REKLAMA

Profil fritki

zgłoś
    Blackberry?
    przez dlugi czas wyznawalem kult blackberry i uwazam ze to genialne telefony. gdyby nie zlodziejskie ceny uslugi w naszym kraju to bym uzywal rownie aktywnie jak w usa (tam wszyscy to maja). mialem curve, pearla, przez jakis czas bolda 9000. bold bije na glowe wszystkie komorki jakie mialem - tel idealny. teraz siedze na nokii e71 i jestem tez wniebowziety, ale mimo wszystko uwazam ze bb bold rzadzi swiatem (pod warunkiem ze zdecydujesz sie na aktywacje uslugi bb)
    fritki, 2009-09-20 13:03:53
    zgłoś
    Czy ktos ma BMW Z3
    Witam,planuje zakup zetki i jestem ciekawy czy moze ktos z was ja posiada i moglby podzielic sie swoimi spostrzezeniami ?mam kilka konkretnych pytan jak awaryjnosc, etc, no ale najpierw niech sie znajdzie jakis posiadacz pzdrp
    fritki, 2009-09-20 13:18:59
    zgłoś
    pizza palce lizać
    to nic trudnego, jest mnostwo przepisow w necie. grunt to odpowiednia mąka (tippo 00) i mocny piekarnik (~300st C).b czesto robie pizze samemu - jest o niebo lepsza od tych smieci z pizzy hut (buły nasączone tłuszczem).
    fritki, 2009-09-20 14:29:56
    zgłoś
    Xbox 360 slim, czy ps3?
    tylko ps.tez sie kiedys zastanawialem i jestem po wnikliwym researchu. wybralem ps3 i nie zaluje ani grosza. istny kombajn multimedialny - to taki mac wsrod konsol. granie to tylko 20% jego potencjalu.ps.mgs4 rzadzi swiatem
    fritki, 2009-09-22 20:42:46
    zgłoś
    Trzeba czytać skład produktu przed zakupem
    ja od jakiegos roku czytam kazda etykiete i juz szajby dostaje wszedzie znajde cos nie ok. na ogol sa to konserwanty i polepszacze, ale teraz juz nawet cukru sie czepiam. ktos tez tak ma ?
    fritki, 2009-09-22 20:49:14
    zgłoś
    Trzeba czytać skład produktu przed zakupem
    ja teraz siedze w finlandii do grudnia i skumaj ze nie ma ani jednej szynki w sklepie bez e250 (takie tam, rakotworcze)...ja glownie nie jem tego bo zauwazylem ze sie o niebo lepiej czuje, nie jestem ospaly, apatyczny, skora i wlosy lepiej wygladaja, etc. chyba ze to jakas autosugestia
    fritki, 2009-09-22 21:57:32
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    z moich na szybko przypomnianych sobie ulubionych filmow polecam:gran torino - zwlaszcza dla kogos kto byl w usa i czuje klimat interkulturowosci monachiumseven poundspursuit of happinessberlin calling - dla muzyki warty zobaczenia, ale sam film nie jakis hiper-megarighteous kill - pacino + de niro = wiadomo co the orphanage - najstraszniejszy horror jaki widzialem z inteligentnym straszeniem a nie jakies potwory..kurde, strasznie szybko zapominam co ogladalem
    fritki, 2009-09-23 19:14:14
    zgłoś
    POWERBALL
    mam to... na półce zabawa na tydzien czasu, potem ci sie nie chce i stwierdzasz ze prawie nic nie daje (nawet zakwasow nie czuc). nie marnuj kasy, lepiej zrob wlasny sprzet na przedramiona (kawalek kija, linka i nawijanie na wyprostowanych rekach 5-7kg w nachwycie, mozna tez w podchwycie, ale na wysokosci pasa - swietne cwiczenie przed tv, rece płonąąą)
    fritki, 2009-09-23 20:13:29
    zgłoś
    Golarka
    ja mam teraz faze na 'dwudniowy zarost' wiec sie podgalam trymerem babyliss - rewelacja. skora nie jest katowana bo zawsze troche zarostu zostaje + fajnie moim zdaniem wyglada.dodatkowo pod broda, na szyji i pod linia szczeki gole sie gillette fusion phenom. moja ex robila dla nich cos w robocie i dostawala po 5 golarek miesiecznie, wiec bardziej oplacalo mi sie brac nowa golarke niz kupowac nozyki ogolnie uwazam ze lekki zarost jest bardzo cool, grunt zeby sie podgolic pod broda, wtedy nie ma owlosionego tzw wieprza
    fritki, 2009-09-25 12:09:48
    zgłoś
    Sauna
    kilka dobrych wskazowek z mojego doswiadczenia w saunach (mam sucha w domu, obecnie siedze w finlandii wiec troche wiem na ten temat )- bez strojow kapielowych, tylko reczniki- myjemy sie mydlem/szamponem PRZED sauna, po seansie myjemy sie TYLKO wodą- pijemy przed seansem, nie w trakcie- na kamienie lejemy pod koniec pojedynczej sesji po konsultacji z innymi- temperatura jest indywidualna sprawa, zarowno 100 jest ok jak i 80. ja np wole posiedziec dluzej (13-15 min) w 80-85, niz 7-10 w 100-110. grunt to nie rywalizowac kto dluzej.- nie gadamy w saunie, to strasznie meczy i irytujenajbardziej denerwujacy sa ludzie ktorzy ida na saune nie majac o niej zielonego pojecia - warto poczytac kilka www i sie doszkolic = wiecej przyjemnosci dla siebie i INNYCH
    fritki, 2009-09-25 12:26:06
1 2 3 ... 7
STRONA 1 z 7
REKLAMA