[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil elbartel

zgłoś
    300 Spartan
    Jak by było na tej stronce ten trening to pewnie by był bardzo popularny nie mogę sie doczekać mam nadzieje że admin postara się i załatwi
    elbartel, 2009-05-03 22:27:47
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    Ja parę postów temu napisałem Barca i Manchester ale jednak pierwsza była Barca i tak stało się też dzisiejszego wieczoru Barcaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę bo bardziej ją lubię Barcaaaa!!!!
    elbartel, 2009-05-27 23:49:20
    zgłoś
    Barki
    Witam chciałem sie was zapytać jakie ćwiczenia wykonujecie na barki aby skoczyła wam masa i siła ??? Konkretnie chodzi mi jakie i ile ćwiczeń wykonujecie na jednym treningu i czy wykonujecie ćwiczenia na barki raz czy więcej razy w tygodniu Jakie są wasze odczucia po treningach i czy szybko widać efekty. Ogólnie barki mi dobrze idą ale dlaczego miały by nie iść jeszcze lepiej
    elbartel, 2009-06-05 14:08:30
    zgłoś
    Barki
    Na samym początku myślałem że nie robiłem tego wyciskania żołnierskiego bo mi nic nazwa nie mówiła .Jednak robiłem to ćwiczonko Ale ja to po prostu nazywam wyciskanie stojąc zza lub z przed głowy Pozdro A jak wygląda twój trening barków i jakie są efekty ???
    elbartel, 2009-06-05 19:24:13
    zgłoś
    Barki
    No fajnie fajnie . A ja robię tak : na początku unoszę sztangielki bokiem następnie wyciskam zza głowy lub z przed głowy następnie podciąganie wzdłuż tułowia sztangi bądź sztangielek i unoszenie z przodu ale to też jeszcze zależy kiedy . Barczyki rosną ładnie ale też nie mogę powiedzieć że śą jakieś przerośnięte są proporcjonalne
    elbartel, 2009-06-05 21:26:40
    zgłoś
    Barki
    No z tego co wyczytałem na MH podciąganie sztangi wzdłuż tułowia jest na tył i na boki ....
    elbartel, 2009-06-05 21:54:02
    zgłoś
    Barki
    Sprawdziłem to w atlasie jest są to tak jak by odwrotne rozpieraki , Mi to bardziej przypomina próbę latania jest to na bary i plecy i tu jest odpowiedz dla kolegi wyżej . Ja tez tego ćwiczenia nie lubię kiedyś je robiłem ale wole jednak podciąganie wzdłuż tułowia
    elbartel, 2009-06-05 23:17:02
    zgłoś
    Barki
    Właściwie to w atlasie piszą że włączone są wszystkie aktony mięśni :0 więc ćwiczenie jest dobre . Ale chyba będę musiał zacząć robić jakieś ćwiczenie na tył
    elbartel, 2009-06-05 23:20:18
    zgłoś
    Barki
    Kiedy uczyłem się chodzić na rękach też zaobserwowałem duży wzrost masy . Dobrze że mi o tym przypomniałeś
    elbartel, 2009-06-05 23:29:31
    zgłoś
    Barki
    CYTAT(brylant @ Jun 6 2009, 9:14 AM) po tym co piszesz po prostu widać,że masz marnie zbudowane barki, i nie "jakieś" ćwiczenie na tył ,bo na tylny akton jest jedno jedyne ćwiczenie,to które Ci koledzy napisali,można je wykonywać na stojąco,w siadzie bądz na wyciągu i tyle!najlepiej wykonywać je na poczatku treningu.Właśnie na dla każdego co innego nie jesteśmy tacy sami wszyscy
    elbartel, 2009-06-06 14:46:31
1 ... 2 3 4 ... 13
STRONA 3 z 13
REKLAMA