REKLAMA

Profil fabin

zgłoś
    Jakie odżywki dla 23-latka
    Witam. Mysle ze nie ma potrzeby pisania nowego tematu wiec zapytam tutaj. Otóż moja wiedza na temat odżywek nie jest imponująca, ogranicza się jedynie do artykułów w MH i na tym forum oraz na doświadczeniach znajomych które takowe odżywki/suplementy stosowali. Chciałbym Was prosić o pomoc w doborze odżywki/suplementu.Trenuje od listopada 2008 roku. Najpierw trening ogolnorozwojowy z MH trener (zaskakujaco dobre rezultaty) nastepnie treningi na poszczegolne partie mieśniowe również z MH. To wszystko wspomagane dietą. Od listopada zrzucilem 11 kg i juz jest lepiej mam 188 cm wzrostu i 84 kg wagi i poprawila sie oczywiscie budowa cała. Moim celem jest zbudowanie imponujacej ale nie przesadzonej budowy mięśni. Nie chcę być napompowany ani tez sflaczały tylko ładnie wyrzeźbiony (pewnie jak kazdy tutaj;)) i teraz chciałbym swoje treningi wspomóc suplementem/odzywka - problem tylko w tym ze wczesniej niczego takiego nie bralem i nie wiem za co się chwycić Diete mam wysokobiałkowa niezapominajac równiez o węglowodanach + bardzo duzo jarzyn. Trening jak zauwazylem bardzo zblizony do zwycięzcy na okladke MH. Z lektury MH wiem ze bardzo polecane jest białko serwatkowe, mysle również o kreatynie, BCAA i o jakims gainerze. Co o tym myślicie? Co mozecie mi polecić? Pozdrawiam!
    fabin, 2009-05-25 19:29:12
    zgłoś
    No i właśnie tu zaczyna się problem. Studiuje wieczorowo, przez 5 dni w tygodniu miedzy 15 a 21 nie ma mnie w domu, ćwiczę w godzinach między 12 a 14, już bardzo ciężko jest utrzymać diete a od października na 90% jeszcze dojdzie praca Dlatego tez uważam, że dobra dieta i dobry trening nie wystarczą niestety w osiagnięciu celu. Z uwagi na to, chciałbym trening a co za tym idzie przysrost mięśni wspomóc i myślę, że bez odżywek typu kreatyna jednak się nie obejdzie. Problem dalej tkwi w tym, że nie wiem jakie.Białko serwatkowe i BCAA - a co gdyby dołączyc do tego kreatyne ?
    fabin, 2009-05-25 22:02:13
    zgłoś
    mam siano specjalnie odłozone na jakies sumplementy/odżywki i o kase sie nie martwie. Wiem też, że aby rezultaty były dobre to trzeba się mocno starać, być cierpliwym i ćwiczenia jakościowo wykonywać idealnie. Mysle, że nie doszedłbym to takich wyników jakie teraz mam gdyby nie to wszystko. Bardzo duzo na ten temat czytalem. Jak również na temat odżywek. Wiem jak działają, (oczywiście nie wszystkie) staram się poszerzać wiedze na ten temat ale i tak mam wątpliwości co do tego od czego zacząć. Nie wiem np czy stosować samą kreatyne czy z czymś ją połączyć aby była lepiej przyswajana i aby byloy lepsze efekty. Dlatego tez Was pytam i prosze o rade. Znacie się na tym pewnie bardziej ode mnie.
    fabin, 2009-05-25 22:32:25
    zgłoś
    Dziekuje panowie za rade, na razie wspomoge się tak jak proponujecie serwatką i BCAA. Sam jestem ciekaw jakie bedą rezultaty. pozdrawiam!fabin
    fabin, 2009-05-28 16:05:31
    zgłoś
    Men's Health: Trener
    Ja przeszedłem wszystkie fazy począwszy od wróc do formy do ostatniej - mocne ramiona. Celem było zrzucenie kilogramów i nabranie atletycznej budowy. Efekty? : zrzucilem 11kg, obwód w bicepsie zwiększył się o 3cm, nieco większa i wyrzeźbiona klatka no i odsłonił się brzuch cwiczylem od listopada i powiem jeszcze ze najwieksze zaskoczenie było podczas wykonywania 1 fazy - wróc do formy. Po skonczeniu tej fazy naprawde widac gołym okiem efekty co daje mobilizacje do nastepnych cwiczen. Oczywiście ułozylem diete i nią się wspomagałem:). Jesli ktoś ma jakieś wątpliwości czy kupić czy nie - ja polecam
    fabin, 2009-05-28 16:24:23
    zgłoś
    Tak, wszystkie ćwiczenia. Poza tym bardzo dokladnie, w fazie 1 nie potrzeba zaawansowanego sprzetu wiec można sie o wiele bardziej przyłożyć. Poza tym ćwicze w domu, zakupilem sprzęt (ławeczka z regulowanym oparciem,modlitewnik, 2 sztangi, hantle, stojaki no i obciązenie) ale i tak nie mogłem wszystkich ćwiczem wykonać gdyż niektóre wymagają innego sprzętu - mam tu na myśli atlas, wyciąg itp. Wtedy te ćwiczenia robiłem, ale np ze sztangą, hantlami albo inne cwiczenie na te samą partie. Nikt nie mówił, że będzie lekko, trzeba sie starać i ciężko harować a efekty przyjdą
    fabin, 2009-05-28 20:15:12
    zgłoś
    Robisz trening na MASE wiec wcale nie dziwne, że "przytyłes"..sadze tylko, że dotyczy to wzrostu Twoich mięsni a nie tkanki tłuszczowej:) Tymbardziej jeżeli stosujesz diete. MH trener naprawde potrafi zdziałać cuda Nie mniej jednak wydaje mi sie ze jeżeli odczuwasz rzeczywiście, że przytyłeś i tyczy się to tkanki tłuszczowej możesz wprowadzić aeroby w postaci biegu interwałowego - nie długiego. "Udowodniono, że trening interwałowy sprawia, że organizm szybciej wykorzystuje naszą tkankę tłuszczową do uzupełnienia enargii podczas ćwiczeń. Tym samym tracimy zbędne kilogramy." tylko zamiast sprintu dać z siebie 70/80% i tak przez 20 max 25 minut. Tylko pamietaj, że jest to trening na mase i przyrost masy jest nieunikniony.
