REKLAMA

Profil gatol

zgłoś
    ubrania na "obiadki"
    Buty trekingowe, znaczy się coś takiego jak na foto: I poważnie nosicie do czegoś takiego rurki?
    gatol, 2014-01-21 10:17:29
    zgłoś
    Wymiana tłumika - do rozpadu?
    I chyba tak będzie trzeba zrobić. Tak patrzę to jest jeden problem -> http://tlumik-samochodowy.pl/tlumik-samochodowy-skoda-fabia-11383.html Nie ma oryginalnego tylko zamienniki. No i teraz czy zamiennik nie będzie jakimś szajsem. Niby już chciałem zamówić, bo czym się okazuje, że nie ma rozwiązania pod moje auto, przynajmniej takiego, jakie bym chciał. Nawet nie jest napisane, kto jest producentem tego zamiennika.
    gatol, 2014-01-21 12:16:23
    zgłoś
    ubrania na "obiadki"
    Też mi się wydawało. Rurki wyglądają średnio męsko, chociaż kilka dni temu przymierzałem przypadkiem takie spodnie. Masakra.Co do obuwia, to postaw właśnie dokładnie na coś takiego, co ja pokazywałem. Powinny optymalnie pasować - ale na pewno nie do rurek. Takie buty kupisz za 100 zeta.
    gatol, 2014-01-22 09:07:15
    zgłoś
    Jaka pasta do zębów na krwawiące dziąsła ?
    Poważnie sama pasta wystarczy że to usunać? Od kilku dni przy szczotkowaniu za każdym razem pojawia mi się krew. Nie wiem czy to groźne? Nie jest tego dużo i szybko krwawienie ustaje. Powinienem coś z tym zrobić?
    gatol, 2014-01-23 07:41:03
    zgłoś
    Wiatrówki, repliki, paintball
    lil - z bron.pl wysłali mi kilka propozycji i chyba rzeczywiście to będzie ta najtańsza opcja.Podchodzę do tego właśnie na takiej zasadzie, jak opisujesz. Kupię najtańszą broń, sprawdzę czy to sport dla mnie i dopiero później zacznę ewentualnie na poważnie inwestować. Tak patrząc po internecie to bawi się w to mnóstwo osób. Pewnie i mnie się to spodoba.
    gatol, 2014-01-23 12:30:49
    zgłoś
    Wymiana tłumika - do rozpadu?
    Mieli to co chciałem, zamówienie jednak poszło. Faktycznie ludzie w kilku miejscach pisali o tym samym co ty - o tych niby kosztach. Widziałem też temat na elektrodzie. Kiedy będzie już wszystko naprawione to zabiorę się za oceny, ale chyba tłumik to można oceniać dopiero po kilku latach. Chyba że po kilku tygodniach pójdzie w ^&*() ;/
    gatol, 2014-01-23 12:44:08
    zgłoś
    Wiatrówki, repliki, paintball
    Podejrzewam, że to kwestia doświadczenia. Bo z tego co widzę to ci bardziej doświadczeni psioczą nawet na wiatrówki, które kosztują po kilkaset złotych. Startuję od absolutnej podstawy, pewnie w przyszłości zainwestuję w coś solidniejszego, ale jak na razie zostaję przy tym. Zorganizowałem sobie już kumpla, który interesuje się dokładnie tym samym. Powinno być fajnie ;-)
    gatol, 2014-01-24 12:10:59
    zgłoś
    Ciepłe zimowe buty na co dzień.
    Całe 139 zeta, ciepłe, nie przemakają (przynajmniej na razie). Chodzę w nich na co dzień. Kupowane przez internet.Jestem zadowolony, chociaż wiem, że koledzy potrafią zapłacić za nazwę buta 3-4 razy więcej.
    gatol, 2014-01-29 09:40:05
    zgłoś
    Prezent dla kolegi
    Oprócz dobrego ubierania w życiu trzeba też umieć wykonać podstawowe zadania domowe.Pomyśl o tym, może jego przyszła żona będzie ci wdzięczna ;-)
    gatol, 2014-01-31 13:31:15
    zgłoś
    paintball - od czego zacząć?
    Panowie, a czy któryś z Was ma jakąś większą ekipę, gdzie faktycznie każdy ma odpowiedni strój, broń, amunicję itp?Ile kosztuje coś takiego na starcie i jakie są koszty bieżące? Ile się płaci za wynajęcie samego toru?
    gatol, 2014-02-06 12:16:36
1 2 3 ... 8
STRONA 2 z 8
REKLAMA