REKLAMA

Profil gatol

zgłoś
    Wiatrówki, repliki, paintball
    Nie znalazłem żadnego podobnego tematu, więc założyłem nowy.Kto z Was bawi się w to? Żeby tak na poważnie, ale amatorsko zacząć bawić się wiatrówkami ile trzeba na początek wyłożyć gotówki? Mając 500 złotych jest sens w ogóle się zabierać za ten temat?
    gatol, 2014-01-09 12:56:25
    zgłoś
    Dzięki za bardzo konkretną odpowiedź. No właśnie - 500 zeta nie, a znajduję np. za 159 zeta, czyli w sumie śmieszna kasa. Ale czy to coś sensownego? Nie jest to poprostu zabawka? Pisza, że to replika karabinka Heckler&Koch G36C, magazynek mieści 20 kulek 6mm BB, 2kg wagi. Czy o czymś takim myśleć poważnie? Dasz przykład sensowego karabina przy którym nie wydam kosmicznej kasy?
    gatol, 2014-01-10 12:22:36
    zgłoś
    Endriu - mam jednego gościa  w rodzinie, który się jara tą tematyką, bo pokaźną kolekcję, ale mieszka dosyć daleko ode mnie. Osobiście nie znam nikogo z mojego miasta, ale sądzę, że w mieście liczącym 300 tysięcy osób znajdzie się kogoś, kto się w to bawi ;-) Co do wiatrówki np. bron.pl ma coś takiego za 150 zeta:  Z opisu: \"LIDER-23 jest markową wiatrowką wyposażoną w drewnianą kolbę z baką policzkową oraz celownik optyczny 4x20. Dodatkowym atutem są klasyczne w pełni regulowane przyrządy celownicze ze światłowodami TRU-GLO. Są to cechy niespotykane wcześniej w tej klasie cenowej.\" Dobra? ;-)
    gatol, 2014-01-13 12:23:07
    zgłoś
    Miejsce do zabawy się znajdzie. Co do broni dla Twojej dziewczyny - chyba lepiej już dać się okraść, bo jeśli strzeli do gościa i zrobi mu krzywdę, to jeszcze pójdzie siedzieć. Przecież nic nie ukradł, tylko spacerował po mieszkaniu. Taki kraj. Nakręciłem się na tą wiatrówkę za 150 zeta i chyba od niej zaczniemy. Kolter nie ma niczego tańszego. W sumie to i tak grosze.
    gatol, 2014-01-14 12:17:01
    zgłoś
    Lil - takie sytuacje również się zdarzają, ale takie napady to dotyczą wyłącznie ludzi bogatych - mega bogatych.Nikt nie ryzykuje takiego starcia dla ukradnięcia dvd...tromba - to przecież normalnie ma gwarancję, co nie?W takim razie zasugeruj coś -Ile trzeba zapłacić za sensowną wiatrówkę?
    gatol, 2014-01-15 12:39:45
    zgłoś
    Wymiana tłumika - do rozpadu?
    Czy tłumik wymieniacie co jakiś okres, czy dopiero kiedy przestaje działać?W moim przypadku po prostu tłumik robi się coraz głośny, ale wiadomo - jeżdżąc codzienie autem trudno ocenić jak bardzo wzrosła ta głośność. Jak to u was wygląda?
    gatol, 2014-01-15 13:00:55
    zgłoś
    Chyba aż tak źle w tym kraju to nie jest, chyba że ktoś faktycznie mieszka w bardzo niebezpiecznej okolicy.Pytałem o konkretne rady - pomożecie? Proszę o przykład wiatrówki, która ma sens na starcie, dla kogoś kto ma mizerne pojęcie na ten temat. Oczywiście chodzi o obracanie się w sensownych kosztach. Propozycje?
    gatol, 2014-01-16 12:27:24
    zgłoś
    Problem w tym, że jestem teraz w nowym mieście i nie mam jeszcze mechanika, któremu na 100% bym zaufał. A wiadomo, że lubią robić w ... Kogo się zapytam to słyszę, że może ten, ale... to i tamto. Wjadę na kanał, sam to dokładniej obejrzę. Może sobie poradzę. Ja szanuję innych ludzi - mnie też wkurza kiedy ktoś jedźi autem, które słychać na odległość kilometra.
    gatol, 2014-01-16 12:33:58
    zgłoś
    Częstochowa. Przeglądałem trochę fora, często pojawiają się wyzwiska na chińszczyznę. Pojawia się polska firma Ferroz (dla mnie anonimowa). W sumie to mam wrażenie, że w tym temacie chyba nie ma żadnej firmy, która jest jakimś liderem, co nie?
    gatol, 2014-01-17 12:38:55
    zgłoś
    Kupię to. Może i racja. Pytanie tylko czy przy taniej wiatrówce nie zniechęcę się do tematu.Ludzie na forach piszą, że z tak taniej wiatrówki to można strzelać conajwyżej do słoików, z odleglości 4 metrów ;-)No ale dobra, sprawdzę, to wtedy będę się mądrzyć.
    gatol, 2014-01-20 12:25:11
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA