REKLAMA

Profil fill93

zgłoś
    Domowa siłownia
    Siema jestem nowySven ma racje ulica to najlepszy sposob, a tak na serio to nie zły pomysł tylko musisz miec duzo checi zeby cwiczyc na gruszce bo jak kupisz i po paru dniach stwierdzisz ze nie umiesz na niej cwiczyc i ci sie odechcialo to zonk ... Zastanow sie pozdro
    fill93, 2009-12-09 13:20:20
    zgłoś
    Problem - zalegająca skóra
    Witam Wszystkich mam problem następujący:mam 16 lat i rok temu schudlem 25 kg bo wazylem 95kg przy wzroscie 176 cm teraz waze obecnie 70kg.Martwie sie " luźną" skórą na brzuchu poniewaz przypomina ta galaretke cwicze brzuch (a6w, spiecia i inne cwiczenia znane mi) oraz biegam np. 2/3 razy w tyg po 40 min i chodze na silownie 2/3 razy w tyg (moj staż na siłowni to 1 rok - nie biorę zadnych odzywek i sterydów) smarowalem brzuch masciami ale nic nie pomagalo , inni mowia ze to skora a inni ze to jest tluszcz po skora . Marze o tym zeby wyrzeźbić kaloryfer tylko taki mocny a nie ze inni maja kaloryfer od tego ze sa wychudzeni co mam zrobic aby pozbyc sie tej galaretki i wychodowac mocny i silny kaloryfer ??? ciezka praca u mnie to nie problem bo wkoncu schdulem 25 kg i harowalem ciezko na ten wynik odrazu dopowiem ze schudlem w 0.5 rokuPozdr
    fill93, 2009-12-09 13:31:09
    zgłoś
    z tym nabiałem nie rozumiem ? bo prowadze zdrowy tryb zycia mozna powiedziec jem duzo białych serkow, ryby, mieso (żadko smażone) owoce tez jem bo sa zdrowe (np. jabłka) pieczywo raczy ciemne Ja wiem napewno ze to dlugo potrwa ale dam rade jakos . Ostatnio uzylem kremu firmy SORAYA "Summer Slim" z Coffeiną i biała herbata - ujędrnijacy skóre i likwidujacy nadmiar tłuszu ( ale bzdura nie ma co )
    fill93, 2009-12-10 12:57:29
    zgłoś
    no własnie przykładem jestem ja...Jadłem serki białe itd i schudlem 25 kg :] POdstawa to dieta przeciez
    fill93, 2009-12-11 14:41:20
    zgłoś
    Pompki
    \'Pegot20\' napisał(-a):Hmm na razie chce spalić bardzo tłuszcz na swoim ciele ale nie tak by się wychudzić na patyka bo nie o to mi chodzi. Ale robię tak na razie muszę przywyknąć więc tak:Śniadanie : w małych ilościach ( coś małego na ząb ale nie bez przesady ) Obiad : Normalny posiłek tak by się nie napchaćKolacja : Szklanka Wody.HerbataNa razie tak malutka dieta wiem że nie w niej składników ale niestety nie zarabiam jeszcze więc się nie moge zaaopatrywać w produkty które są w dietach. Więc jak napisałem Staram się na śniadanie jeść bardzo mało obiad zjadam normalnie a na kolacje to szklankę wody bądź herbata tak by nie nie mieć w sobie za dużo kalorii no i oczywiście te serie pompek. Stosuję się do założeń ambro jest to dla mnie chyba najwygodniejsze ze względu że nie męczę tak rąk i jestem wstanie dokładnie je wykonywać. Na razie robię je od tygodnia wraz z małymi ilościami jedzenia ale czuję się dzięki temu lepiej. Jeśli w czymś tutaj robię błąd to mnie nakierujcie. Z góry bd bardzo wdzięczny.Patero ma racje :] to jest najgorsza rzecz która byś mogł zrobic na sniadanie zjesc mało na obiad sie obeżreć i na kolacje herbata lol Ludzie ktorzy sie odchudzaja myslą ze jak beda sie głodzic schduna - schduna ale po którtkim czasie przytyja dwukrótnie Jedz jak ci kolega wyżej radzi i ja tez tak jem 5/6 posiłów w odstepach 2 h i bedzie dobrze, no i do tego aeroby lub siłownia ja preferuje jogging siłownia rower basenik pozdrawiam
    fill93, 2009-12-11 14:57:01
    zgłoś
    Pudzian vs Najman
    No panowie ja stawiałem odrazu na pudziana bo technike da sie pocwiczyc ale za mało czasu miał Mariusz. Postawił na efektywnośc i na siłe. Najman myślał ze jak bedzie tańczył wokoł Mariusza to cos zrobi. Fakt te lowkicki były takie troche technicznie do du.py i gdy Mariusz dobiegł do Najmna opuścił gardłe i pare sztuk tam wleciało potem dosiadł i tam juz konkretne " mucenie" było JEDNYM SŁOWEM PUDZIAN RULEZ czekam na następne walki mma z Pudzianem
    fill93, 2009-12-12 00:34:03
    zgłoś
    Pudzian vs Najman
    Panowie jednak szkoda ze ZerO techniki było w Mariusza walce i jak mariusz trafi na wagą sobie to juz nie pojdzie mu tak łatwo bo jak zawodnik UFC wazący 10/120 kg z potężnymi umiejętnościami wygrałby z Mariuszem
    fill93, 2009-12-12 01:26:12
    zgłoś
    Pudzian vs Najman
    Fajnie Fajnie ja czekalem juz od srody na tę walkę .Teraz to trzeba poczekac tylko na Van damme w k1 to dopiero bedzie przełom
    fill93, 2009-12-12 02:14:01
    zgłoś
    Pudzian vs Najman
    CYTAT(Adam @ Dec 12 2009, 16:12 PM) wiadomo ze najman nie był zadnym przeciwnikiem nastepna walka Kimbo Slice - PudzianOj kimbo by zabił pudziana ja bym chciał widziec walke Pudzianowkiego z Bass Ruttenem albo Tito Ortizem
    fill93, 2009-12-12 16:25:54
    zgłoś
    Stepper czy rowerek
    łe tam te maszyny sa gó*** warte preferuje jazde rowerem i jogging i cie zachecam własnie do tego kolega powyżej ma racje
    fill93, 2009-12-12 20:26:57
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA