REKLAMA

Profil esplan

zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    Czesc, mam pytanie odnośnie rękawic na siłkę czy lepsze będą takie:czy może z dodatkową stabilizacją nadgarstka [img]http://img843.imageshack.us/img843/4152/profiblackhd3.jpg[/img]Czytałem kiedyś, żeby nie używać pasów stabilizacyjnych itp. rzeczy (zwłaszcza jeśli nie bierze się dużych ciężarów), jak jest z rekawicami? Polecacie może jakąś konkretną firmę?pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc
    esplan, 2010-09-08 20:34:06
    zgłoś
    Krótkie pytania / szybkie odpowiedzi / offtop
    Witam, które z marek polecacie/ nie polecacie na śniadanie - WASA, Schulstad, Sonko? I Jaki typ pieczywa - ryżowe, chleb pumpernikiel itp.? Pozdrawiam
    esplan, 2011-10-30 23:34:51
    zgłoś
    Borys, sakii: dzięki Co myślicie o mrożeniu chleba i jedzeniu go na 2,3 dzień (np. po podpieczeniu)? Niespecjalnie zdrowe?
    esplan, 2011-11-12 15:49:39
    zgłoś
    1. Co myślicie o takich sałatkach 300-400g, w pojemniczkach, które można znależć większości sklepów, w tym Lidlu czy Biedronce? 2. Jaki jest zalecany stosunek ilości spożywanych kwasów omega 3 do omega 6?pzdr.
    esplan, 2012-03-16 23:45:07
    zgłoś
    Trenuj jak Cristiano Ronaldo
    \'pafeu\' napisał(-a):Nie robcie zartow z ciezarami w tym artykule.150 kg w przysiadzie - ok, moge uwierzyc, ze najsilniejsi pilkarze tyle dzwigaja200 kg w rwaniu - wiecej niz w przysiadzie? juz cos nie gra,75 kg w MC - ahahah, powaznie? jest w stanie wyrwać prawie cwierc tony, a nie dobija do stu kg w MC, no bez jaj Panowie.Odkąd ukazał się artykuł czekałem aż ktoś w końcu zwróci uwagę, że liczby są z kosmosu ;d Tyle samo w rwaniu co na suwnicy na nogi...Co lepsze, jego 200 kg w rwaniu to... pobity o 13 kg rekord świata w kat. do 85 kg (Ronaldo waży 84).
    esplan, 2012-03-18 13:35:39
REKLAMA