REKLAMA

Profil fizzo88

zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH 2010: zaczynamy!
    Poszły już po ludziach maile z prośbą o powtórne przesłanie zgłoszenia swojej kandydatury (termin upływa 11 kwietnia).Tak więc czym prędzej wysyłać Panowie i mieć z głowy Wszystkim powodzenia!! Pozdrawiam
    fizzo88, 2010-03-31 23:45:04
    zgłoś
    Wycięte z treści maila, który był rozsyłany do zarejestrowanych na stronce: "...dmuchając na zimne, prosimy WSZYSTKICH uczestników konkursu "Czytelnik na okładkę MH 2010", aby nadesłali nam swoje zgłoszenie powtórnie (nawet jeśli bez problemów wypełnili formularz na naszej stronie i otrzymali potwierdzenie zgłoszenia), wysyłając je mailem na adres [email protected]"Trzeba przesłać trzy fotki oraz wszystkie dane, które wymagane są w formularzu na stronce:)
    fizzo88, 2010-04-07 17:48:34
    zgłoś
    Ankieta - konkurs "Czytelnik na okładkę"
    CYTAT(Waldemar @ 28-03-2010, 11:54) Ja się martwię trochę swoimi barkami, bo pani natura wyposażyła mnie w wąskie obojczyki i zeby z moimi barkami się coś działo muszę strasznie duzo pracować (przykladowo, moj znajomy o szerszych obojczykach stosunkowo latwo zdobywa masę miesniową na tej partii) Heh Waldemar mam to samo Też nie jestem zbytnio zadowolony ze swoich bareczków Ale wydaje mi się, że nie ma się co przejmować na zapas. Przyjrzyj się okładkom wielu MH - nie każdy z modelów ma jakieś super duże bary (chociażby ostatni kwietniowy numer;)). Wydaje mi się, że bardzo ważny jest brzuszek i ogólnie cała sylwetka:) A powiem Ci, że wyglądasz bardzo dobrze i masz duże szanse dostania się do finałowej dziesiątki To samo Hustla Was obojga możemy już wstępnie ocenić po avatarach, ale kto wie ilu jest jeszcze konkurentów godnych wam?? Sam tez bardzo chciałbym się dostać (wewnętrznie mi to spokoju nie daje - non stop myśle o tym konkursie ) ale nom zobaczymy;) Trzymam kciuki i mam nadzieje, że do zobaczenia w Warszawie na sesji finałowej Pozdro
    fizzo88, 2010-04-12 19:42:14
    zgłoś
    Hehe dostaniemy się wszyscy i wszyscy będziemy na okładce Będzie jak w pierwszej edycji, z tym, że nieco więcej opcji do kupienia w kioskach
    fizzo88, 2010-04-13 18:04:15
    zgłoś
    CYTAT(Waldemar @ 13-04-2010, 18:14) Co Ty, wszyscy będziemy na jednej I podpis "Ty też możesz być na okładce z kolegami z forum!" Hehe nom grupowe było by idealne Będziemy "reprezentacją" MH Ale w sumie jest jeszcze jedna opcja - będa wypuszczać co miesiąc jednego z nas Co prawda potrwa to może i nawet do przyszłego roku, ale każdy będzie usatysfakcjonowany, nieprawdaż??
    fizzo88, 2010-04-13 18:26:42
    zgłoś
    CYTAT(Hustla @ 13-04-2010, 18:45) fizzo88: Jak bys chciał 20 gości zmieścić na zdjęciu to były by problemy kto pójdzie na pierwszy plan, no i znowu trzeba by było robić selekcje.łeee tam selekcje jedną mogli by wypuścić Każdy by siebie gdzieś tam doszukał ...i było by co swoim dzieciom w przyszłości pokazać
    fizzo88, 2010-04-13 19:08:27
    zgłoś
    CYTAT(Goku @ 13-04-2010, 19:07) ja głosuje na Vegete, słyszałem że startuje genialny żółw też podobno wysłał swoje zgłoszenie na bank będzie w pierwszej dziesiątce
    fizzo88, 2010-04-13 19:11:24
    zgłoś
    CYTAT(Goku @ 13-04-2010, 19:16) To w tym roku ostra konkurencja podesłać komuś magiczne fasolki z "pewnego źródła " Dajesz!! Jak się posilę, to zabieram się za uzbieranie siedmiu smoczych kul i będę miał życzenie
    fizzo88, 2010-04-13 19:20:40
    zgłoś
    A ja dziś odebrałem telefon z redakcji!!!!! Dzwonili jeszcze do kogoś z forumowiczów??
    fizzo88, 2010-04-20 16:55:27
    zgłoś
    Z tym telefonem, to nie ściema - naprawdę dzwonili. Nom i dziwi mnie, że Waldemar się nie dostał Ale może faktycznie nie dzwonili jeszcze do wszystkich Trzeba poczekać na oficjalne ogłoszenie
    fizzo88, 2010-04-20 19:06:06
STRONA 1 z 2
REKLAMA