    fabin, 2009-05-28 22:07:12
    zgłoś
    Rzeczywiście źle zrozumiałem Nie jestem specjalista w tych sprawach, nie mniej jednak robiąc poszczególne fazy z MH trener ciągle stosowałem aeroby lecz podczas fazy na mase i siłe stosowałem interwały, niedługie jak pisalem wczesniej - w dni nie trenigowe i z rezultatów byłem zadowolony. Tkanki tłuszczowej nie przybywało i mięśnie były całe Interwały myślę będą najlepsze i sprostaja wymaganiom. Tylko nie długie i nie na max możliwości. A poza tym, jazda na rowerze, basen... nie potrzeba wielkkiego wysiłku a ciągle spalasz niepotrzebny tłuszczyk Rozwiązanie zostawiam Tobie adder, pamiętaj tylko o tym, że łatwo jest przesadzić z wydawaniem energi np na zbyt intensywne biegi co może skutkować spalaniem mięśni. Trzeba być po prostu ostrożnym, żeby nie przesadzić a efekty przyjdą pozdrawiam
    fabin, 2009-05-29 16:15:02
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    FC LiverpoolBorussia Dortmunda z naszej rodowitej - Lech Poznań i Wisła Kraków ale to raczej z sympati, bo to jedyne kluby w Polsce, ktorą starają się dogonić Europe..
    fabin, 2009-05-29 16:21:13
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    Witam. Oto mój plan do oceny: DZIEŃ IKlatka piersiowa1. Wyciskanie sztangi na ławce poziomej: 4 serie po 10-12 powtórzeń2. Wyciskanie sztangi na ławce skośnej: 4 serie po 10-12 powtórzeń3. Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej : 4 serie po 10-12 powtórzeń4. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce skośnej: 4 serie po 15 powtórzeńBiceps1. Uginanie przedramion ze sztangielkami naprzemiennie z supinacją: 4 serie po 10-12 powtórzeń2. Uginanie przedramienia ze sztangielką na modlitewniku z supinacją: 4 serie po 10-12 powtórzeń3. Uginanie przedramienia ze sztangielką w podporze o kolano: 4 serie po 12-15 powtórzeńDZIEŃ IIBarki1. Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia : 4 serie po 15 powtórzeń2. Wyciskanie sztangielek nad głowę, siedząc: 4 serie po 8-12 powtórzeń3. Unoszenie sztangielek bokiem : 4 serie po 12-15 powtórzeń4. Unoszenie sztangi do brody w średnim uchwycie: 4 serie po 12-15 powtórzeń5. Szrugsy ze sztangą z przytrzymaniem w pozycji spięcia: 4 serie po 15-20 powtórzeńTriceps1. Wyciskanie sztangi w wąskim chwycie : 4 serie po 8-12 powtórzeń2. Wyciskanie francuskie sztangi leząc: 4 serie po 10-12 powtórzeń3. Wyciskanie francuskie sztangielki nad głowę: 4 serie po 12-15 powtórzeńDZIEŃ IIIPlecy1. Wiosłowanie sztangą podchwytem w opadzie tułowia: 4 serie po 10-12 powtórzeń2. Martwy ciąg: 4 serie po 8-103. Wiosłowanie ze sztangielkami: 4 serie po 10-12 powtórzeńNogi1. Przysiady ze sztangą w wąskim ustawieniu stóp: 4 serie po 8-10 powtórzeń2. Wykroki ze sztangą: 4 serie po 10-12 powtorzen3. Wspięcia na palce: 4 serie po 15-20 powtórzeńTak się plan prezentuje. Dodam, że to trening na mase dlatego wszystkie sugestie i poprawki BARDZO mile widziane dodatkowo jeszcze, kazdego treningowego dnia dochodza cwiczenia na brzuch.Wszystkie ćwiczenia opierają sie na sztangach i sztangielkach gdyż ćwicze w domu. Mam do dyspozycji 2 sztangi, ławeczke regulowaną, modlitewnik no i obciązenie okolo 90kg.
    fabin, 2009-06-11 14:27:12
1 2 3 ... 6
STRONA 1 z 6
REKLAMA