REKLAMA

Profil gatol

zgłoś
    paintball - od czego zacząć?
    To co pokazujesz to bardzo mało. Wychodzi mi, że 500 złotych wystarczy na start. Z tego co piszą ludzie to przez rok-dwa można działać na tym samym markerze. Mundur też wystarczy na długo. A ten market nie wymaga niczego? Po prostu wrzucasz kulki i strzela? Musi się chyba czymś żywić, prawda?
    gatol, 2014-02-10 12:44:41
    zgłoś
    Będę teraz na weekendzie w Hobby4men to może faktycznie złożę jakiś sensowny zestaw, tak żeby mieć całość gotową przed wakacjami, zanim zrobi się ciepło. Kupiłem już wiatrówkę, wciąga, ale kurde, to tylko strzelanie do tarczy, butelek i puszek. Raz byłem na paintballu - zabawa rewelacyjna, ale wszystko było własnością tego gościa, co jest właścicielem toru. Usługa droga, gdybym miał wszystko własne, można by sobie na to pozwolić częściej.
    gatol, 2014-02-12 12:48:55
    zgłoś
    Bezinwazyjne usuwaniem wgnieceń w karoserii - warto?
    Warto, ale tylko jeśli robi to ktoś sprawdzony. W sieci są zestawy do samodzielnego usuwania wgnieceń i zabrało się za to wielu \"fachowców\". A generalnie usuwając to bez malowania zostawiasz kilka stówek w kieszeni. Ja zlecałem to firmie Airconstruction, jeśli masz zamiar usuwać to samodzielnie to odpuść - sam dorobisz sobie tylko kosztów.
    gatol, 2014-02-13 14:27:01
    zgłoś
    Ale przecież dokładnie napisałem, że paintball jest czymś zupełnie innym, więc nie rozumiem o co ci chodzi ;-)Na razie zaczynam od podstawy, ale później już odkładanie kasy na :D 
    gatol, 2014-02-14 11:55:06
    zgłoś
    Jaka pasta do zębów na krwawiące dziąsła ?
    Kiedy problem się pojawił to kupiłem pastę ajona, zmieniłem szczoteczkę na miękką. Mniej więcej po jednym tygodniu problemów już nie było. Od tamtej pory krwawienie się nie pojawiło, ale na razie minęło zbyt mało czasu, aby móc powiedzieć, że wszystko jest optymalnie...
    gatol, 2014-02-17 07:42:40
    zgłoś
    Prawdy i mity o wybielaniu zębów
    Nigdy nie wybielałem, po prostu myję 3 razy dziennie zęby. Nie pale fajek, nie piję kawy, herbata tak, ale raczej bardziej lurowata. Wcale nie tak dużo trzeba żeby mieć białe zęby, a już na pewno kompletnie nie wchodzi w grę zabieg. I koszt wysoki i korzyści raczej mizerne.
    gatol, 2014-02-20 07:46:46
    zgłoś
    Trądzik,pryszcze,wypryski
    Aplikator na wypryski od Hildegard Braukmann. Jedyny produkt, który faktycznie działa i przynosi trwałe efekty.Bo u mnie swego czasu, po tym jak usunąłem trądzik, więcej już się nie pojawił. A skóra pozostała bez podrażnień i zaczerwienień. I to ma sens.
    gatol, 2014-02-24 08:39:32
    zgłoś
    Prawdy i mity o wybielaniu zębów
    Wszyscy to wiedzą, bo jest to oczywiste, ale każdy też woli iść na skróty. Wiadomo, że nic pozytywnego z tego nie wyjdzie, ale cóż poradzić, ludziom? Ja po prostu myję zęby, zmieniam systematycznie szczoteczkę, staram się ogólnie dbać o higienę i to wystarczy, cudowne wybielanie nie jest tutaj potrzebne.
    gatol, 2014-03-05 07:41:09
    zgłoś
    Buty na wiosnę/lato
    Bez wielkich rewolucji, rewelacji, ale dokładnie takie buty jakie najbardziej lubię. Zdjęcie pochodzi ze sklepu Merg. 
    gatol, 2014-03-12 14:11:09
    zgłoś
    Buty na wiosnę/lato
    Patrz posty na poprzednich stronach to zrozumiesz o czym piszę. Buty mają być wygodne, ładne, w dobrym kolorze.Optymalnie jeśli są również bardzo dobrej jakości. Wtedy można powiedzieć, że są wartościowe.Rurek do takich na pewno nie założysz :P
    gatol, 2014-03-14 13:05:57
1 ... 2 3 4 ... 8
STRONA 3 z 8
REKLAMA