu cudów, ale po kilku tygodniach będziesz w stanie się normalnie bzykać.
    gatol, 2014-10-10 13:56:06
    zgłoś
    facet nie chce seksu? moze ktos mial podobnie?
    Najczęściej chodzi o problemy z erekcją czy wytryskiem. Faceci nie chcą się dzielić takimi problemami, a tym bardziej kochać jeśli pryskają przed penetracją. Są środki, które pomagają, np. iqman, ale to musisz namówić go na dłuższą kurację. Oczywiście zakładając, że w tym właśnie tkwi przyczyna problemu.
    gatol, 2014-10-16 13:37:18
1 ... 6 7 8
STRONA 8 z 8
REKLAMA