REKLAMA

Profil empe12

zgłoś
    Nowe zasady treningu siłowego
    Witam!Bardzo spodobał mi się tego typu trening i tu problem bo nie jest on tak dokładnie opisany. Ma ktoś może rozpiskę takiego treningu, albo ma taka wiedzę by taki ułożyć?
    empe12, 2011-01-04 19:34:19
    zgłoś
    \'Hustla\' napisał(-a):empe12: Jaki masz staż?Staż około 3 miesięcy.Jak wyglądają te ćwiczenia:Wyciskanie hantli naprzemian (boxerskie) na skosie górnym Wyciskanie hantli naprzemian (boxerskie) na ławce płaskiej Wyciskanie hantli nad głowę pojedynczo na każdą rękę w staniu
    empe12, 2011-01-05 07:59:38
    zgłoś
    Dzięki bardzo za odpowiedz.Dotychczas robiłem FBW, trzy razy w tygodniu + bieżnia. Myślisz, że nie dam rady? Może da się go jakoś zmienić by był odpowiedni, bo z opisu na stronie jest on dla mnie najbardziej odpowiedni i bardzo chętnie bym go stosował. Chciałem poprawić swoją siłę pod względem gier zespołowych (konkretnie PN), sądzę, że to dobre rozwiązanie jak uważasz?Jeszcze pytanie przerwa pomiędzy seriami 90-120 s, a pomiędzy ćwiczeniami 30-60s będzie odpowiednie? I jak z ćwiczeniem mięśni brzucha?
    empe12, 2011-01-05 12:18:54
    zgłoś
    Przepis na ciastka
    Ma ktoś przepis na ciastka w którym nie trzeba używać piekarnika? Niestety nie mam dostępu, a ciastka bym chętnie zrobił. Oczywiście żeby były one zjadliwe
    empe12, 2011-03-24 19:23:27
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Szukam w taniego i sprawdzonego BCAA.
    empe12, 2011-05-07 17:07:39
REKLAMA